Erebos RP Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum česko-slovenského RP serveru Erebos


+4
Amaroth
Brog
Bellatrix
Caswalon
8 posters

    A kdy to započne... ?

    Caswalon
    Caswalon


    Poèet pøíspìvkù : 8
    Join date : 25. 09. 13

    A kdy to započne... ? Empty A kdy to započne... ?

    Příspěvek pro Caswalon Sat Sep 28, 2013 11:53 am

    Nevím jestli už bylo zodpovězeno kdy by se mělo začít, možná mi to uniklo. Proto mě napadlo udělat přímo téma kde by se to slepí lidé dozvěděli a měli to hezky vystavené na očích Very Happy

    Takže, kdy bychom mohli nakouknout přímo na server?
    Bellatrix
    Bellatrix
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 857
    Join date : 08. 08. 13
    Age : 31
    Location : Ny'alotha

    A kdy to započne... ? Empty Re: A kdy to započne... ?

    Příspěvek pro Bellatrix Sun Sep 29, 2013 5:00 pm

    Pár lidí se mě na to už soukromě ptalo a všem jsem odpovídala: nevím Smile Vážně vám nejsem schopná říct příliš přesné datum a obávám se toho, že když se pokusím říct přibližné, stane se jedna z dvou věcí: buď budu příliš optimistická, střelím nějaké příliš blízké a vy se tu na mě pak budete vyčítavě dívat, jakože proč to ještě není Smile Nebo naopak řeknu projistotu nějaké vzdálenější, abych měla rezervu, a to zase budete mít pocit, že budete muset moc dlouho čekat Smile
    Ale budiž, jednomu člověku jsem se to už pokusila specifikovat, tak to zkusím znovu: řekněme druhá půlka října. Ale nesmíte to nikdy, nikdy, nikdy použít proti mně Smile
    Brog
    Brog


    Poèet pøíspìvkù : 921
    Join date : 07. 09. 13
    Location : Tam, kde se slunce zalévá krví

    A kdy to započne... ? Empty Re: A kdy to započne... ?

    Příspěvek pro Brog Sun Sep 29, 2013 9:08 pm

    Teď řeknu něco podobného jako autoři jiného RP projektu na svých FB stránkách: Přesné termíny si alespoň nahlas stanovovat nebudeme. Akorát bychom se zbytečně honili a server by neměl všechny vychytávky, které má mít. Interně, v rámci týmu, už pár dat padlo (pravda, dvě z nich už se taky nedodržela, protože jsme se nakonec rozhodli udělat víc úprav než původně Very Happy ). Co vám ale můžeme s určitostí slíbit, je, že to bude do konce tohoto roku. A za sebe říkám, že budu dělat všechno pro to, aby server v průběhu října zažil své oficiální spuštění. Wink 
    Bellatrix
    Bellatrix
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 857
    Join date : 08. 08. 13
    Age : 31
    Location : Ny'alotha

    A kdy to započne... ? Empty Re: A kdy to započne... ?

    Příspěvek pro Bellatrix Mon Sep 30, 2013 4:52 am

    Pro klid vašich duší můžu říct, že je v našem vlastním zájmu spustit server co nejdřív, jelikož budeme mít postupně víc povinností ve škole, takže se snažíme stihnout alespoň ty nejdůležitější věci předtím, než začneme mít opravdu hodně práce jinde.
    Amaroth
    Amaroth


    Poèet pøíspìvkù : 10
    Join date : 30. 09. 13
    Age : 103

    A kdy to započne... ? Empty Re: A kdy to započne... ?

    Příspěvek pro Amaroth Mon Sep 30, 2013 8:00 am

    Člověku udělá vždy radost, když se okolí poučuje z chyb, které nasekaly projekty, na kterých dřív pracoval Razz. Hello there little whelps, po dlouhé době. Přišel jsem vás trochu podpořit dalším registrovaným člověkem a podívat se, co mi to tu vlastně vymýšlíte na druhé straně ulice. Pokud otevřete vážně dřív než v listopadu, budu se drbat na šupinách a ptát se sám sebe, co je tady špatně.
    Bartolo
    Bartolo


    Poèet pøíspìvkù : 35
    Join date : 26. 09. 13
    Location : Hospoda

    A kdy to započne... ? Empty Re: A kdy to započne... ?

    Příspěvek pro Bartolo Mon Sep 30, 2013 4:39 pm

    Každopádně vám přeji hodně štěstí a jakožto jeden z čekajících zájemců o hraní na vašem serveru doufám, že spuštění serveru nebude uspěcháno, což jen rapidně přidá na kvalitě. Smile
    Bellatrix
    Bellatrix
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 857
    Join date : 08. 08. 13
    Age : 31
    Location : Ny'alotha

    A kdy to započne... ? Empty Re: A kdy to započne... ?

    Příspěvek pro Bellatrix Mon Sep 30, 2013 6:16 pm

    Děkujeme, vynasnažíme se Smile
    Lavernus
    Lavernus


    Poèet pøíspìvkù : 253
    Join date : 17. 10. 13
    Age : 30
    Location : Black Forest

    A kdy to započne... ? Empty Re: A kdy to započne... ?

    Příspěvek pro Lavernus Mon Oct 21, 2013 10:24 pm

    Nebudu se ptát na datum. Nechci vědět kdy přesně, chci jen vědět jestli Valve soon, Blizzard soon nebo Neoteric soon Very Happy
    Curus
    Curus


    Poèet pøíspìvkù : 75
    Join date : 02. 09. 13
    Age : 30

    A kdy to započne... ? Empty Re: A kdy to započne... ?

    Příspěvek pro Curus Mon Oct 21, 2013 10:35 pm

    Lavernus napsal:Nebudu se ptát na datum. Nechci vědět kdy přesně, chci jen vědět jestli Valve soon, Blizzard soon nebo Neoteric soon Very Happy
    Snažíme se to udělat co nejrychleji to jde, věř či ne. My sami už si chceme zaRPit a pořádně to spustit, jen to není tak jednoduchý jak se zdá. Smile
    Brog
    Brog


    Poèet pøíspìvkù : 921
    Join date : 07. 09. 13
    Location : Tam, kde se slunce zalévá krví

    A kdy to započne... ? Empty Re: A kdy to započne... ?

    Příspěvek pro Brog Mon Oct 21, 2013 11:04 pm

    Jediné, co nás v současnosti zdržuje, je práce na Importu itemů z Cata a MoPu do WotLK. Když to řeknu tak, abyste pochopili, proč mi to tak "trvá"... import jednoho itemu může zabrat i hodinu, když se nepoštěstí. Navíc v současnosti píšu hned dvě seminárky na vysokou, takže nemám tolik času. Ale snažím se co to dá, dneska večer jsem se tím bavil asi pěkných pár hodin Very Happy
    Lavernus
    Lavernus


    Poèet pøíspìvkù : 253
    Join date : 17. 10. 13
    Age : 30
    Location : Black Forest

    A kdy to započne... ? Empty Re: A kdy to započne... ?

    Příspěvek pro Lavernus Mon Oct 21, 2013 11:13 pm

    O jakou seminárku de? Já ti je klidně napíšu, teda dostaneš pětku, ale napíšu je to jo. Very Happy
    Brog
    Brog


    Poèet pøíspìvkù : 921
    Join date : 07. 09. 13
    Location : Tam, kde se slunce zalévá krví

    A kdy to započne... ? Empty Re: A kdy to započne... ?

    Příspěvek pro Brog Mon Oct 21, 2013 11:14 pm

    Já jsem vysokoškolák, my nedostáváme pětky, ale body do hodnocení, za který nás připustí/nepřipustí ke zkoušce, takže... ne díky. Navíc mě to psát baví. Smile Plus pochybuju, že bys za mě zvládl provést psychologický kognitivní experiment Very Happy
    Lavernus
    Lavernus


    Poèet pøíspìvkù : 253
    Join date : 17. 10. 13
    Age : 30
    Location : Black Forest

    A kdy to započne... ? Empty Re: A kdy to započne... ?

    Příspěvek pro Lavernus Mon Oct 21, 2013 11:16 pm

    Psychotentononcinický. To by šlo. Mno já du na vejšku až příští rok, takže jediný čeho sem si vědomej je systém kreditů a kolik jich je třeba mít na konci, to je asi tak vše co vim D: . (Teda jesi mě vemou)
    avatar
    netherion


    Poèet pøíspìvkù : 9
    Join date : 19. 09. 13

    A kdy to započne... ? Empty Re: A kdy to započne... ?

    Příspěvek pro netherion Wed Oct 30, 2013 10:11 am

    Brog napsal:Teď řeknu něco podobného jako autoři jiného RP projektu na svých FB stránkách: Přesné termíny si alespoň nahlas stanovovat nebudeme. Akorát bychom se zbytečně honili a server by neměl všechny vychytávky, které má mít.
    FB ostatních projektů moc nesleduju, ale něco velmi podobného jsem psal já za Afterfall Smile Ale to je jen taková boková vsuvka Very Happy

    Brog napsal:Jediné, co nás v současnosti zdržuje, je práce na Importu itemů z Cata a MoPu do WotLK. Když to řeknu tak, abyste pochopili, proč mi to tak "trvá"... import jednoho itemu může zabrat i hodinu, když se nepoštěstí.
    Nevím, co všechno importujete, ale pokud to nejsou všechno only-npc itemy tak nevím, kde je problém. Vždyť Anthony's Toolbox převedl itemy z Cata a MoP (až do patche 5.2 včetně funkčních stínů atd. atd.)
    Toto se týká i objektů a spell efektů Smile

    Sponsored content


    A kdy to započne... ? Empty Re: A kdy to započne... ?

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Sun May 19, 2024 3:12 pm