Erebos RP Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum česko-slovenského RP serveru Erebos


+8
deusn
Gwyn
Brog
Loxing
Corny
Lavernus
Bellatrix
Dazbek
12 posters

    Synové Hor

    Zikmo
    Zikmo


    Poèet pøíspìvkù : 33
    Join date : 17. 03. 14

    Synové Hor - Stránka 2 Empty Re: Synové Hor

    Příspěvek pro Zikmo Thu May 22, 2014 4:03 pm

    Tvůj způsob používání skypu, nebylo to zrovna směřované k tomu "Napiš mi to do PMky". Smile
    Gwyn byl v GMT, a kdyby ses ty někdy ukázal ve hře nebo na skypu, mohl sis o tom s ním promluvit.
    Dari
    Dari


    Poèet pøíspìvkù : 54
    Join date : 31. 10. 13
    Age : 28
    Location : Brno

    Synové Hor - Stránka 2 Empty Re: Synové Hor

    Příspěvek pro Dari Thu May 22, 2014 4:05 pm

    Corny- začalo se něco dít, musím u toho být... Tohle bych od tebe nečekal.
    Bellatrix
    Bellatrix
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 857
    Join date : 08. 08. 13
    Age : 31
    Location : Ny'alotha

    Synové Hor - Stránka 2 Empty Re: Synové Hor

    Příspěvek pro Bellatrix Thu May 22, 2014 4:09 pm

    Zikmo napsal:Gwyn byl v GMT, a kdyby ses ty někdy ukázal ve hře nebo na skypu, mohl sis o tom s ním promluvit.

    Sakra lidi, zvykněte si používat ty PMky. Třeba na Neotericu vůbec neexistovalo nějaký řešení přes Skype. Tam šlo běžně do PMek všechno. A věci, co jsou na delší diskuzi, se fakt nehodí řešit ve hře. Já taky zásadně neřeším přes hru složitější věci než "řekneš mi EBčka" nebo "co se po mně bude chtít v příběhu na hero". Dlouhý diskuze jsou podle mě ve hře i strašně nepraktický, protože to člověka nenechá napsat víc než pár vět a aby člověk viděl starší zprávy, musí scrollovat jak blbej a některejch se třeba už ani nedohledá.

    ZAČNĚTE POUŽÍVAT PMKY. A to není reklamní slogan, ale rozkaz.
    Corny
    Corny


    Poèet pøíspìvkù : 176
    Join date : 08. 08. 13

    Synové Hor - Stránka 2 Empty Re: Synové Hor

    Příspěvek pro Corny Thu May 22, 2014 4:14 pm

    Opět Zikmo, já ti to asi budu muset zopakovat polopatě, protože zjevně to u tebe fakt jinak nejde:

    Gwynovi jsem řekl, že to s ním rád pořeším přes PM na fóru. Opakuju pořád dokola, když se mnou někdo řeší něco důležitějšího, ať to se mnou řeší PM na fóru. Gwynovi jsem i na PM na fóru, že se mnou chce řešit trpaslíky odpověděl PMkou na fóru, že ať mi PMkou na fóru napíše, co by rád a já to s ním rád pořeším, od té doby ani ťuk.

    Opakuju to pořád dokola, pište mi to na fóru. Na Fóru jsem nonstop, ve hře občas. Na Skype jsem nonstop, ale jestli to chceš říct tupě, tak na Skype prostě lidi jako Gwyn mít nechci. Mám na něm jen svoje přátele nebo lidi, s kterýma úžeji spolupracuji. V době, kdy to Gwyn chtěl řešit nebyl Ani jedno. A ve chvíli, kdy byl GM, neřekl ani zmínku a to jsem ho i ve hře potkal nejednou.

    Takže opakuji, pro ty zjevně s delším vedením, pokud mi někdo něco chce, má mi to napsat na fóru. Na Skype ho nechci, je to můj skype a je mi Fakt buřt, co si ty myslíš o tom, jak bych ho měl používat. Na Fóru jsem pořád a odpovídám na PMky tam, to by vám mělo stačit až až. Jestli se Vám nechce psát do PMky na fóru, Well sunshine, to není Můj problém.
    Gwyn
    Gwyn


    Poèet pøíspìvkù : 56
    Join date : 28. 01. 14

    Synové Hor - Stránka 2 Empty Re: Synové Hor

    Příspěvek pro Gwyn Thu May 22, 2014 4:45 pm

    Nebyl jsem s tebou povinen řešit vůbec nic. V době, kdy jsem se o trpaslíky začal starat, jsi už v GMT nebyl. Krom toho, na skypu mám GMT konverzaci Erebosu. Všechny své postřehy, nápady a případně eventové linky jsem posílal rovnou Bell, případně do konvy. Nic se neobešlo bez jejího souhlasu, nevidím tedy ve svém konání jediný problém. To, že se nedokážeš obětovat a v GMT konverzaci setrvat, je pouze a jenom tvůj problém, který já řešit nemusel.
    Brog
    Brog


    Poèet pøíspìvkù : 921
    Join date : 07. 09. 13
    Location : Tam, kde se slunce zalévá krví

    Synové Hor - Stránka 2 Empty Re: Synové Hor

    Příspěvek pro Brog Thu May 22, 2014 4:52 pm

    Corny z GM týmu nikdy nevystoupil ani nebyl vyhozen, Gwyne. Pouze nebyl v GM konverzaci na Skypu, protože mu vadilo, jak často se tam řeší OT.

    EDIT: Pokud si říkáte, že Deusnův nápad ignoruju a všímám si jen toho tady a dalších topiců, k nimž mám co říct, jste mimo. Akorát dávám prostor všem k vyjádření se, než se vůbec rozhodnu něco říct, aby se to zbytečně neopakovalo desetkrát dokola.
    Lilith
    Lilith


    Poèet pøíspìvkù : 60
    Join date : 07. 01. 14
    Location : u vody/ve vodě

    Synové Hor - Stránka 2 Empty Re: Synové Hor

    Příspěvek pro Lilith Thu May 22, 2014 4:55 pm

    Tak na sebe nestekejte, vy dva. Sednete na zadky, utipnete to argumentovani a zkuste se rozumne dohodnout na typu komunikace. Klidne postovnima holubama, nebo cervenym telefonem jak z Washingtonu do Moskvy. Vsak staci dat na skypu "nerusit", je po problemech a po napsani vety "je trpaslici sraz tam a tam" nebo "rozsekavame kult" nikomu jeste ruce neupadly.  Smile
    deusn
    deusn


    Poèet pøíspìvkù : 62
    Join date : 03. 04. 14
    Age : 31
    Location : Ashenfeld

    Synové Hor - Stránka 2 Empty Re: Synové Hor

    Příspěvek pro deusn Thu May 22, 2014 6:52 pm

    Brog napsal:Corny z GM týmu nikdy nevystoupil ani nebyl vyhozen, Gwyne. Pouze nebyl v GM konverzaci na Skypu, protože mu vadilo, jak často se tam řeší OT.

    EDIT: Pokud si říkáte, že Deusnův nápad ignoruju a všímám si jen toho tady a dalších topiců, k nimž mám co říct, jste mimo. Akorát dávám prostor všem k vyjádření se, než se vůbec rozhodnu něco říct, aby se to zbytečně neopakovalo desetkrát dokola.

    No, no, no, Brogu. Tfuj, ale, že takové kecy povídáš. Na druhou stranu, musím si nasypat na hlavu popel, PMka nikdy nebyly moje silná stránka. Stejně jako PM. Ale tfuj, Brogu. Tfuj, tfuj.



    Corny
    Corny


    Poèet pøíspìvkù : 176
    Join date : 08. 08. 13

    Synové Hor - Stránka 2 Empty Re: Synové Hor

    Příspěvek pro Corny Thu May 22, 2014 7:00 pm

    Kratší věci klidně můžeme řešit ve hře. Ale něco komplexního si prostě raději přečtu pořádně, promyslím a třeaba i pořeším s ostatníma. proto raději Pm. A s rozumným fér přístupem rád výjdu vstříct Wink
    Pak to tu promažu.
    Gwyn
    Gwyn


    Poèet pøíspìvkù : 56
    Join date : 28. 01. 14

    Synové Hor - Stránka 2 Empty Re: Synové Hor

    Příspěvek pro Gwyn Thu May 22, 2014 7:09 pm

    Vidíš, tohle jsi měl říci rovnou, a neměl bych s tím problém. Very Happy

    Pošlu ti shrnuto do PMky, někdy během víkendu, oč vlastně šlo, co a proč vzniklo (vše má docela dobrý důvod) a kam až trpaslíci došli.

    btw. Na místě před Dun Garokem jsem ti nic neodspawnil ani nepřispawnil, krom NPCček, která tam být mají.

    Sponsored content


    Synové Hor - Stránka 2 Empty Re: Synové Hor

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Sun May 19, 2024 5:53 pm