Erebos RP Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum česko-slovenského RP serveru Erebos


+21
Sukino Hikaru
Ardaren
Roat
Zacharias
Lavien
Lavernus
Kopajda
PánTemnoty
Curus
Bartolo
Corny
Aročoko
Egy
Drog
Ambra
Dazbek
Alík
Toren
Amaroth
Bellatrix
Brog
25 posters

    Ochutnávka

    Brog
    Brog


    Poèet pøíspìvkù : 921
    Join date : 07. 09. 13
    Location : Tam, kde se slunce zalévá krví

    Ochutnávka Empty Ochutnávka

    Příspěvek pro Brog Wed Oct 02, 2013 1:57 pm

    Několik hlasů se tu ozvalo, že by rádi viděli něco z vytvářeného světa a ze slibovaných změn v Hillsbradu. A protože na vaše požadavky dbáme, tak vám přináším krátké video, jež vám odhalí alespoň malou část toho, po čem prahnete (Enjoy Wink ):



    Bellatrix
    Bellatrix
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 857
    Join date : 08. 08. 13
    Age : 31
    Location : Ny'alotha

    Ochutnávka Empty Re: Ochutnávka

    Příspěvek pro Bellatrix Wed Oct 02, 2013 2:05 pm

    Vezměte prosím také na vědomí, že ty nejlepší věci jsme si samozřejmě nechali v záloze, takže si nemyslete, že už nic zajímavějšího neuvidíte Wink
    Amaroth
    Amaroth


    Poèet pøíspìvkù : 10
    Join date : 30. 09. 13
    Age : 103

    Ochutnávka Empty Re: Ochutnávka

    Příspěvek pro Amaroth Wed Oct 02, 2013 3:31 pm

    1:03
    Ochutnávka 55g6
    Plná velikost.
    Kdo pamatuje, ten pamatuje. No offence, jen vzpomínky jsou vzpomínky Razz.
    Brog
    Brog


    Poèet pøíspìvkù : 921
    Join date : 07. 09. 13
    Location : Tam, kde se slunce zalévá krví

    Ochutnávka Empty Re: Ochutnávka

    Příspěvek pro Brog Wed Oct 02, 2013 3:33 pm

    Amaroth napsal: Kdo pamatuje, ten pamatuje. No offence, jen vzpomínky jsou vzpomínky Razz.
    Video odkazuje spíš na Scaryho vězení, ne na Deusnův über domeček. Ale ok Razz
    Amaroth
    Amaroth


    Poèet pøíspìvkù : 10
    Join date : 30. 09. 13
    Age : 103

    Ochutnávka Empty Re: Ochutnávka

    Příspěvek pro Amaroth Wed Oct 02, 2013 3:38 pm

    Mě je fuk co to je nebo kdo to dělal. Jen jsem chtěl říct, co mi to připomnělo a upozornit, že tam je menší podobnost Very Happy. Ve jménu všech noggiterů předělejte to... prosím. Very Happy
    Bellatrix
    Bellatrix
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 857
    Join date : 08. 08. 13
    Age : 31
    Location : Ny'alotha

    Ochutnávka Empty Re: Ochutnávka

    Příspěvek pro Bellatrix Wed Oct 02, 2013 3:54 pm

    Noggit není všechno Wink
    avatar
    Toren


    Poèet pøíspìvkù : 46
    Join date : 02. 10. 13

    Ochutnávka Empty Re: Ochutnávka

    Příspěvek pro Toren Wed Oct 02, 2013 4:05 pm

    Bellatrix napsal:Noggit není všechno Wink
    Na tom se můžeme shodnout. Na druhou stranu by bylo trošku slepé ho podceňovat. Smile 
    Bellatrix
    Bellatrix
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 857
    Join date : 08. 08. 13
    Age : 31
    Location : Ny'alotha

    Ochutnávka Empty Re: Ochutnávka

    Příspěvek pro Bellatrix Wed Oct 02, 2013 4:11 pm

    Nevím sice, co myslíš tím podceňováním, ale to nic nemění na tom, že když něco budeme chtít udělat v Noggitu, uděláme to v Noggitu. Smile Čili pokud to v tom Noggitu udělaný není, je to nejspíš za nějakým konkrétním účelem Razz
    Amaroth
    Amaroth


    Poèet pøíspìvkù : 10
    Join date : 30. 09. 13
    Age : 103

    Ochutnávka Empty Re: Ochutnávka

    Příspěvek pro Amaroth Wed Oct 02, 2013 4:29 pm

    Nejde o noggit vs. goby, jde o všeobecný souhrnný pojem "spawn". Slovíčko noggiteři jsem použil jen protože jsem tak trochu automaticky předpokládal, že to je dělané v noggitu, i když mi už došlo, že to je blbost a že něco podobného v noggitu udělat téměř ani nelze. Nic to nemění na smyslu sdělení.

    Mno nic, nechci vám tu spamovat či dokonce vzbuzovat dojem, že jsem sem přišel někoho urážet, stejně tak mi začíná být trapné, že se sem nepodškrábnul ještě ani jeden z vašich hráčů. Jestli chcete, klidně tohle promažte, kdo tohle měl číst už si to přečetl.
    Bellatrix
    Bellatrix
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 857
    Join date : 08. 08. 13
    Age : 31
    Location : Ny'alotha

    Ochutnávka Empty Re: Ochutnávka

    Příspěvek pro Bellatrix Wed Oct 02, 2013 6:51 pm

    Není třeba, jsou to celkem i relevantní komentáře k videu Wink
    Alík
    Alík


    Poèet pøíspìvkù : 74
    Join date : 20. 09. 13
    Location : Azeroth

    Ochutnávka Empty Re: Ochutnávka

    Příspěvek pro Alík Wed Oct 02, 2013 6:53 pm

    Ja sa tu veľmi rád "podškrábnu". Smile
    Do zaista chápem, že to boli len okrajové územia, ale ten Durnhold a západná hranica mi stačili až dosť. A ten strom mi až moc pripomínal Ghostlands. Takže neostáva mi povedať nič iné len - teším sa a moc. Very Happy
    Amaroth
    Amaroth


    Poèet pøíspìvkù : 10
    Join date : 30. 09. 13
    Age : 103

    Ochutnávka Empty Re: Ochutnávka

    Příspěvek pro Amaroth Wed Oct 02, 2013 7:18 pm

    *ehm*
    Escape from Durnholde Keep, CoT, ta "předělaná" Durnholde. Také umím ctrl+c a ctrl+v Very Happy. Ale tohle vám nezazlívám, na těch ADtčkách je řeka a modelování koryt řek se spádem, provázané vodopády, je ta nejzdlouhavější a nejotravnější práce, co může v noggitu být, takže jsem to samé musel udělat nakonec také, jen jsem chtěl uvést věci na pravou míru. Ty hodiny práce, co by do toho člověk musel vrazit jsem do toho vážně investovat nechtěl.

    Když vám teda nevadí ten můj spam Razz.
    Bellatrix
    Bellatrix
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 857
    Join date : 08. 08. 13
    Age : 31
    Location : Ny'alotha

    Ochutnávka Empty Re: Ochutnávka

    Příspěvek pro Bellatrix Wed Oct 02, 2013 7:23 pm

    Jenom část Durnholdu je předělaná podle Old Hillsu. Ne celej.
    Dazbek
    Dazbek


    Poèet pøíspìvkù : 15
    Join date : 05. 09. 13
    Age : 27

    Ochutnávka Empty Re: Ochutnávka

    Příspěvek pro Dazbek Wed Oct 02, 2013 7:42 pm

    Pěkné, jen škoda, že tu nebylo odhaleno něco trpasličího Very Happy Už se těším až na server zase zavítám a pustím se do RP. A Amarothe, ty aby ses neposral.
    Bellatrix
    Bellatrix
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 857
    Join date : 08. 08. 13
    Age : 31
    Location : Ny'alotha

    Ochutnávka Empty Re: Ochutnávka

    Příspěvek pro Bellatrix Wed Oct 02, 2013 8:51 pm

    Ale tak, slušně, ano? Wink
    Něco trpasličího určitě uvidíte časem, ale až to bude Very Happy
    Ambra
    Ambra


    Poèet pøíspìvkù : 13
    Join date : 02. 09. 13
    Age : 28

    Ochutnávka Empty Re: Ochutnávka

    Příspěvek pro Ambra Thu Oct 03, 2013 9:42 am

    Amaroth napsal:*ehm*
    Escape from Durnholde Keep, CoT, ta "předělaná" Durnholde. Také umím ctrl+c a ctrl+v Very Happy.
    Ešte som od teba nevidela nič iné, len buzeráciu.
    Okrem toho to väzenie je tam preto také, pretože to isté bolo aj v starom Teranise a je to pre starých hráčov nostalgia, tak nerýp zbytočne, začína to byť trápne.
    Drog
    Drog


    Poèet pøíspìvkù : 101
    Join date : 19. 09. 13

    Ochutnávka Empty Re: Ochutnávka

    Příspěvek pro Drog Thu Oct 03, 2013 9:53 am

    Where is the Horde ?
    Amaroth
    Amaroth


    Poèet pøíspìvkù : 10
    Join date : 30. 09. 13
    Age : 103

    Ochutnávka Empty Re: Ochutnávka

    Příspěvek pro Amaroth Thu Oct 03, 2013 1:57 pm

    Ah, už je to tady.
    1) Přišel jsem sem zcela slušně a pouze něco Bell a případně Brogovi naznačit. Možná jsem měl použít PM, whatever. Každopádně jsem ukázal, co je dřevem, aby to nebylo vydáváno za ocel (Durnholde konkrétně) a také jsem zcela klidně a slušně naznačil, co by bylo třeba vylepšit (jak jsem zmínil, Durnholde třeba do této kategorie neřadím).
    2) Nepovažuju se jen za stupidního hatera, který nic neumí, nic nedělá, pouze buzeruje. Myslím, že jsem odvedl svýma drápama za poslední léta dost práce, nabral pár zkušeností a že k určitým věcem mám co říct. Když není co buzerovat či je i dokonce co pochválit, věř Ambro, že ode mě chodí mnohem víc věcí než jen buzerace.
    3) A konečně za třetí, naznačil jsem Bell schválně, že by možná nebylo od věci to tu promazat než se objeví nějaký chytrák kalibru Ambra/Dazbek, co se do mě začne obouvat, protože z různých důvodů přehlíží či pomíjí výše zmíněné 2 body. Nepřišel jsem vyvolávat flame, což vám zjevně prostě nedokázalo dojít. Takže se tu mějte. Gravis mi může napsat na Skype kdyby chtěl s něčím poradit, v rámci možností pomůžu.
    Brog
    Brog


    Poèet pøíspìvkù : 921
    Join date : 07. 09. 13
    Location : Tam, kde se slunce zalévá krví

    Ochutnávka Empty Re: Ochutnávka

    Příspěvek pro Brog Thu Oct 03, 2013 3:32 pm

    Amaroth napsal: Každopádně jsem ukázal, co je dřevem, aby to nebylo vydáváno za ocel (Durnholde konkrétně) a také jsem zcela klidně a slušně naznačil, co by bylo třeba vylepšit (jak jsem zmínil, Durnholde třeba do této kategorie neřadím).
    Já jen poznamenám, že to nejtěžší na změnách v Durnholde se vůbec netýká pevnosti ani věže, ty jsou pouze dominantou, i když je fajn mít je změněné. Ta "ocel", o níž hovoříš, je v dolní části Durnholde... a z tohoto úhlu nejspíš není poznat. Což je účel, protože screeny mají ukázat dominanty prostředí, ne to nejlepší.

    Což je odpověď i tobě, Drogu. Na Hordu rozhodně nekašleme, ale chceme, aby si své zázemí mohla vybudovat sama a jak chce (dokonce si bude moci vybrat i z několika území, které mají základní horďácké prvky). Dovolíme jí to, pomůžeme jí s tím, ale tím pádem předem není nic hotové jakožto plně funkční tábor, který by byl nějakou dominantou.
    Brog
    Brog


    Poèet pøíspìvkù : 921
    Join date : 07. 09. 13
    Location : Tam, kde se slunce zalévá krví

    Ochutnávka Empty Re: Ochutnávka

    Příspěvek pro Brog Fri Oct 11, 2013 5:51 pm

    Protože těch screenů ve videu zase tolik nebylo, řekli jsme si, že necháme vaše oči se před spuštěním ještě trochu popást...

    Je libo trochu odpočinku?:

    Nebo snad přímo záhrobní pokoj?:

    Nebo je vám bližší svatý poklid?:

    Máte-li zájem vidět něco specifického (koneckonců, sami dobře víte, co se alespoň v původním Hillsbradu nachází), neváhejte si říct. Všechno vám ale určitě neukážeme Razz
    Egy
    Egy


    Poèet pøíspìvkù : 35
    Join date : 19. 09. 13

    Ochutnávka Empty Re: Ochutnávka

    Příspěvek pro Egy Fri Oct 11, 2013 6:12 pm

    Vypadá to dosti povedeně Smile
    Aročoko
    Aročoko


    Poèet pøíspìvkù : 10
    Join date : 29. 09. 13

    Ochutnávka Empty Re: Ochutnávka

    Příspěvek pro Aročoko Sat Oct 12, 2013 1:19 pm

    Čo tak kemp trollov? Ak nejaký vôbec je.
    Brog
    Brog


    Poèet pøíspìvkù : 921
    Join date : 07. 09. 13
    Location : Tam, kde se slunce zalévá krví

    Ochutnávka Empty Re: Ochutnávka

    Příspěvek pro Brog Sat Oct 12, 2013 1:38 pm

    No, řeknu to jednoduše... Na rozdíl od GM, kteří hráli na Neotericu trolly a rozhodli se zřídit frakci trollů, nevidíme důvod, proč bychom je měli vydělovat od Hordy. Tzn. trollové prostě patří k Hordě a žádní jednotní Zandalari u nás nejsou. Můžete být trollové samotáři, pokud odmítáte patřit k Hordě, ale do začátku se s vlastní frakcí nepočítá.

    Ptáš-li se proč, má to prostý důvod... 90% trollů, které jsme na Neotericu potkali, byli... hm... "velmi inteligentní jedinci", kteří z trollů dělali karikatury na běhání po střechách a trollení ostatních RPerů. To trollové rozhodně nemají být. Kromě toho největší část hráčů Hordy tvoří orkové a trollové. Když trolly vyčleníme, může se jít Horda rovnou zahrabat, protože už to bude moc separované.

    A i kdybychom trolly náhodou chtěli udělat zvlášť, budou na tom stejně jako Horda - tzn. budou mít možnost si camp postavit/získat, ale do začátku nic nedostanou.
    avatar
    Toren


    Poèet pøíspìvkù : 46
    Join date : 02. 10. 13

    Ochutnávka Empty Re: Ochutnávka

    Příspěvek pro Toren Sat Oct 12, 2013 3:15 pm

    Brog napsal:Když trolly vyčleníme, může se jít Horda rovnou zahrabat, protože už to bude moc separované.
    (y)
    Corny
    Corny


    Poèet pøíspìvkù : 176
    Join date : 08. 08. 13

    Ochutnávka Empty Re: Ochutnávka

    Příspěvek pro Corny Sat Oct 12, 2013 3:39 pm

    já to teda mazat nebudu, ale pro příště poprosím fórum nezahlcovat příspěvkama pouze se smailem a podobnýma věcma Smile Přecejen nejsme facebook, ať to tady nějak vypadá Smile

    Sponsored content


    Ochutnávka Empty Re: Ochutnávka

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Sun May 19, 2024 1:27 pm