Erebos RP Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum česko-slovenského RP serveru Erebos


2 posters

    Acc ban

    Darkstar
    Darkstar


    Poèet pøíspìvkù : 13
    Join date : 09. 12. 13

    Acc ban Empty Acc ban

    Příspěvek pro Darkstar Fri Dec 27, 2013 12:17 pm

    Postava: Soriel
    Acc: netti93
    Čas: 27.12. ráno
    GM: Corny
    Důvod: teleportace

    Dnes ráno jsem dostal ban z důvodu teleportace (pomocí barbera jsem se teleportoval na jiné místo než odkud jsem teleportoval tam), celému GMT se tímto omlouvám a slibuji, že už se to nebude opakovat. Předem díky za odpověď. Rolling Eyes 
    Corny
    Corny


    Poèet pøíspìvkù : 176
    Join date : 08. 08. 13

    Acc ban Empty Re: Acc ban

    Příspěvek pro Corny Fri Dec 27, 2013 12:40 pm

    Možná bys ještě mohl říct tu další podstatnou část,to jest že jsi to udělal Aniž by jsi vůbec využil barbera (teda pokud nejsi vysloveně turbo co to stihne za 5 sekund ani ne) a udělal jsi to hned dvakrát za sebou, tzn. pointa je především v tom, že jsi to vysloveně cíleně (k čemu jsi se ostatně na generalu přiznal následně) použil k tomu, aby jsi udělal rychleji daily. Když už píšete žádost o unban, mohli by jste ji alespoň psát upřímně a celistvě. Jinak mi to opravdu připadá, jako byste chtěli úmyslně zamlčet půlku provinění a Gmka pak vypadala, že vás vlastně banují za nic.
    Darkstar
    Darkstar


    Poèet pøíspìvkù : 13
    Join date : 09. 12. 13

    Acc ban Empty Re: Acc ban

    Příspěvek pro Darkstar Fri Dec 27, 2013 12:53 pm

    Teleportoval jsem se pomocí barbera (ano ne jednou), ale určitě ne hned 2x za sebou. A ano použil jsem to k tomu abych si usnadnil daily. Neříkám, že ban jsem dostal neprávem, ale ani se nesnažím nic zamlčet. Nesnažím se tu tvrdit, že to bylo z dobrých úmyslů.  Neutral 
    Corny
    Corny


    Poèet pøíspìvkù : 176
    Join date : 08. 08. 13

    Acc ban Empty Re: Acc ban

    Příspěvek pro Corny Fri Dec 27, 2013 1:14 pm

    Koukal jsem na tebe, udělal jsi v Thorglenu dailynu a hned jsi se portil do Lorsteadu.
    Každopádně řekněme, že napoprvé a že jsi se jinak docela řádně omluvil, tak ti to promineme. Takže odbanováno.
    Pro příště (a to neplatí ale jen pro tebe) to bude horší.

    Sponsored content


    Acc ban Empty Re: Acc ban

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Sun May 19, 2024 1:54 pm