Erebos RP Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum česko-slovenského RP serveru Erebos


+3
Lavernus
Corny
Kopajda
7 posters

    Trpasličí Trolobijce

    Kopajda
    Kopajda


    Poèet pøíspìvkù : 113
    Join date : 25. 10. 13
    Age : 27

    Trpasličí Trolobijce Empty Trpasličí Trolobijce

    Příspěvek pro Kopajda Wed Jan 01, 2014 2:57 pm

    Přemýšlel jsem jak dál RPit svéh trpaslíka z Neo a napadlo mě následující - udělat z něj trolobijce - trpaslíka, který byl nějak poznamenán v boji, či prožil něco velmi traumatického ( v tomto případě průchod záhrobím) a nyní se snaží vyhledat hrdinskou smrt v boji. Trolobijci jsou odlišní tím, že jejich účes vypadá jako ůčes zapřísáhlého fanouška skupiny Visací zámek a nebo jsou plešatí, další věcí je, že se od hlavy až k patě potetují válečným tetováním a přestanou nosit zbroje, nosí jenom nějaké roztrhané kalhoty či bederní roušku, zápěstníky ( to spíš na ozdobu) a bojují jednoručnímy nebo obouručnímy zbraněmi ( žádné štíty). Jsou to většinou magoři co se v boji ženou do předních řad a snaží se hlavně vzít co nejvíc životů.

    Takže mě zajímá jestli by se vám tu takový trpaslík líbil, nebo nějaké vaše postřehy, návrhy, kritika atd.
    Díky
    Corny
    Corny


    Poèet pøíspìvkù : 176
    Join date : 08. 08. 13

    Trpasličí Trolobijce Empty Re: Trpasličí Trolobijce

    Příspěvek pro Corny Wed Jan 01, 2014 3:11 pm

    Proč ne, když si to pěkně vymyslíš a nebude to totální magor (protože oni nejsou Totální magoři). Jen bych možná vymyslel pro tenhle "Kult " nějaké jiné jméno a rovnou i nějaký Erebos friendly background, ať se zas Úplně neopičíme a nějak to pěkně k nám zapadá. Ostatně, u nás jsou trollové trochu něco jiného.
    Kopajda
    Kopajda


    Poèet pøíspìvkù : 113
    Join date : 25. 10. 13
    Age : 27

    Trpasličí Trolobijce Empty Re: Trpasličí Trolobijce

    Příspěvek pro Kopajda Wed Jan 01, 2014 3:26 pm

    No oni ani ve WH se nespecializujou na zabíjení jenom trollů ale obecně na velký potvory jako jsou draci atd. jinak název trolobijce by se u mojí postavy ve hře vlastně vyskytovat nemusel, bude to prostě trpaslík akorát bude hladovej po boji a trošku šáhlej.
    Lavernus
    Lavernus


    Poèet pøíspìvkù : 253
    Join date : 17. 10. 13
    Age : 30
    Location : Black Forest

    Trpasličí Trolobijce Empty Re: Trpasličí Trolobijce

    Příspěvek pro Lavernus Wed Jan 01, 2014 3:50 pm

    Za chvilku si Horda založí orky sekáče... Very Happy
    walteer
    walteer


    Poèet pøíspìvkù : 34
    Join date : 18. 11. 13
    Age : 27

    Trpasličí Trolobijce Empty Re: Trpasličí Trolobijce

    Příspěvek pro walteer Wed Jan 01, 2014 3:51 pm

    Trolobíjce jsem RPil já za svého Latherse.....kvůli stejné příčině jako zde uvádíš ty Very Happy Sad
    Ardaren
    Ardaren


    Poèet pøíspìvkù : 223
    Join date : 19. 09. 13
    Age : 32
    Location : Thorglenský důl

    Trpasličí Trolobijce Empty Re: Trpasličí Trolobijce

    Příspěvek pro Ardaren Wed Jan 01, 2014 4:01 pm

    Dokázal bych ho pochopit skoro všude, ale rozhodně ne v našem klidném Hillsbradu popravdě.
    Pygmalion
    Pygmalion


    Poèet pøíspìvkù : 12
    Join date : 21. 12. 13
    Location : In your room, where time stand still...

    Trpasličí Trolobijce Empty Re: Trpasličí Trolobijce

    Příspěvek pro Pygmalion Wed Jan 01, 2014 4:03 pm

    Jo, určitě bych se vyvaroval termínu trolobijec. Když ho však budeš nazývat třeba  berserkem, nikdo nemůže mít nic proti. To je pojem univerzální pro všechna fantasy i skutečná universa. A nápad je to fajn, osud takového zerka může zavát kamkoliv. A mám pocit, že jsem na serverech zatím potkal jen zapšklou trpasličí kombinaci kovář - samozřejmě válečník na půl úvazku - alkáč.
    Kopajda
    Kopajda


    Poèet pøíspìvkù : 113
    Join date : 25. 10. 13
    Age : 27

    Trpasličí Trolobijce Empty Re: Trpasličí Trolobijce

    Příspěvek pro Kopajda Wed Jan 01, 2014 4:14 pm

    Ardaren napsal:Dokázal bych ho pochopit skoro všude, ale rozhodně ne v našem klidném Hillsbradu popravdě.

    Přišel z Neo a v hillsbradu zůstává tady protože tu má svoje známý, navíc je tu dobrá příležitost na hrdinskou smrt - v bitvě o Dun Garok.
    Bellatrix
    Bellatrix
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 857
    Join date : 08. 08. 13
    Age : 31
    Location : Ny'alotha

    Trpasličí Trolobijce Empty Re: Trpasličí Trolobijce

    Příspěvek pro Bellatrix Wed Jan 01, 2014 5:04 pm

    Mně by se takový RP určitě líbilo. Ale také bych byla za to, aby ses vyhnul výrazu trolobijec. Smile

    Sponsored content


    Trpasličí Trolobijce Empty Re: Trpasličí Trolobijce

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Sun May 19, 2024 1:26 pm