Erebos RP Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum česko-slovenského RP serveru Erebos


2 posters

    Hodnocení eventů

    Brog
    Brog


    Poèet pøíspìvkù : 921
    Join date : 07. 09. 13
    Location : Tam, kde se slunce zalévá krví

    Hodnocení eventů Empty Hodnocení eventů

    Příspěvek pro Brog Fri Jan 10, 2014 10:05 pm

    Milé hráčky, vážení hráči,

    nedávno mě tak napadlo, že není lepší způsob jak zjistit, jaký typ eventů se vám líbí, než se vás zeptat. Abych však docílil anonymity, musel jsem vymyslet způsob. Proto jsem se rozhodl vytvořit jednoduchý dotazník, který budu průběžně aktualizovat.
    Prosím vás o jedno - nehodnoťte, jaké GM s vámi event dělalo. Hodnoťte event sám, tematicky i zpracováním. A samozřejmě tím, jak jste se bavili. To je to důležité.

    Díky,

    Brog

    PS. Nic vám samozřejmě nebrání přidávat i své návrhy na zlepšení eventů a tak. Tohle je diskuse k RP. Prostě mě zajímá za sebe samotného, co za eventy vás baví.

    new easyXDM.Socket({remote: "http://www.survio.com/survey/i/T1L7S0M4Y0Y8U7K1C?bg=ffffff&fg=000000&embed=1", container: document.getElementById("survey-b49d06d5"), swf:'http://surviocdn.com/s1/static/survey/js/easyXDM-2.4.16.3/easyxdm.swf', onReady:  function(){ var shim = document.getElementById("survey-prev-b49d06d5"); shim.parentNode.removeChild(shim); this.container.getElementsByTagName("iframe")[0].style.width="100%";}, onMessage: function(message, origin){ this.container.getElementsByTagName("iframe")[0].style.height = message + "px";}});
    Brog
    Brog


    Poèet pøíspìvkù : 921
    Join date : 07. 09. 13
    Location : Tam, kde se slunce zalévá krví

    Hodnocení eventů Empty Re: Hodnocení eventů

    Příspěvek pro Brog Fri Jan 10, 2014 10:11 pm

    A abych nezapomněl! Klidně a rád přidám do dalšího dotazníku i hráčské eventy, pokud o to stojíte, stačí napsat názvy a já vytvořím dotazník Smile
    Feantur
    Feantur


    Poèet pøíspìvkù : 174
    Join date : 24. 09. 13
    Age : 31

    Hodnocení eventů Empty Re: Hodnocení eventů

    Příspěvek pro Feantur Fri Jan 10, 2014 10:21 pm

    Ja len že, nedala by sa tam dat možnosť, neviem? Na niektorých eventoch sa ludia nezúčastnili a asi blbé to hodnotit ked..nevedia. Very Happy
    Brog
    Brog


    Poèet pøíspìvkù : 921
    Join date : 07. 09. 13
    Location : Tam, kde se slunce zalévá krví

    Hodnocení eventů Empty Re: Hodnocení eventů

    Příspěvek pro Brog Fri Jan 10, 2014 10:26 pm

    Ech, máš recht, to mi nějak nedošlo. Napravím to, díky Wink

    EDIT: Napraveno.

    Sponsored content


    Hodnocení eventů Empty Re: Hodnocení eventů

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Sun May 19, 2024 1:53 pm