Erebos RP Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum česko-slovenského RP serveru Erebos


+4
Brog
Bellatrix
TheScary
Egy
8 posters

    Skinning

    Egy
    Egy


    Poèet pøíspìvkù : 35
    Join date : 19. 09. 13

    Skinning Empty Skinning

    Příspěvek pro Egy Tue Jan 14, 2014 6:07 pm

    Zdravím. Když jsem si zakoupil skinning, zjistil jsem, že žádná mobka nejde svléknout z kůže. Na každou je třeba skill 100 a vy máte max 75.
    TheScary
    TheScary


    Poèet pøíspìvkù : 115
    Join date : 09. 12. 13

    Skinning Empty Re: Skinning

    Příspěvek pro TheScary Tue Jan 14, 2014 6:30 pm

    Všeobecně známý problém. Nejspíš se nikdy nevyřeší. Smile
    Bellatrix
    Bellatrix
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 857
    Join date : 08. 08. 13
    Age : 31
    Location : Ny'alotha

    Skinning Empty Re: Skinning

    Příspěvek pro Bellatrix Tue Jan 14, 2014 7:50 pm

    Po restartu.
    Egy
    Egy


    Poèet pøíspìvkù : 35
    Join date : 19. 09. 13

    Skinning Empty Re: Skinning

    Příspěvek pro Egy Thu Jan 16, 2014 12:14 pm

    Je tu další problém, hádám, že začátek skinningu spočívá v králících. To, že na nějaký králíky potřebuješ 10, nebo 20 skill ještě jde. Ale ty králíky, který by mělo jít skinningovat, respektive jsou oranžoví, nejde svlíknout z kůže i tak.
    Brog
    Brog


    Poèet pøíspìvkù : 921
    Join date : 07. 09. 13
    Location : Tam, kde se slunce zalévá krví

    Skinning Empty Re: Skinning

    Příspěvek pro Brog Thu Jan 16, 2014 12:55 pm

    To není problém. Lidé, kteří mají skinning, si musí požádat o OOC vyrovnávač skinningu, který nebudou potřebovat, jakmile se dostanou na určitý skill.
    Kylias
    Kylias


    Poèet pøíspìvkù : 151
    Join date : 02. 11. 13
    Age : 32
    Location : Mulandir

    Skinning Empty Re: Skinning

    Příspěvek pro Kylias Sat Jan 18, 2014 11:08 am

    Já bych jen měl pro GM návrh zlepšováku. Proč nedat ten ooc item jako odměnu za Q? Někdo bez skinningu to nevyužije, a ten, kdo bude mít skinning nemusí otravovat GM. Navíc jde nastavit SB + unique equip, takže by nebyl žádný problém a všichni by byli spokojení Razz
    Martinez220
    Martinez220


    Poèet pøíspìvkù : 51
    Join date : 02. 11. 13

    Skinning Empty Re: Skinning

    Příspěvek pro Martinez220 Tue Jan 21, 2014 3:57 pm

    Mám menší výhradu ke skillování. Mno stoupá moc rychle a hlavně je jedno co se stahuje a hlavně pokaždé když stáhnu, tak mě skill popoleze o 1 (není problém naskillovat na 75 do hodiny) Smile Nejde nějak frekvenci stoupání skillu snížit?
    Vardek
    Vardek


    Poèet pøíspìvkù : 71
    Join date : 26. 10. 13

    Skinning Empty Re: Skinning

    Příspěvek pro Vardek Tue Jan 21, 2014 4:25 pm

    To půjde těžko ošéfovat. A taky, proč? Už takhle se mi chce z profesí brečet zoufalstvím, ještě jim nerfovat skilly, to tak.

    A že je to hned naskillené... Proč ne? InRP beztak stáhneš z kůže cokoliv, páč to mají většinou hunteři/roguny. Takhle máš i systémově potvrzené třeba roky praxe. A neříkej mi, že se Orenthil teprve učí stahovat z kůže. Very Happy
    Kylias
    Kylias


    Poèet pøíspìvkù : 151
    Join date : 02. 11. 13
    Age : 32
    Location : Mulandir

    Skinning Empty Re: Skinning

    Příspěvek pro Kylias Tue Jan 21, 2014 4:35 pm

    Proffky maj nastavený blizz raty, jelikož předělávat to je vážně s*aní mnohdy na celkem dlouho a vlastně pro nic. Navíc Vardek má pravdu v tom, že většinou si skinning dávají už zkušené postavy. A pokud není zkušený inRP, tak to tak bude hrát, bude hrát, jak to mrví, jak se to učí, atd... Pochybuju, že by tu běhal mage, co si jeden den hodí skining a druhý den hrál, že je profík ve stahování a zvládl by sehnat i krásně zachovalou kůži elfské dozorkyně. Very Happy
    Sinéad
    Sinéad


    Poèet pøíspìvkù : 82
    Join date : 01. 12. 13
    Age : 30

    Skinning Empty Re: Skinning

    Příspěvek pro Sinéad Tue Jan 21, 2014 5:11 pm

    Kylias napsal:Pochybuju, že by tu běhal mage, co si jeden den hodí skining a druhý den hrál, že je profík ve stahování a zvládl by sehnat i krásně zachovalou kůži elfské dozorkyně. Very Happy

    Ty mrcho! Takhle prozrazovat a kazit moje plány!  Very Happy 

    Co se týče skillení profek, je to drbání pro nic. Přímo v core se dá nastavit aby se rate profkám zvyšovala 1x, 2x, etc podle blizz ratů... Ale upřímně, ani si nejsem jistá sama jestli jde nastavit aby to šlo pomaleji než u blizu  Very Happy 
    Navíc, to by jsi mohl nerfnout i kytičkaření, mining... Když máš štěstí,taky oboje naskillíš raz dva.
    Martinez220
    Martinez220


    Poèet pøíspìvkù : 51
    Join date : 02. 11. 13

    Skinning Empty Re: Skinning

    Příspěvek pro Martinez220 Tue Jan 21, 2014 6:13 pm

    Tak pravda u Orena jsem si vzal skinnig, protože už ho vlastně umí a tak má i hodně let praxi.. Pokud to takhle nastavené nedělá problém, tak ok Smile Stejně jsem chtěl tak trošku svým příspěvkem zjistit jestli to nevadí, že to tak leze rychle.. Za mě good Smile

    Sponsored content


    Skinning Empty Re: Skinning

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Sun May 19, 2024 6:26 pm