Erebos RP Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum česko-slovenského RP serveru Erebos


+12
Drog
The Nox
Nay
VSVP
Vardek
Elvin
Zacharias
zinlok
Alík
Lavernus
Kopajda
Brog
16 posters

    PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce

    Průzkum

    Čtvrtek 31. nebo sobota 2.?

    [ 25 ]
    PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce I_vote_lcap68%PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce I_vote_rcap [68%] 
    [ 12 ]
    PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce I_vote_lcap32%PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce I_vote_rcap [32%] 

    Celkem hlasů: 37
    Brog
    Brog


    Poèet pøíspìvkù : 921
    Join date : 07. 09. 13
    Location : Tam, kde se slunce zalévá krví

    PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce Empty PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce

    Příspěvek pro Brog Tue Oct 29, 2013 7:58 pm

    Je 31. října (2. listopadu), den svátku Konec svatosti... a Král lichů si vzal tento název k srdci vskutku svědomitě. I ty nejposlednější hroby po celém Hillsbradu se otevírají, pološílení duchové města Teranis definitivně zešíleli, ze všech nor, jeskyní a děr se hrabou nerubiáni a nebe co chvíli zakrývají temná křídla Credalarů a Gargoylů. Zemi bombardují barely naplněné tekutou i plynnou nákazou. Jak se zdá, to, co kdysi bývalo princ Arthas, se skutečně rozhodlo, uskutečnit "konec všemu svatému".

    Milovaný Hillsbrad se plní nemrtvými, cesta ke kráteru je zavřená, tábor Šarlatové krušády u Temnolesa podléhá tisícerým hnátám Pohromy a na brány Thoradinova valu buší beranidlo... Je jasné, že zdecimované hradby Velké farmy nepřežijí a do Teranisu se odejít nedá - duchové jsou příliš nebezpeční. A když se na obzoru objeví mrazivý wyrm, je jasné, že s Hillsbradem je konec.

    Je však jedno místo dost opevněné na to, aby přívalům Pohromy odolalo, osamoceno uprostřed světa pohlceného nákazou odolávalo dávno před zbytkem Východních království - kdysi pevnost Caer Darrow, dnes Vranov. Vranov je poslední nadějí!

    ___________________________________________________________

    Pojďte se spolu s námi rozloučit s téměř tříletým serverem Neoteric RP, na nějž Erebos volně navazuje. A pojďte na vlastní kůži okusit, jak to vlastně bude s odchodem z Neotericu. Nechte se překvapit, zda skutečně přijde samotný Poslední strážce!

    S touto událostí bude zveřejněn náš realm a zároveň tím vyzkoušíme funkčnost serveru. Pokud se jako nováčci obáváte, že se nemáte jak podílet nebo že zvýhodňujeme staré hráče, není tomu tak. Chceme vám tímto dát možnost stát se ještě přece jen přeživším z Neotericu a zároveň si vyzkoušet hraní u nás dřív, než se otevře ten pravý svět.

    Důležité informace:

    Kdy: 31. října ve večerních hodinách nebo 2. listopadu během odpoledne/večera - záleží jen na vás samotných.
    Kde: Ve Vranově, na novém realmu.
    S kým: Rozlučkou s Neotericem vás provedou GMs Brog a Curus.

    Těšíme se na Vaši účast.
    S pozdravem

    Brog


    Naposledy upravil Brog dne Wed Oct 30, 2013 11:17 am, celkově upraveno 1 krát
    Kopajda
    Kopajda


    Poèet pøíspìvkù : 113
    Join date : 25. 10. 13
    Age : 27

    PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce Empty Re: PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce

    Příspěvek pro Kopajda Tue Oct 29, 2013 8:07 pm

    Děláte si srandu? Very Happy Ve čtvrtek zkoušíme večer s kapelou a v sobotu koncertujem Very Happy Za mě bohužel nic Very Happy
    Lavernus
    Lavernus


    Poèet pøíspìvkù : 253
    Join date : 17. 10. 13
    Age : 30
    Location : Black Forest

    PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce Empty Re: PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce

    Příspěvek pro Lavernus Tue Oct 29, 2013 8:13 pm

    Ve čtvrtek sem do 20:00 v práci Very Happy ale 2 listopad zní fajn!

    Akorát nevim koho si vybrat..
    Alík
    Alík


    Poèet pøíspìvkù : 74
    Join date : 20. 09. 13
    Location : Azeroth

    PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce Empty Re: PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce

    Příspěvek pro Alík Tue Oct 29, 2013 8:22 pm

    31. október znie fajn, ale azda viac by mi vyhovoval 1. november Smile.
    A tiež mám ten problém, koho vybrať. Very Happy
    Veľmi sa teším na túto veľkú udalosť.
    zinlok
    zinlok


    Poèet pøíspìvkù : 45
    Join date : 29. 10. 13
    Location : Mardenholde Keep

    PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce Empty Re: PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce

    Příspěvek pro zinlok Tue Oct 29, 2013 8:31 pm

    Chm...zrovna toho to bych se jako jedna s mála věcí zůčastnil, světlužel na svém Acc na Neu mi kdysi dávno od přítele lyrana byli wipnuty všechny postavy a tak vám přeju povedenej event.


    Naposledy upravil zinlok dne Tue Oct 29, 2013 8:35 pm, celkově upraveno 2 krát
    Lavernus
    Lavernus


    Poèet pøíspìvkù : 253
    Join date : 17. 10. 13
    Age : 30
    Location : Black Forest

    PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce Empty Re: PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce

    Příspěvek pro Lavernus Tue Oct 29, 2013 8:33 pm

    Tak já bych mohl i toho 31, jen bych se připojil až po osmý hodině mno.
    Brog
    Brog


    Poèet pøíspìvkù : 921
    Join date : 07. 09. 13
    Location : Tam, kde se slunce zalévá krví

    PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce Empty Re: PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce

    Příspěvek pro Brog Tue Oct 29, 2013 8:45 pm

    Zinloku, postavu ti pro účel eventu (a klidně i pro účel další hry, když budeš hodnej Razz ) rádi obnovíme. Stačí říct, kterou chceš. Arrelase?
    Zacharias
    Zacharias


    Poèet pøíspìvkù : 38
    Join date : 24. 09. 13

    PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce Empty Re: PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce

    Příspěvek pro Zacharias Tue Oct 29, 2013 8:47 pm

    Za mou maličkost hlasuji pro 2. listopadu... Smile
    Elvin
    Elvin


    Poèet pøíspìvkù : 14
    Join date : 19. 09. 13
    Age : 29

    PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce Empty Re: PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce

    Příspěvek pro Elvin Tue Oct 29, 2013 9:03 pm

    Osobně bych dal přednost čtvrtku, ale i ta sobota by snad mohla vyjít...
    zinlok
    zinlok


    Poèet pøíspìvkù : 45
    Join date : 29. 10. 13
    Location : Mardenholde Keep

    PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce Empty Re: PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce

    Příspěvek pro zinlok Tue Oct 29, 2013 9:06 pm

    No...ocenil bych to, alespoň na ten event. Přeci jen jsem na neu strávil značnou dávku času i když ke konci jsem tam nebyl.(Vlastně od doby co byl "New hillsbrad") Každopádně díky...A ještě jsem pro 31 ale ani s druhým datem nemám problém. (Snad)


    Naposledy upravil zinlok dne Tue Oct 29, 2013 9:08 pm, celkově upraveno 1 krát
    Vardek
    Vardek


    Poèet pøíspìvkù : 71
    Join date : 26. 10. 13

    PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce Empty Re: PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce

    Příspěvek pro Vardek Tue Oct 29, 2013 9:08 pm

    Za mě čtvrtek. Kromě toho, že je to dříve než sobota, je také 31. hezčí datum. ^^
    VSVP
    VSVP


    Poèet pøíspìvkù : 71
    Join date : 29. 10. 13

    PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce Empty Re: PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce

    Příspěvek pro VSVP Tue Oct 29, 2013 9:21 pm

    Ve čtvrtek mám trénink. :/ Když to dobře půjde byl bych tu ve 20:30. Nevím, jestli to tam jít masakrovat za Angarona, nebo tam rozpoutat peklo živlů za Garadara. Very Happy
    Lavernus
    Lavernus


    Poèet pøíspìvkù : 253
    Join date : 17. 10. 13
    Age : 30
    Location : Black Forest

    PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce Empty Re: PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce

    Příspěvek pro Lavernus Tue Oct 29, 2013 9:39 pm

    VSVP napsal:Ve čtvrtek mám trénink. :/ Když to dobře půjde byl bych tu ve 20:30.  Nevím, jestli to tam jít masakrovat za Angarona, nebo tam rozpoutat peklo živlů za Garadara. Very Happy
    Angaron pls. Stejně skapeš. Si vyber za koho. Very Happy
    Kopajda
    Kopajda


    Poèet pøíspìvkù : 113
    Join date : 25. 10. 13
    Age : 27

    PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce Empty Re: PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce

    Příspěvek pro Kopajda Tue Oct 29, 2013 10:37 pm

    Já teda nakonec možná ten čtvrtek, ale lognul bych až tak v devět...
    Nay
    Nay


    Poèet pøíspìvkù : 27
    Join date : 18. 09. 13
    Age : 29
    Location : Ashenvalský Hvozd

    PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce Empty Re: PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce

    Příspěvek pro Nay Tue Oct 29, 2013 10:53 pm

    Já jsem určitě pro 2. listopad, téměř jakákoliv hodina.
    The Nox
    The Nox


    Poèet pøíspìvkù : 1
    Join date : 22. 10. 13

    PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce Empty Re: PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce

    Příspěvek pro The Nox Tue Oct 29, 2013 11:53 pm

    Já jsem jednoznačně pro čvrtek, protože v sobotu tu nejsem a tohle nechci propásnout.
    Drog
    Drog


    Poèet pøíspìvkù : 101
    Join date : 19. 09. 13

    PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce Empty Re: PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce

    Příspěvek pro Drog Wed Oct 30, 2013 4:15 am

    Štvrtok jednoznačne.
    Zurion
    Zurion


    Poèet pøíspìvkù : 1
    Join date : 30. 10. 13
    Age : 24

    PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce Empty Re: PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce

    Příspěvek pro Zurion Wed Oct 30, 2013 8:50 am

    Víc by mi seděla ta sobota 2. listopadu. Smile Ale hold asi budu muset stíhat ten čtvrtek Very Happy
    avatar
    Ayli


    Poèet pøíspìvkù : 27
    Join date : 16. 10. 13
    Age : 29

    PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce Empty Re: PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce

    Příspěvek pro Ayli Wed Oct 30, 2013 9:56 am

    Zdravim! Ja, Buddy a jeste jeden kolega jsme pro ctvrtecni vecer. Tri hlasy pro 31.
    Lavernus
    Lavernus


    Poèet pøíspìvkù : 253
    Join date : 17. 10. 13
    Age : 30
    Location : Black Forest

    PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce Empty Re: PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce

    Příspěvek pro Lavernus Wed Oct 30, 2013 10:01 am

    Když se ve čtvrtek odstartuje cca v 20:00 / 20:15 toho 31, tedy zítra tak je to ideální.
    Alík
    Alík


    Poèet pøíspìvkù : 74
    Join date : 20. 09. 13
    Location : Azeroth

    PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce Empty Re: PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce

    Příspěvek pro Alík Wed Oct 30, 2013 10:30 am

    Bolo by fajn urobiť anketu s dátumami, aby to bolo prehľadnejšie. Smile
    Brog
    Brog


    Poèet pøíspìvkù : 921
    Join date : 07. 09. 13
    Location : Tam, kde se slunce zalévá krví

    PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce Empty Re: PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce

    Příspěvek pro Brog Wed Oct 30, 2013 11:18 am

    Dle rozkazu Razz Anketa uveřejněna. Ale myslím, že čtvrtek zatím jednoznačně válcuje sobotu Very Happy
    avatar
    netherion


    Poèet pøíspìvkù : 9
    Join date : 19. 09. 13

    PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce Empty Re: PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce

    Příspěvek pro netherion Wed Oct 30, 2013 3:34 pm

    Čtvrtek ... čím dřív tím líp Smile
    Vardek
    Vardek


    Poèet pøíspìvkù : 71
    Join date : 26. 10. 13

    PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce Empty Re: PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce

    Příspěvek pro Vardek Wed Oct 30, 2013 6:18 pm

    Brog napsal:
    S touto událostí bude zveřejněn náš realm a zároveň tím vyzkoušíme funkčnost serveru. Pokud se jako nováčci obáváte, že se nemáte jak podílet nebo že zvýhodňujeme staré hráče, není tomu tak. Chceme vám tímto dát možnost stát se ještě přece jen přeživším z Neotericu a zároveň si vyzkoušet hraní u nás dřív, než se otevře ten pravý svět.
    Znamená to tedy, že i člověk, co na Neo nehrál (/wave) se může zúčastnit? Pokud ano, jak to bude s registrací, když bude event nejspíše zítra?
    Brog
    Brog


    Poèet pøíspìvkù : 921
    Join date : 07. 09. 13
    Location : Tam, kde se slunce zalévá krví

    PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce Empty Re: PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce

    Příspěvek pro Brog Wed Oct 30, 2013 6:19 pm

    Údaje pro registraci Bell zveřejní dnes večer. A ano, může se zúčastnit i někdo, kdo na Neo nehrál. Ať už si postavu bude chtít nechat do nového světa, nebo ne (možnost RPK na tomto eventu je nevyhnutelná Very Happy ).

    Sponsored content


    PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce Empty Re: PRVNÍ EREBOS EVENT: Začátek konce

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Sun May 12, 2024 1:23 pm