Erebos RP Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum česko-slovenského RP serveru Erebos


    Turnaj PvP

    yerg
    yerg


    Poèet pøíspìvkù : 78
    Join date : 09. 10. 13
    Age : 32

    Turnaj PvP Empty Turnaj PvP

    Příspěvek pro yerg Sun Jan 26, 2014 3:19 pm

    Zdravím.

    Jak vyplynulo z konverzace zde na fóru i po Skype s několika spoluhráči, nastal již možná čas uspořádat RP turnaj, který by využíval pouze PvP techniky.

    Časem, v případě úspěchu, bych takovýto turnaj rád rozpracoval víc, rozdělil ho do kategorií apod (vymyšleno to zhruba mám), v tuto chvíli mne však zajímá pouze zda by o to byl zájem. Proto jsem se rozhodl uspořádat turnaj pro všechny bez rozdílu rasy a class (je jen na vás, jestli budete riskovat že vašeho nadupaného taura porazí human zakutý v plátu). Půjde sice o PvP, ale žádné skákání, stealth, probíhání skrz hráče. Povolené taktiky jsou obíhání, vrhání zbraní, kopání, kousání... atd. A nyní již k RP části:

    Turnaj se rozhodla zorganizovat gnómka Yrwen Bogar, známá oficiálně coby Veronica Num. Předběžně byl jeho čas a datum stanovený na večerní hodiny v sobotu prvního února. Zapsat se můžete u ní inRP, nebo jen odeslat dopis (!! RP dopis !!) na její jméno, Yrwen.
    Zápisné k turnaji pořadatelka určila na padesát stříbrných (proslýchá se, že uvítá jakéhokoli trpaslíka, který by jí s organizací pomohl), první tři pak obdrží odměny poskládané právě ze zápisného, přičemž vítěz dostane ještě prémii.

    Každý zápas se pojede na dvě vítězná kola, tedy maximální počet duelů mezi jednou dvojicí je tři. Vítězný duel, a tedy souboj o titul šampiona, pojede na tři vítěžství, a tedy maximální počet soubojů je pět.

    Rád bych rovněž umožnil hráčům si na vítěze vsadit, zatím se mi ale nepodařilo vymyslet dostatečně snadný a funkční způsob. Uvítám v tomto jakoukoli radu přímo sem, do tohoto vlákna.

    Zatím je to myslím vše, aktualizace očekávejte v příspěvcích níže.

      Právě je Sun May 19, 2024 3:11 pm