Erebos RP Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum česko-slovenského RP serveru Erebos


3 posters

    Event ¨Gladiátoři¨

    avatar
    sutanisurafu


    Poèet pøíspìvkù : 2
    Join date : 25. 01. 14

    Event ¨Gladiátoři¨ Empty Event ¨Gladiátoři¨

    Příspěvek pro sutanisurafu Mon Jan 27, 2014 2:51 am

    Takže Vás především zdravím. Jsem ork. Karankhal. Mám menší nápad na zajímavý event. či zajímavou činnost :)Arény, gladiátoři. Styl Karmínového Kruhu. Původní karmínový kruh je nelegální díky tomu že gladiátoři byli otroci či koupení zajatci. Aby jsme to měli legálně, chce to nějakou arénu a zápasit budou dobrovolníci. Kdo si přivede otroky může být stíhán či zatčen. Souboje budou formou duelů nebo týmů 3 proti 3. Lepší jsou duely aby nám nedocházelo k umrtím postav. Kdo vyhraje duel postoupí. Velké finále například 5ti nejlepších by se mohlo konat v Dire Maul jako v karmínovém kruhu. Může to být menším kořením RP v naší komunitě. Jelikož Karankhal je prapravnuk zakladatele Karmínového kruhu není pochyb že se neúčastní slavností a bude pomáhat v soubojích jako rozhodčí. Je tu možnost pohybu ekonomiky RP hráčů :)Sázky, uplácení výhry či prohry dle kurzu na Gladiátora. Půjčky a následné úroky. Je mnoho možností.
    PánTemnoty
    PánTemnoty


    Poèet pøíspìvkù : 150
    Join date : 10. 10. 13
    Age : 109
    Location : Saint Helens, UK

    Event ¨Gladiátoři¨ Empty Re: Event ¨Gladiátoři¨

    Příspěvek pro PánTemnoty Mon Jan 27, 2014 1:11 pm

    No něco podobného tu bylo, jako turnaj Ashenfeldu.
    Skarra
    Skarra


    Poèet pøíspìvkù : 75
    Join date : 07. 11. 13
    Location : Doma

    Event ¨Gladiátoři¨ Empty Re: Event ¨Gladiátoři¨

    Příspěvek pro Skarra Mon Jan 27, 2014 2:57 pm

    Všechno legálně! Ach jooo! Kam ten svět spěje! Very Happy
    A víš, že takových gladiatorských zápasů bylo strašně moc... dokonce i těch na život a na smrt. Ale všechno s jakousi pečetí.
    Podle mě by bylo rozhodně lepší, kdyby to bylo nelegální. Co třeba takový "cirkus" který ve skutečnosti bude pouze potulnou společností gladiátorů? Cirkus navíc může mít i zvířata, což je docela paráda. Nic jim nebrání do klece zavřít... třeba... gnolla nebo quillboara. A jak se to dozví? Z temných koutů a putyk. Od jednoho špatného ucha ke druhému.

    Ohledně ekonomiky souhlasím, ale... co třeba také dát i možnost vyhrát zbraně protivníka, ba i část jeho zbroje? Byla by paráda mít aspoň na nějaký čas něco, co jiný nemá!

    J8 za mě bych řekl, že nelegální zápas bude vítanou změnou více, než ten klasický legální. K tomu to bude napínavější! Všudepřítomný strach ze stráží, tlupy banditů a zlodějů... a taky ten pocit, kdy děláte něco, co nemáte!

    Sponsored content


    Event ¨Gladiátoři¨ Empty Re: Event ¨Gladiátoři¨

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Mon May 20, 2024 9:27 pm