Erebos RP Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum česko-slovenského RP serveru Erebos


5 posters

    ZaBANování

    avatar
    Jimmycek


    Poèet pøíspìvkù : 2
    Join date : 26. 01. 14

    ZaBANování Empty ZaBANování

    Příspěvek pro Jimmycek Wed Jan 29, 2014 11:46 pm

    Keeiel
    Jimmycek
    30.1. 0:40
    Dobře takže stala se taková roztžka kterou jsme nakonec vyřešili, celou dobu jsem nic neřekl a když už jsem seděl ve vězení a vyjádřil se k hráči který mi neustále nadával a snažil jsem se to jen objasnit udělilo mi GM ban za neuposlechnutí i když jsem předtím psal že na to kašlu. Prostě jsem žádné uprozornění neviděl jenom jsem viděl že mám ban tak bych chtěl nějáké vyjádření nebo tak. O ten unban mi ani tak nejde spíš o to že jsem měl zítra (teoreticky dneska) mluvit s generálem ale to taky přežiju jen bych chtěl prostě nějáké vyjádření k tady tomu.
    Curus
    Curus


    Poèet pøíspìvkù : 75
    Join date : 02. 09. 13
    Age : 30

    ZaBANování Empty Re: ZaBANování

    Příspěvek pro Curus Thu Jan 30, 2014 6:56 am

    Několikrát jsem upozorňoval ať si s tím jdete na chat. Ignorovali jste mě. Mleli jste a spamovali ten General dál. Ten BAN máš na jeden den. Myslím že generál přežije, když přijdeš místo dneska, zítra.
    avatar
    Jimmycek


    Poèet pøíspìvkù : 2
    Join date : 26. 01. 14

    ZaBANování Empty Re: ZaBANování

    Příspěvek pro Jimmycek Thu Jan 30, 2014 7:26 am

    No ja vím vždyt jsem říkal že o ten ban mi ani nejde a generál mě stejně nemá rád Very Happy Ale prostě stojím si za svým že jsem ten ban dostal neprávem.
    Drog
    Drog


    Poèet pøíspìvkù : 101
    Join date : 19. 09. 13

    ZaBANování Empty Re: ZaBANování

    Příspěvek pro Drog Thu Jan 30, 2014 8:15 am

    Tak on dostane ban do pul minuty a človek jako já co pokorne prosí Broga se ho dočkal až po 20 minutách Sad

    Brog
    Brog


    Poèet pøíspìvkù : 921
    Join date : 07. 09. 13
    Location : Tam, kde se slunce zalévá krví

    ZaBANování Empty Re: ZaBANování

    Příspěvek pro Brog Thu Jan 30, 2014 12:33 pm

    Protože Brog nemohl uvěřit vlastním očím, že chceš ban na celé tři dny. Kdybys třeba řekl na půl hodiny, tak to pochopím, že... Ale proč sakra na tři dny? Very Happy

    A co se tebe týče, Jimmyčku, byl jsi několikrát upozorněn. To, že sis toho ve svém spamu nevšiml není naše chyba. Ban máš oprávněně a je JEN na 1 den. Takže i kdyby to náhodou vážně bylo tak, že sis ho nezasloužil, tak to snad ten jeden den bez WoWka přežiješ.
    Drog
    Drog


    Poèet pøíspìvkù : 101
    Join date : 19. 09. 13

    ZaBANování Empty Re: ZaBANování

    Příspěvek pro Drog Thu Jan 30, 2014 12:54 pm

    Neviem prečo 3 dni. Proste ma to napadlo Very Happy vtom amoku neuveritelnosti danej situácie, keď som sa tu smial za kompom jak pán nad tým všetkým.
    Bellatrix
    Bellatrix
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 857
    Join date : 08. 08. 13
    Age : 31
    Location : Ny'alotha

    ZaBANování Empty Re: ZaBANování

    Příspěvek pro Bellatrix Thu Jan 30, 2014 1:27 pm

    Začíná se tu nějak rozmáhat spam. Ban je na 1 den, čili zde už není co řešit - LOCK.

    Sponsored content


    ZaBANování Empty Re: ZaBANování

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Sun May 19, 2024 2:57 pm