Erebos RP Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum česko-slovenského RP serveru Erebos


+12
Dalvengyr
Lavernus
Arenol
MysteryMachine
Ergas
Gwyn
Veng
TheScary
Egy
Bellatrix
Brog
jenkins12
16 posters

    Buggy De Deliero

    jenkins12
    jenkins12


    Poèet pøíspìvkù : 17
    Join date : 25. 01. 14
    Age : 28
    Location : Ostrava

    Buggy De Deliero Empty Buggy De Deliero

    Příspěvek pro jenkins12 Fri Mar 07, 2014 2:33 pm

    Jméno postavy:Buggy De Deliero
    Jméno vašeho účtu:Jenkis12
    Přibližný čas zabanováníRazzůlnoc
    Pokud víte, doplňte jméno GM, které ban udělilo:Brog
    Pokud znáte důvod banu, můžete se pokusit o vysvětlení svého konání a docílit tak případného snížení či odpuštění trestu.:Buggovaní a lhaní o tom ,že jsem Buggoval.
    Dobrý den chtěl bych se omluvit a požádat o případném snížení trestu nebo zrušení trestu.Ano posral jsem to buggoval jsem a věděl jsem co dělám a proto bych vás chtěl nějak přesvědčit ,že už se to nikdy nestane.Vím ,že jsem i vědomně lhal Brogovi ,protože jsem nechtěl mít nějaký trest ,který jsem právě dostal .Mám rád Erebos takže vás prosím dejte mi ještě nějakou šanci kterou nepokazím,Mám pár RP rozjeté s pár lidma a nechci je sklamat...Poprosím jestli moje žádost nebude přijata tak dejte Válečnej roh a můj meč z měsíčního stříbra hráči Surmallien ty věci jsem si hezky od Rpil během doby jak jsem je měl tak jsem nebuggoval a je mi jich líto...Chtěl bych vám říct ,že už nic takového neudělám a pokusím se to srovnat a jít normální cestou.To je asi všechno co jsem chtěl říct .

    S pozdravem Buggy


    Naposledy upravil jenkins12 dne Sat Mar 08, 2014 10:27 am, celkově upraveno 1 krát
    jenkins12
    jenkins12


    Poèet pøíspìvkù : 17
    Join date : 25. 01. 14
    Age : 28
    Location : Ostrava

    Buggy De Deliero Empty Re: Buggy De Deliero

    Příspěvek pro jenkins12 Fri Mar 07, 2014 7:46 pm

    Co to má být?
    Brog
    Brog


    Poèet pøíspìvkù : 921
    Join date : 07. 09. 13
    Location : Tam, kde se slunce zalévá krví

    Buggy De Deliero Empty Re: Buggy De Deliero

    Příspěvek pro Brog Fri Mar 07, 2014 7:47 pm

    Odmítavá reakce na tvůj způsob vyjadřování. Toto není slušná zdvořilá žádost o unban.
    Bellatrix
    Bellatrix
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 857
    Join date : 08. 08. 13
    Age : 31
    Location : Ny'alotha

    Buggy De Deliero Empty Re: Buggy De Deliero

    Příspěvek pro Bellatrix Fri Mar 07, 2014 10:14 pm

    Především jsi třeba mohl zmínit to, že jsi lhal o tom, jak jsi k těm goldům přišel. Protože jsi na to byl předtím dotázán.
    jenkins12
    jenkins12


    Poèet pøíspìvkù : 17
    Join date : 25. 01. 14
    Age : 28
    Location : Ostrava

    Buggy De Deliero Empty Re: Buggy De Deliero

    Příspěvek pro jenkins12 Sat Mar 08, 2014 10:28 am

    upraveno
    jenkins12
    jenkins12


    Poèet pøíspìvkù : 17
    Join date : 25. 01. 14
    Age : 28
    Location : Ostrava

    Buggy De Deliero Empty Re: Buggy De Deliero

    Příspěvek pro jenkins12 Mon Mar 10, 2014 3:39 pm

    Dobrý den tak jak to vypadá?
    Brog
    Brog


    Poèet pøíspìvkù : 921
    Join date : 07. 09. 13
    Location : Tam, kde se slunce zalévá krví

    Buggy De Deliero Empty Re: Buggy De Deliero

    Příspěvek pro Brog Tue Mar 11, 2014 1:22 pm

    Ahoj, Buggy...

    Tak tedy shodli jsme se, že tu šanci dostaneš. Ale! Bude ti smazáno z účtu úplně všecko. Včetně postav. A za lhaní máš wipe EB a zákaz čehokoliv unikátního na dobu 1 měsíc.
    Další podmínkou je, že nám ukážeš, jak jsi to prováděl.
    Souhlasíš s podmínkami?
    jenkins12
    jenkins12


    Poèet pøíspìvkù : 17
    Join date : 25. 01. 14
    Age : 28
    Location : Ostrava

    Buggy De Deliero Empty Re: Buggy De Deliero

    Příspěvek pro jenkins12 Tue Mar 11, 2014 2:14 pm

    Ahoj Brogu.
    Je to od vás velmi štědré v týmhle vyhovět ,ale poprosil bych vás jestli by jste neuvažovali o nesmazáni Buggyho mám za něj rozjeté Rp a už nechci dělat zase Daily. jinak se vším souhlasím.
    Díky s pozdravem Buggy.
    Egy
    Egy


    Poèet pøíspìvkù : 35
    Join date : 19. 09. 13

    Buggy De Deliero Empty Re: Buggy De Deliero

    Příspěvek pro Egy Wed Mar 12, 2014 3:50 pm

    Zdravím. Omlouvám se, že se vám tady do toho pletu, ale celkem rád bych se za Buggyho přimluvil. Je jeden z mála (kdo ví, jestli není jedinej), kdo se vážně pustil do založení hráčského cechu. Co vím, tak lidí dokázal za tuhle postavu sehnat dost a postavit celkově dva tábory. Tak bych rád, kdyby jste mu alespoň nechali tu postavu Buggy. Když se za nu tak snažil.
    Brog
    Brog


    Poèet pøíspìvkù : 921
    Join date : 07. 09. 13
    Location : Tam, kde se slunce zalévá krví

    Buggy De Deliero Empty Re: Buggy De Deliero

    Příspěvek pro Brog Thu Mar 13, 2014 12:53 pm

    Dobrá, takže wipe bude full, ale... Pokud hráči stojí o tvou postavu ve hře, nechť se vyjádří. Stejně tak ať se vyjádří ti, co jsou proti tomu, aby postava Buggy ve hře byla. Toto jest rozhodnutí admin části týmu.
    TheScary
    TheScary


    Poèet pøíspìvkù : 115
    Join date : 09. 12. 13

    Buggy De Deliero Empty Re: Buggy De Deliero

    Příspěvek pro TheScary Thu Mar 13, 2014 1:20 pm

    Takhle...pokud chce, aby mu zůstala postava kvůli zkušenostem (jediný důvod, který mě napadá, protože kvůli rozjetého RP si můžeš tu postavu založit znova), tak bych mu ji klidně i nechal, ale unlearnul bych mu riding i mounta (pokud nějakého měl). Zkušenosti jsou pain in the anus, to je fakt...Holt ale smůla, jeho kůň musel být utracen, protože měl nehodu, při které také zapomněl jak se na koni jezdí.
    Veng
    Veng


    Poèet pøíspìvkù : 86
    Join date : 23. 11. 13

    Buggy De Deliero Empty Re: Buggy De Deliero

    Příspěvek pro Veng Thu Mar 13, 2014 1:53 pm

    I když postavu Buggy neznám, tak jsem Za to, aby mu byla ponechána. Horší, než smazání EQu je smazání postavy, která má rozjeté RP.

    Buggyho žádost byla slušně podána a projevil hlavně zájem o postavu, nikoliv o majetek.
    Gwyn
    Gwyn


    Poèet pøíspìvkù : 56
    Join date : 28. 01. 14

    Buggy De Deliero Empty Re: Buggy De Deliero

    Příspěvek pro Gwyn Thu Mar 13, 2014 3:40 pm

    Já bych postavu kompletně zrušil. Může si ji založit vždy znova, ovšem existují metody jak si nabuggované peníze může uložit mimo dosah GMek (ano, skutečně to jde). V tomto případě bych to viděl spíše jako prevenci, poněvadž se smazáním postavy se tyto metody znegují.
    jenkins12
    jenkins12


    Poèet pøíspìvkù : 17
    Join date : 25. 01. 14
    Age : 28
    Location : Ostrava

    Buggy De Deliero Empty Re: Buggy De Deliero

    Příspěvek pro jenkins12 Thu Mar 13, 2014 4:05 pm

    Ahoj Gwyne,
    Jestli si myslíš ,že bych Buggoval znova tak to si pleteš...Během té doby co jsem nehrál jsem stratil mnoho času i RP a už od začátku toho lituji ,že jsem takovou blbost udělal ...Nemám proč to dělat. Nechci mít za prvé Ban a za druhé chci mít svého Buggyho .Buggy je moje postava ,která mi dost přirostla k srdci a nechci aby kvůli mé blbosti zmizla ze světa.To je asi vše co jsem ti chtěl napsat. S pozdravem Buggy.
    Gwyn
    Gwyn


    Poèet pøíspìvkù : 56
    Join date : 28. 01. 14

    Buggy De Deliero Empty Re: Buggy De Deliero

    Příspěvek pro Gwyn Thu Mar 13, 2014 4:11 pm

    Ale ty mi nerozumíš. Klidně si Buggyho nech. Jen navrhuji jeho TECHNICKÉ smazání a opětovné založení.
    jenkins12
    jenkins12


    Poèet pøíspìvkù : 17
    Join date : 25. 01. 14
    Age : 28
    Location : Ostrava

    Buggy De Deliero Empty Re: Buggy De Deliero

    Příspěvek pro jenkins12 Thu Mar 13, 2014 4:14 pm

    Já ti plně rozumím...Ale když se smaže Buggy tak se smažou jeho zkušenosti a jeho bojové prvky(skilly)Které se naučil in RP tak i ooc.Tím pro mě bude Buggy taky mrtev.A za druhé už nevím jaký jsem mu vybral obličej Very Happy
    jenkins12
    jenkins12


    Poèet pøíspìvkù : 17
    Join date : 25. 01. 14
    Age : 28
    Location : Ostrava

    Buggy De Deliero Empty Re: Buggy De Deliero

    Příspěvek pro jenkins12 Thu Mar 13, 2014 4:26 pm

    Jinak Brogu děkuji ti za aspoň nějakou šanci.Jak získat aspoň Buggyho...
    avatar
    Ergas


    Poèet pøíspìvkù : 2
    Join date : 15. 12. 13

    Buggy De Deliero Empty Prosím..Odpusďte muto :)

    Příspěvek pro Ergas Thu Mar 13, 2014 4:28 pm


    Dal bych Buggymu šanci vede dobrou partu lidí a skvělé se sním rpí tak mu dejte šanci o ponecháni postavy,



    Naposledy upravil Ergas dne Thu Mar 13, 2014 4:35 pm, celkově upraveno 1 krát
    MysteryMachine
    MysteryMachine


    Poèet pøíspìvkù : 8
    Join date : 28. 01. 14

    Buggy De Deliero Empty Re: Buggy De Deliero

    Příspěvek pro MysteryMachine Thu Mar 13, 2014 4:30 pm

    Já osobně Buggyho inRP i ooc znám pomáhal mi s pár věcma a co sem viděl měl i rozjeté RP takže bych se za něj rád přimluvil

    Best Regards,Meryl.
    avatar
    Arenol


    Poèet pøíspìvkù : 6
    Join date : 23. 02. 14

    Buggy De Deliero Empty Re: Buggy De Deliero

    Příspěvek pro Arenol Thu Mar 13, 2014 4:36 pm

    Já bych taky prosil o unban Buggyho, máme rozjeté RP ve kterém bych rád pokračoval, působí v něm i dost dalších lidí a někteří se zde už taky vyjádřili s prosbou o unban.
    Lavernus
    Lavernus


    Poèet pøíspìvkù : 253
    Join date : 17. 10. 13
    Age : 30
    Location : Black Forest

    Buggy De Deliero Empty Re: Buggy De Deliero

    Příspěvek pro Lavernus Thu Mar 13, 2014 5:35 pm

    Nevim jestli muj hlas bude mít vůbec nějakou hodnotu, ale určitě bych mu prominul tenhle přestupek. Jo pos*al to, ale kdo občas neulítne, že. Vemte si jiné nejmenované buggery *ehm ehm* Myslím, že na to, že to udělal poprvé a věřím, že i naposledy mi příde ten trest velice krutý.

    Wipe všech postav kromě Buggyho, ALE Buggy nebude mít ani copper. Tim pádem mu zůstanou RP body, ZK, kůň. + vše ostatní mi příde poměrně rozumné a méně kruté.

    Buggy mi příde jako nováček, možná není kdovíjaký RPer (Zatím), ale rozhodně dokážu tvrdit že za tu chvilku se poměrně lepší.

    Prosím, nechte ho RPit, sme jen lidi.
    Brog
    Brog


    Poèet pøíspìvkù : 921
    Join date : 07. 09. 13
    Location : Tam, kde se slunce zalévá krví

    Buggy De Deliero Empty Re: Buggy De Deliero

    Příspěvek pro Brog Thu Mar 13, 2014 5:44 pm

    Pokud nedostane wipe Buggyho, dostane wipe všeho na Buggym, to je samozřejmé.


    Naposledy upravil Brog dne Thu Mar 13, 2014 6:19 pm, celkově upraveno 1 krát
    Bellatrix
    Bellatrix
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 857
    Join date : 08. 08. 13
    Age : 31
    Location : Ny'alotha

    Buggy De Deliero Empty Re: Buggy De Deliero

    Příspěvek pro Bellatrix Thu Mar 13, 2014 6:05 pm

    Lavernus napsal:Nevim jestli muj hlas bude mít vůbec nějakou hodnotu, ale určitě bych mu prominul tenhle přestupek. Jo pos*al to, ale kdo občas neulítne, že. Vemte si jiné nejmenované buggery *ehm ehm* Myslím, že na to, že to udělal poprvé a věřím, že i naposledy mi příde ten trest velice krutý.
    ...
    Prosím, nechte ho RPit, sme jen lidi.

    Samotný bugování, když je to první přestupek proti pravidlům, bych takhle netrestala, ale co nesnáším, je lhaní a vytáčky. Ano, dost lidí občas ulítne... ale když už se GMko cíleně ptá na to, kde daný člověk nabral tolik goldů, a ten daný člověk z nás dělá idioty s tím, že si asi myslí, že to nezjistíme, jak ty goldy ve skutečnosti získal, nebo nevím... tak to j to, co nás na tom především naštvalo.

    To jen tak na okraj, nemohla jsem si pomoct, abych se neozvala a neuvedla to na pravou míru, co vlastně trestáme.
    jenkins12
    jenkins12


    Poèet pøíspìvkù : 17
    Join date : 25. 01. 14
    Age : 28
    Location : Ostrava

    Buggy De Deliero Empty Re: Buggy De Deliero

    Příspěvek pro jenkins12 Thu Mar 13, 2014 6:08 pm

    Teď jsem tě trochu Brogu nepochopil...Ano vypadá to ,že jsem nováček a taky jsem ,ale každý se snaží zlepšit...Tohle je můj zatím jeden z mála server kde se mi RP a vše líbí...Moje chyba je taková v RP ,že mám malou slovní zásobu...Měl bych začíst číst no ... Smile


    Naposledy upravil jenkins12 dne Thu Mar 13, 2014 6:15 pm, celkově upraveno 1 krát
    jenkins12
    jenkins12


    Poèet pøíspìvkù : 17
    Join date : 25. 01. 14
    Age : 28
    Location : Ostrava

    Buggy De Deliero Empty Re: Buggy De Deliero

    Příspěvek pro jenkins12 Thu Mar 13, 2014 6:14 pm

    Ano...Bell má pravdu pokazil jsem si to nejvíc s tím lhaním...Prostě tohle by naštvalo každého gm kdyby vám hráč lhal...Upřímě žere mě to celou dobu a hodně toho lituji,protože jsem jejich důvěru sklamal a teď mi jen tak nebudou věřit...

    Sponsored content


    Buggy De Deliero Empty Re: Buggy De Deliero

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Sun May 19, 2024 2:16 pm