Erebos RP Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum česko-slovenského RP serveru Erebos


+8
Gwyn
Naisela
Blackhawk
Kopajda
Skarra
Sinéad
Corny
Alík
12 posters

    Stargate

    Alík
    Alík


    Poèet pøíspìvkù : 74
    Join date : 20. 09. 13
    Location : Azeroth

    Stargate Empty Stargate

    Příspěvek pro Alík Sun Mar 16, 2014 9:23 am

    Zdravím vás všetkých ktorý čitajú tento návrh na pokus o dlhodobé RP.
    Som strašný fanda do seriálov Stargate a tak ma napadlo, prečo neskúsiť vytvoriť niečo na tuto tématiku. Bez dlhých rečí, poďme k veci !

    Legenda hovorí...
    "Kedysi existovala brána. Hneď niekoľko brán, ktoré vytvorili mocní čarodejníci v dobách, keď bol potrebný rýchly presun viac vecí z miesta na miesto, po celom Azerothe. V dobách Outlandu boli dva kruhy vytvorené i tam. Pomocou prúdu magie sa portály otvárali a špecificky usmerňovali, aby sa zvolilo miesto, kam má portál viesť. Na samotnom kruhu je to označované symbolmi.
    V dnešných dobách nevie nik, možno len poviedky a legendy, kde sú tieto kruhy ukryté a čo je ich veľké tajomstvo...“



    Brána: Vecička schopná rýchleho transportu, niečo dokonalejšie ako klasické portále od mágov, len s tým rozdielom, že do brány sa musia zadávať adresy iných brán, ktoré majú samozrejme pevné pozície.
    Spoiler:
    Spoiler:

    Symboly: Uvedomil som si, že není možné, aby tá naša mala symboly tej z SG-1 už len s prostého dôvodu – tie súhvezdia tú neexistujú a samozrejme som nechcel tak silno kopírovať originál. Zamýšľali sa mi symboli z SGU, ale tie som zatiaľ odložil stranou a bol pripravený ich využiť len ako záchranu. Nakoniec som niečo predsa len našiel:
    Spoiler:

    Adresy: Tie na Azerothe sa budú skladať z minimálne piatich symbolov. Cesta na Outland bude trochu zložitejšia. Do brány sa bude zadávať šesť symbolov a bude potreba niečo ako ZPM, v našom prípade to bude nejaký veľký kryštáľ vytvorený na tieto účely. A nie, nebude jednoduché zo zohnať.

    Výskyt brán: Na nejakých nezvyčajných miestach, kam sa to ich tvoriteľom hodilo. Každé miesto by niečo ukrývalo, vlastne by malo mať dôvod, prečo tam tá brána je.

    Momentálne mám vytypovaných asi 7 lokácií, kde by mohli byť (ktoré zatiaľ verejnosti neprezradím, jedine vedeniu Razz), ale stále to není jasné čislo. Jedno je však jasné, brány by boli rozpoložené v miestach po celom Azerothe + 1-2 v Outlande.
    V lokáciach, ktoré sa navštívia určite budú obsahovať aj nejaké to nebezpečenstvo, formou nepriateľskej frakcie. Možno sa narazí na nerastné bohatstvo, magické zdroje atď.

    Tí nepriatelia samozrejme nebudú Goa´uldi, Replikátori, ani Wraithi a ani Luciánska Aliancia. Azeroth je plný nástrah, tak ich využijeme. Razz

    Napadá vás niečo viac ? Podeľte sa o svoje nápady k danému tématu. Smile


    Naposledy upravil Alík dne Sun Mar 16, 2014 11:36 am, celkově upraveno 1 krát
    Corny
    Corny


    Poèet pøíspìvkù : 176
    Join date : 08. 08. 13

    Stargate Empty Re: Stargate

    Příspěvek pro Corny Sun Mar 16, 2014 9:45 am

    Já si nejsem úplně jist, o co ti kráčí. Jakože začít na Erebosu RP/event na tohle téma? Jestli jo, tak to no offence, ale něco takového sem popravdě fakt nepatří a nehodí se to sem.
    Sinéad
    Sinéad


    Poèet pøíspìvkù : 82
    Join date : 01. 12. 13
    Age : 30

    Stargate Empty Re: Stargate

    Příspěvek pro Sinéad Sun Mar 16, 2014 11:07 am

    A tak,mě se to líbí! I se mi to sem celkem hodí... Kdyby to bylo pojaté méně jako technologie, více jako magie. Navíc by z toho mohla být fajn série eventů - a už vidím, jak se gilneas a dalaran hádá o to, komu ten portál bude patřit. Navíc průzkum nového území by vydal na celoserverový event 100%. A vždy kdyby se s tím začalo moc blbnout, nebo tak, by se dalo prostě říct "Rozbili jste to, už to nefunguje." a tím to utnout... Smile
    Skarra
    Skarra


    Poèet pøíspìvkù : 75
    Join date : 07. 11. 13
    Location : Doma

    Stargate Empty Re: Stargate

    Příspěvek pro Skarra Sun Mar 16, 2014 11:11 am

    Vzhledem k tomu, že moje main postava má za svoji arkánu a především zvědavost, jsem na 100% pro. Ale fakt jako více magii. Tohle by bylo zajímavé a navíc, kdyby byl první event, konečně y se to rozhýbalo s mágy a ti by se mohli sjednotit a normálně diskutovat. Why not. Navíc tohle nikde nebylo, pokud si pamatuju. Takže je to cool!
    Alík
    Alík


    Poèet pøíspìvkù : 74
    Join date : 20. 09. 13
    Location : Azeroth

    Stargate Empty Re: Stargate

    Příspěvek pro Alík Sun Mar 16, 2014 11:16 am

    Samozrejme, že by šlo o mágiu. Technológia v tomto rolu nezohráva, gnómovia by to považovali možno len za kus pokresleného kameňa. Very Happy
    Ja len vážne chcem počkať na názory viac ľudí, či sa oplatí tomu venovať viac času...

    Kopajda
    Kopajda


    Poèet pøíspìvkù : 113
    Join date : 25. 10. 13
    Age : 27

    Stargate Empty Re: Stargate

    Příspěvek pro Kopajda Sun Mar 16, 2014 11:18 am

    Já jsem zásadně proti, nehodí se mi to sem, nelíbí se mi to.
    Blackhawk
    Blackhawk


    Poèet pøíspìvkù : 118
    Join date : 18. 09. 13
    Age : 31
    Location : Pod tvou postelí

    Stargate Empty Re: Stargate

    Příspěvek pro Blackhawk Sun Mar 16, 2014 11:32 am

    Podle mě k ničemu... stejně by to zas zabrala GM frakce jako Kirin tor nebo Gilneas a hráči by z toho měli kulový, při každým portálu by riskovali RPK a nebo by z toho vylezlo něco co by nás šlo akorát vymlátit a když už ani to ne tak by tam byli nastoupený Gilneaský s puškama nebo Kirin Torský mágové a nejlíp obojí. Nápad fajn ale na blbým místě...
    Naisela
    Naisela


    Poèet pøíspìvkù : 4
    Join date : 08. 10. 13

    Stargate Empty Re: Stargate

    Příspěvek pro Naisela Sun Mar 16, 2014 12:41 pm

    Mě osobně se to třeba líbí. Myslím, že je to zase něco jiného, než naše stále bitky jak se živými, nebo nemrtvými Smile . Doufala bych, že nás snad na druhé straně nic nesežere, ale tak to bych nechala na GMs Smile
    Gwyn
    Gwyn


    Poèet pøíspìvkù : 56
    Join date : 28. 01. 14

    Stargate Empty Re: Stargate

    Příspěvek pro Gwyn Sun Mar 16, 2014 1:11 pm

    A víte, kolik se tím přidá GMT zbytečně práce? Very Happy Ty lokace do kterých budete chtít jít se budou muset uzpůsobit, vymazat NPCčka, možná i úpravy v noggitu... za takovou blbost by mi to nestálo. Já jsem taky proti, nehodí se to.
    Bellatrix
    Bellatrix
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 857
    Join date : 08. 08. 13
    Age : 31
    Location : Ny'alotha

    Stargate Empty Re: Stargate

    Příspěvek pro Bellatrix Sun Mar 16, 2014 2:02 pm

    Odsouhlasila bych to, jedině kdyby byli pro všichni členové GM týmu (netvrdím, že nebudou, zeptám se jich na to), jelikož tohle je opravdu hoooooodně velkej zásah do světa WoW a budu respektovat názor každýho, kdo to bude považovat za extrémně nehodící se.

    Já sama osobně bych nerada cpala do WoW něco, co zcela očividně patří do světa jinýho. Nějaký jemný narážky, náznaky, nenápadná vypůjčení nápadů z jiných univerz, na tom nevidím nic až tak špatnýho, ale tohle... to je tak neskutečně okatý, že na to snad člověk fakt může mít jenom dva názory - být z toho jako fanoušek Stargate nadšenej nebo z toho být (klidně taky jako fanoušek Stargate) naprosto znechucenej.

    A vy, co by se vám to líbilo jenom proto, že by to znamenalo možnost prozkoumat nová území, tak vězte, že průzkum nových území pro vás do budoucna chystáme i tak, a určitě na to nebudeme potřebovat šílené Hvězdné brány. Tím spíš, že tímhle byste si fakt mohli okecat třeba i to, že se během zlomku sekundy dostanete na Outland - a to se mi fakt nelíbí.


    Gwyn napsal:Ty lokace do kterých budete chtít jít se budou muset uzpůsobit, vymazat NPCčka, možná i úpravy v noggitu...

    You underestimate the power of the Dark Side!
    Razz
    Hypnoshroom
    Hypnoshroom


    Poèet pøíspìvkù : 16
    Join date : 28. 11. 13

    Stargate Empty Re: Stargate

    Příspěvek pro Hypnoshroom Sun Mar 16, 2014 5:20 pm

    Podle mého by to nemuselo být až tak zlé, jako tu někteří tvrdí, přikláním se k názoru, že by kdyby se to krásně zaRPilo, bylo by to poměrně zajímavé zpestření. Ona brána by zde nemusela trčet až do Ragnaroku, mohla by klidně během pár týdnů zmizet. A jak ji sem dostat? Kdo ví, může přicestovat po moři, mohlo by se to krásně spojit s rasou Draenai, kteří právě bránu převážejí až z Exodaru. Potom by se myslitelé sešly, a debatovaly jak to využít, jak se to ovládá, zda to není nebezpečné, nebo co když to je od démonů ... kdo ví? Možná také onen důl, kde se nacházejí kamenní červy, nebo Hnusopsí jeskyně, jen považte, výprava která je znavená, pokousaná nebo "počervovaná" (:-D Ten název se mi líbí!) přichází do finální jeskní komory, kameny opadnou a tam záhadný kruh. Může zde být klidně od vzniku světa, stovky, tisíce let ...
    ... ale je to hlavně na týmu. :-)
    Alík
    Alík


    Poèet pøíspìvkù : 74
    Join date : 20. 09. 13
    Location : Azeroth

    Stargate Empty Re: Stargate

    Příspěvek pro Alík Mon Mar 17, 2014 8:12 am

    Bellatrix napsal:
    Tím spíš, že tímhle byste si fakt mohli okecat třeba i to, že se během zlomku sekundy dostanete na Outland - a to se mi fakt nelíbí.

    Na výlet do Outlandu je potreba jedna fakt dôležitá vecička, ktorú by sme nenašli pri každej ceste na každom chodníku zahalené v prachu. Okrem toho tieto výlety do Outlandu by boli fakt vzácne, už len vzhľadom na to, že vytvorenie portálu by bolo energeticky extrémne vyčerpávajúce...

    Hypnoshroom napsal:A jak ji sem dostat? Kdo ví, může přicestovat po moři, mohlo by se to krásně spojit s rasou Draenai, kteří právě bránu převážejí až z Exodaru. Potom by se myslitelé sešly, a debatovaly jak to využít, jak se to ovládá, zda to není nebezpečné, nebo co když to je od démonů ... kdo ví?

    Ako "bránu démonov" to teoreticky pripomínať môže. Very Happy
    Náš kruh bude zakopaný niekde v ďalekom okolí Dalaranu, ale aj tá jaskyňa červov sa mi začína páčiť. Razz
    Nanynka
    Nanynka


    Poèet pøíspìvkù : 34
    Join date : 06. 03. 14

    Stargate Empty Re: Stargate

    Příspěvek pro Nanynka Mon Mar 17, 2014 8:57 am

    Mi se líbí, k čemu by to mohlo vést - navštěvování jiných míst. Ale nelíbí se mi forma - použití červí díry, brány, jakéhokoliv portálu. Myslím, že s takovou bránou by bylo více problémů než zábavy. Třeba už jen fakt, že tu bránu může z druhé strany kdokoliv otevřít a do Hillsbradu vlézt, by určitě vedl k neodkladnému zakopání brány, jen co by se to zjistilo. Než by mágové přišli na to, jak funguje, než by ji dokázali zabezpečit (jako iris v SGC), mohli bychom tu klidně mít outlandskou invazi, že jo. A to nepotřebujeme, vlastních problémů tu má každý dost. Ale těším se na cestovatelské eventy, ať už loďkou nebo vzducholodí. Určitě to bude fajn.
    Corny
    Corny


    Poèet pøíspìvkù : 176
    Join date : 08. 08. 13

    Stargate Empty Re: Stargate

    Příspěvek pro Corny Mon Mar 17, 2014 8:58 am

    Bellatrix napsal:Odsouhlasila bych to, jedině kdyby byli pro všichni členové GM týmu (netvrdím, že nebudou, zeptám se jich na to), jelikož tohle je opravdu hoooooodně velkej zásah do světa WoW a budu respektovat názor každýho, kdo to bude považovat za extrémně nehodící se.

    Takže já jsem jednoznačně proti, do tohohle světa se to prostě nehodí a už tak jak to tu čtu tady mi to příjde jako parádní slátanina. Cestování mimo hillsbrad, proč ne, ale a´t to má hlavu a patu. To tohle nemá. Chápu, že tu je někdo stargate fanboy, ale to neznamená, že to sem musíme cpát až takhle násilným způsobem.
    Bellatrix
    Bellatrix
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 857
    Join date : 08. 08. 13
    Age : 31
    Location : Ny'alotha

    Stargate Empty Re: Stargate

    Příspěvek pro Bellatrix Mon Mar 17, 2014 2:41 pm

    Jako já jsem taky fanoušek Stargate, sice ne nijak extrémní, ale pořád to mám v krvi dost. Ale nejspíš právě proto to nechci do WoWka cpát. Pochybuju, že by se třeba fanouškům WoWka i Stargate zrovna dvakrát líbilo, kdyby mise SG-1 objevila na nějaké planetě orky a trolly Razz Nejspíš by byli i tací, komu by se to líbilo, ale mně by to prostě přišlo jako znevažování obou těch univerz, kdyby se takhle mixovaly. A přidání Hvězdné brány do WoWka je, jak už jsem říkala, prostě strašně okatý, takže se to nedá moc nazvat jinak než násilným mixováním dvou různejch světů.
    Tím spíš, že WoW univerzum je velmi, velmi bohatý na všechno možný, na co si člověk vzpomene. Takže míchat tam něco jinýho mi přijde prostě šíleně kontraproduktivní.
    Lithiri
    Lithiri


    Poèet pøíspìvkù : 59
    Join date : 09. 11. 13
    Age : 26
    Location : Narnia

    Stargate Empty Re: Stargate

    Příspěvek pro Lithiri Mon Mar 17, 2014 4:20 pm

    Nic proti Stargate ale já osobně jsem proti, není to kvůli tomu, že to vůbec nesleduji a téměř nic o tom filmu/seriálu nevím...Spíše proto, že už mi stačí ve světě warcraftu věcičky jako Gyroptéry, motorky, metro ze Stormwindu do Ironforge, výtahy...a tak. Smile
    Alík
    Alík


    Poèet pøíspìvkù : 74
    Join date : 20. 09. 13
    Location : Azeroth

    Stargate Empty Re: Stargate

    Příspěvek pro Alík Mon Mar 17, 2014 11:08 pm

    Fajn, 2 GM nesúhlasia, to už nemá cenu...
    Stargate Closed

    Sponsored content


    Stargate Empty Re: Stargate

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Sun May 19, 2024 3:54 pm