Erebos RP Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum česko-slovenského RP serveru Erebos


3 posters

    Indiánský běh

    Nanynka
    Nanynka


    Poèet pøíspìvkù : 34
    Join date : 06. 03. 14

    Indiánský běh Empty Indiánský běh

    Příspěvek pro Nanynka Tue Mar 25, 2014 2:39 am

    Přemýšlím nad tím, že své trollici seženou nějaké jezdítko. Ne proto, že by to potřebovala, navázat nějaké pouto se zvířetem apod., ale proto, že mne ty štreky fakt neba. Ale u trollice je to těžké. Kůň by si na ni asi nezvykl a tak nějak si nedovedu představit, že by holka jezdila třeba na amanském medvědovi, pokud by tady vůbec někdo něco takového povolil.

    Pak mi do mysli vlezl tento skill - Plainsrunning. Existoval ještě v pravěkých dobách, to nebylo ani TBC. Měli ho taureni, až pak jim přidali koda jako rasové mounty. Fungoval tak, že se tauren rozběhl a po deseti vteřinách plynulého běhu chytil rychlost, která se rovnala základnímu mountovi. Jakékoliv škobrtnutí znamenalo zrušení a ták.

    A tak mne zajímá, nemohlo by se to nebo něco podobného přidat do hry? Za hromadu zkušeností, po sérii questů, pro taureny a třeba i jiné divoké rasy, které to s mounty nemají zrovna nejjednodušší? Díky za jakoukoliv reakci...
    Brog
    Brog


    Poèet pøíspìvkù : 921
    Join date : 07. 09. 13
    Location : Tam, kde se slunce zalévá krví

    Indiánský běh Empty Re: Indiánský běh

    Příspěvek pro Brog Tue Mar 25, 2014 3:14 pm

    Tento spell na vyšších datáčích nefunguje a jeho implementace by mohla být docela... náročná.
    Nanynka
    Nanynka


    Poèet pøíspìvkù : 34
    Join date : 06. 03. 14

    Indiánský běh Empty Re: Indiánský běh

    Příspěvek pro Nanynka Wed Mar 26, 2014 3:40 am

    Stejně nikdo další zájem neprojevil a plácat se s něčím podobným kvůli jednomu hráči, to by byl fakt zabitý čas. Tak neva. Holt, budu si muset najít koně, co mne bude milovat. Za mne díky.
    yerg
    yerg


    Poèet pøíspìvkù : 78
    Join date : 09. 10. 13
    Age : 32

    Indiánský běh Empty Re: Indiánský běh

    Příspěvek pro yerg Wed Mar 26, 2014 2:03 pm

    K méďovi... Yergerio si medvěda ochočil. Toho černého, má jen sedlo a jinak vypadá úplně obyčejně. A troll na medvědovi vypadá... epicky Very Happy To je jedna možnost, pak teoreticky... v Arathi raptoři jsou, no. Třeba by ti nějaký dobrodruh inRP donesl vajíčko Very Happy S tím by ti mohl pomoci třeba Kongo, který takto raptora získal.

    No a v neposlední řadě jsou tu i jiný spelly. Nebyla bys tak rychlá, ale co třeba aspect of cheetah?
    Nanynka
    Nanynka


    Poèet pøíspìvkù : 34
    Join date : 06. 03. 14

    Indiánský běh Empty Re: Indiánský běh

    Příspěvek pro Nanynka Wed Mar 26, 2014 2:55 pm

    On medvěd nebo raptor je něco, co postava musí řešit. Proč, jak a ták, prostě ten vztah. A tak nějak mi nesedí, že by Nána měla za kámoše zrovna medvěda, nebo musela krmit krutého raptora. U koně je to jednoduché, tomu prostě hodíš ovsa, když tě kopne do tlamy, tak ho sežereš a koupíš nového. Ale možná to jen zbytečně moc řeším. Uvidíme, kam ta postava bude směřovat. Každopádně ten Aspect není vůbec špatný nápad, ten se mi líbí, děkuji moc.

    Sponsored content


    Indiánský běh Empty Re: Indiánský běh

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Sun May 19, 2024 3:54 pm