Erebos RP Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum česko-slovenského RP serveru Erebos


5 posters

    LARP - Hra o trůny

    Konst
    Konst


    Poèet pøíspìvkù : 35
    Join date : 07. 11. 13
    Age : 31
    Location : Praha

    LARP - Hra o trůny Empty LARP - Hra o trůny

    Příspěvek pro Konst Wed Apr 30, 2014 10:24 pm

    Spoluhráči, spoluhráčky, přátelé a kamarádi (a nepřátelé a hateři samozřejmě)!

    Chtěl bych vás informovat o tom, že se o prázninách koná LARP s názvem Hra o trůny (téma tedy asi nemusím blíže přibližovat). Soudím, že o tomto LARPu už většina z vás slyšela. Pokud ne, můžete se podívat na stránky - http://hraotruny.bitva.cz/. V tuto chvíli tam naleznete kompletní informace o LARPU. Registrace ještě není spuštěna.

    Jde o LARP pro zkušenější hráče politického rázu, který se bude konat v termínu 24. - 27. července 2014 poblíž obce Častotice u Náměště nad Oslavou. Jde o fulltime LARP.

    Na LARPu se primárně hraje za sekundární šlechtické rody (vypsané v Brogově odpovědi níže), které už ale mají RP rozehrané, a tak je složité se k nim připojit. Dále je samozřejmě možné zapojit se do dění jako žoldáci, markytánky, alchymisté nebo jiné pochybné existence.

    Tento topic byl ale založen hlavně za účelem náboru hráčů do frakce, kterou na tomto LARPu vedu. Proto pokud byste rádi slyšeli o možnosti zapojit se na tomto LARPu do dění kolem Zlatých plášťů, čtěte dále. Vy ostatní sledujte web a nebo zdejší forko, kde se tento LARP ještě bude určitě nějakým způsobem řešit.

    Já se LARPu účastním za postavu lorda Taedrina Lereana, který je velitelem Zlatých plášťů v Králově přístavišti a členem Malé rady. V důsledku toho mám na starosti frakci stráží města (Zlaté pláště) a chtěl bych případným zájemcům nabídnout místo v této frakci. Případně nejen v ní. Níže vypíšu nástřel několika postav, které byste mohli na LARPu ztvárnit. V případě zájmu mě kontaktujte tady nebo na skypu a domluvíme se. Takže teď k tomu hlavnímu:

    1) Kapitán Zlatých plášťů

    - jeden z velitelů sekcí města (nejvyšší hodnost Zlatých plášťů hned po lordu veliteli)
    - spojka mezi "těmi nahoře" a mužstvem
    - vede vyšetřování, řeší spory, rozhoduje, dostává za to sprda
    - bylo by dobré, aby to byl zkušenější erper, který bude mít jak autoritu hráčů pod sebou, tak nápady na zpestření RP
    - pokud to bude Kelborn, půjčím mu svojí zbroj, aby nevypadal jak socka

    2) Důstojníci a vojáci Zlatých plášťů

    - poručík, desátníci a vojíni
    - spektrum vojáků od pochůzkářů, vyšetřovatelů až k zástupci velitele
    - klasičtí strážní, stále něco řeší a zařizují, rozhodně se nebudete nudit

    3) Ochranka lorda velitele

    - vyšší hodnost (se domluvíme)
    - předpokládá se nějaká zkušenost s bojem a mozek (nutné!)
    - doprovod, plnění speciálních úkolů a tak dále - prostě zábava!
    - pokud na to kývne Bell, má přednost před kýmkoliv, minule jí to šlo moc dobře

    4) Rodina lorda velitele

    - lady Nireah (manželka) a Naisela (dcera) Lerean už jsou zabrané (pokud se budou moci obě zúčastnit a budou mít zájem samozřejmě)
    - možné vymyslet si nějakého dávného syna, dceru, bratrance... vše je po domluvě možné

    Samozřejmě chápu, že ne každý se v tom najde, ale nabízím jen to, co se mě týká. V případě zájmu se ozvěte a můžeme se na lecčem domluvit. Rád bych tuhle frakci dal nějak do kupy.

    Zdravíčko a hezký zbytek noci :-)


    Naposledy upravil Konst dne Sun May 11, 2014 7:39 pm, celkově upraveno 2 krát
    Gwyn
    Gwyn


    Poèet pøíspìvkù : 56
    Join date : 28. 01. 14

    LARP - Hra o trůny Empty Re: LARP - Hra o trůny

    Příspěvek pro Gwyn Thu May 01, 2014 8:38 am

    Pokud se dostanu do Brna včas z Anglicka, opět nabízím zapůjčení svého vybavení. Plná plátová zbroj Německého stylu z přelomu 14. až 15.st, poloplátová zbroj s brigandinou a několik kroužkových brní. Rovněž se u mne najde nějaké smetí v podobě přilbic, rukavic, případně pár pořádně otlučených pancířů, které již nepoužívám.

    Předpokládám že o chladné zbraně zájem nebude, ale pokud chce být někdo autentický v nebojových scénách, mám tu pár francisek, dvě dýky (jedna z nich ostrá), Evropský šlechtický meč, jeden a půlku Britského stylu a pár bulav.


    btw. Vše na postavu 190cm, 95kg.
    Bellatrix
    Bellatrix
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 857
    Join date : 08. 08. 13
    Age : 31
    Location : Ny'alotha

    LARP - Hra o trůny Empty Re: LARP - Hra o trůny

    Příspěvek pro Bellatrix Thu May 01, 2014 10:57 am

    Gwyne, jestli bude jako minule 30°+, tak myslím, že se do plátovky asi nikdo dvakrát nepohrne. Very Happy

    Jinak Tarindisi... Chápu, že se strašně rád obklopuješ svýma známýma, ale tahle pozvánka na LARP je tak strašně jednostranná, že mi to nepřijde úplně pěkný. Jelikož my bychom dřív nebo později určitě taky zakládali topic s nabídkou toho LARPU, ale s nijak nezaujatou, tak to prosím tě buď uprav tak, aby z toho lidi měli náhled na všechny postavy/povolání, za který se můžou účastnit (prostě podle webu), nebo to nech jenom jako info o LARPU a na tyhle role kolem tebe se s lidma domlouvej soukromě, protože tohle prostě působí dojmem, jak kdyby tam mimo tohle nebylo moc možností, za co jet.
    Hakkar
    Hakkar


    Poèet pøíspìvkù : 101
    Join date : 30. 10. 13

    LARP - Hra o trůny Empty Re: LARP - Hra o trůny

    Příspěvek pro Hakkar Fri May 02, 2014 7:05 am

    ale tarindis MÁ pravdu, ono není za co jiného jet... *poker face*
    Brog
    Brog


    Poèet pøíspìvkù : 921
    Join date : 07. 09. 13
    Location : Tam, kde se slunce zalévá krví

    LARP - Hra o trůny Empty Re: LARP - Hra o trůny

    Příspěvek pro Brog Fri May 02, 2014 8:07 am

    Tarindis hlavně podává scestné informace, protože na webu ještě nedošlo k aktualizaci a LARP se nekoná v blízkosti Třebíče, nýbrž v blízkosti Náměště nad Oslavou (viz http://www.larp.cz/en/akce/5673/hra-o-truny ). A dále je naprosto scestné informovat takhle především o Zlatých pláštích, když LARP je nejvíc zaměřený na politický boj sekundárních rodů (Umbeři, Mallisteři, Clegani, Dayneové,...), přičemž jsou tam i žoldáci, který dělají práci pro všechny (jak rody, tak pláště, tak jednotlivce), je tam cech alchymistů a mnoho dalšího.
    Hakkar
    Hakkar


    Poèet pøíspìvkù : 101
    Join date : 30. 10. 13

    LARP - Hra o trůny Empty Re: LARP - Hra o trůny

    Příspěvek pro Hakkar Sun May 04, 2014 1:03 pm

    Tarindisi já tě mám rád. Neboj. Všechno bude dobré.
    Konst
    Konst


    Poèet pøíspìvkù : 35
    Join date : 07. 11. 13
    Age : 31
    Location : Praha

    LARP - Hra o trůny Empty Re: LARP - Hra o trůny

    Příspěvek pro Konst Sun May 04, 2014 2:20 pm

    Tenhle topic jsem vytvořil kvůli tomu, že bych rád vytvořit partu hráčů, kteří na LARP pojedou za Zlaté pláště (A nikomu necpu nic jiného. Tenhle topic vznikl na základě diskuze na srazu, že by tu byla vůle jet za Zlaté pláště. Proto tu vypisuji tu možnost. Pokud bude chtít jet někdo za něco jiného, může si to najít na webu. Nejsem něčí LARPová maminka, abych tu přepisoval obsah celého webu). Webové stránky LARPu pokládám za dostačující objektivní informační zdroj (v součtu s tím, že zde základní info vypsané je).

    Pokud by někomu vadilo, že o LARPu informuji nedostatečně, nebojte se a založte si vlastní topic. Tento topic Nemá jako Primární účel shrnout možnosti hry za jednotlivé frakce a postavy.

    Tak jako tak, upraveno. Koho toto téma nezajímá, číst nemusí. Ostatně proto je to v sekci Offtopic.

    Děkuji. Služebník  rendeer 

    P. S. Jo a jestli si chcete někdo honit ego na tom, kolik kilometrů se LARP koná od čeho, pište mi to do soukromé, rád se nad vašimi nápady pobavím, ale to, jestli je LARP blíže Třebíči nebo Náměšti, je z celkového hlediska bezpředmětné, jelikož konkrétní informace o dopravě na místo si stejně jedinec bude shánět dle webu.

    Sponsored content


    LARP - Hra o trůny Empty Re: LARP - Hra o trůny

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Fri May 10, 2024 7:50 am