Erebos RP Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum česko-slovenského RP serveru Erebos


4 posters

    Starrissa / Zulkaz

    avatar
    Fellthor


    Poèet pøíspìvkù : 14
    Join date : 01. 12. 13

    Starrissa / Zulkaz  Empty Starrissa / Zulkaz

    Příspěvek pro Fellthor Fri May 02, 2014 5:44 pm

    Zdravím,
    Chtěl bych požádat o unban na účet a i IP.
    Ban udělil : Nath
    Důvod : Hackování / urážení.

    Proč žádám znova?  Má první žádost byla velmi arogantní a nevhodná, dle mých slov i ostatních. V té žádosti jsem nechtěl dávat najevo jak mi na Erebosu moc záleží, a kolik skvělých dnů a kolik skvělých lidí sem tam kdy poznal. Jsem citlivý kluk, ale nedávám na jevo své city, snažím se být prostě ..Hloupý a to se mi většinou vymstí.  Chápu že jsem zde udělal hodně chyb a choval jsem se nevhodně. Za tu dobu co jsem tu nebyl, jsem tak trošku vyrostl a poučil. Tyhle chyby, za ty si můžu sám a má hloupost byla ta, že jsem většinou za to obviňoval někoho jinýho.

    Před týdnem a několika dny, jsem přes kamarádův účet hrál zde, z hlavního důvodu proto, abych mohl napsat omluvu Nathovi za mé chování, když mě zabanoval a snažit se mu vysvětlit proč tomu tak bylo. Prostě stručně, byl jsem hloupý, a to velmi hloupý.

    Touto žádostí chci vyjádřit, jak si po zahrání Trolla či Starrissy toužím. Někteří hráči neměli semnou zrovna dvakrát dobrý zkušenosti, a to mě taky mrzí. Proto bych se to snažil nějak jim vynahradit, či omluvit se, podle toho co jím příjde více vhodné. Zároveň se omlouvám i zbytku Teamu za to, že jsem je někdy pomlouval nebo jsem téže s nimi neměl dobrý vztah, protože má hloupost byla fakt velká.

    Pravidla jsem porušil vícekrát a strašně mě to mrzí. Erebos byl jediný server, na kterém mě to fakt bavilo a poznal jsem i přes něj spoustu přátel. Jak internetových, tak i reálných. Chtěl bych v tom pokračovat, ale né jako starý hloupý hráč, jakožto lepší a poučený ze svých chyb.

    Děkuji vám. Prosím, zvažte to ještě, doopravdy bych si zde rád zahrál ještě a měl bych tu šanci poznat více přátel a omluvit se těm, co jsem někdy něco způsobil.
    Záleží mi na Erebosu...


    Naposledy upravil Fellthor dne Sat May 03, 2014 4:04 pm, celkově upraveno 1 krát
    Lavernus
    Lavernus


    Poèet pøíspìvkù : 253
    Join date : 17. 10. 13
    Age : 30
    Location : Black Forest

    Starrissa / Zulkaz  Empty Re: Starrissa / Zulkaz

    Příspěvek pro Lavernus Fri May 02, 2014 7:33 pm

    "[25.2.2014 23:24:19] ˙·٠•●[Fełł][The][PanĐa]●•٠·: Mě je ten perma ban u piči C:"

    Jistě C: Mě ten ban nevadí, ovšem rád bych si tu ještě tedy zahrál. A jak jsem již jednou říkal, jsem svině C:

    Fek u, plox.

    ???? I dont get it.
    avatar
    Fellthor


    Poèet pøíspìvkù : 14
    Join date : 01. 12. 13

    Starrissa / Zulkaz  Empty Re: Starrissa / Zulkaz

    Příspěvek pro Fellthor Fri May 02, 2014 8:39 pm

    Jak jsem již napsal, snažil jsem se schovat nějak své city a hrál jsem si na arogantního vola, a hlavně jsem netušil, jak mi bude Erebos scházet. Já vím, byl jsem akorát kus mamlase, poučil jsem se.
    Strikecz38
    Strikecz38


    Poèet pøíspìvkù : 43
    Join date : 15. 01. 14
    Age : 25
    Location : moravskoslezský kraj

    Starrissa / Zulkaz  Empty Re: Starrissa / Zulkaz

    Příspěvek pro Strikecz38 Fri May 02, 2014 8:57 pm

    No já bych se rád přimluvil, s Fellem jsem zažil dost zábavné a nezapomenutelné RP chvíle, jak za jeho Dawa, tak i za Aarona, je to jedna z osob se kterou jsem si vždy rád zaRPil a jeho ban i to jak moc hloupě se zachoval mě dost naštvalo, netvrdím, že si to nezasloužil, ale myslím, že trest byl dostatečně dlouhý a myslím, že si ještě jednu šanci zaslouží. Co se té arogance týče, k tomu se ani nechci vyjadřovat, s jeho chováním moc nesouhlasím, ale sám bych se v takové situaci zachoval stejně, chci říct, že kdybych dostal ban, taky bych byl asi nepříjemný a arogantní vůl (Jistě se takové chvíle u mně našli i ingame, konkrétně.. když mi zemřel Jon a já se bezmyšlenkovitě hrnul za pomstou s Jamessem, přičemž jsem pošlapal a zničil lidem nejedno RP) Ovšem tenhle topic není o mně a tak bych se jen rád postavil na stranu Fella.
    Brog
    Brog


    Poèet pøíspìvkù : 921
    Join date : 07. 09. 13
    Location : Tam, kde se slunce zalévá krví

    Starrissa / Zulkaz  Empty Re: Starrissa / Zulkaz

    Příspěvek pro Brog Sat May 03, 2014 8:14 am

    Připomínám, že do těchto topiců se bez vyzvání má ozývat pouze prosebník a banující GM, popř. vedení GM týmu.
    avatar
    Fellthor


    Poèet pøíspìvkù : 14
    Join date : 01. 12. 13

    Starrissa / Zulkaz  Empty Re: Starrissa / Zulkaz

    Příspěvek pro Fellthor Tue May 06, 2014 1:32 pm

    Díky Strike za podporu, ale neměl by si to psát sem.
    Takže čekám na vyjádření Natha.

    Sponsored content


    Starrissa / Zulkaz  Empty Re: Starrissa / Zulkaz

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Sun May 19, 2024 2:16 pm