Erebos RP Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum česko-slovenského RP serveru Erebos


    Piráti - reakce

    Bellatrix
    Bellatrix
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 857
    Join date : 08. 08. 13
    Age : 31
    Location : Ny'alotha

    Piráti - reakce Empty Piráti - reakce

    Příspěvek pro Bellatrix Sun May 04, 2014 4:07 pm

    Reakce na první topic o frakci pirátů.

    TOPIC:

    Zaprvé mě vážně fascinuje, proč to zatraceně taháš na fórum mezi lidi, kteří o tom nemají vůbec páru a akorát si budou chtít zanadávat, aniž by vůbec měli tušení, o čem mluví. Ale jelikož ani ty sám evidentně nevíš, o čem mluvíš...
    Každopádně dát na fórum něco, co jsi měl spíš řešit s příslušnými osobami (třeba se mnou, od čeho na sebe máme ten Skype?) soukromě vážně nepovažuju za tvůj dnešní nejlepší nápad.
    A to ani nemluvím o tom, že vystavit veřejně něčí soukromou konverzaci, aniž by s tím ten někdo souhlasil, je taky poměrně na pováženou. Já tu momentálně ale nechci soudit tvůj charakter, ale zareagovat na tvé stížnosti.

    Ad. 1: Loď

    Je hezké, že když už na světlo světa taháš soukromé konverzace, že tam skopíruješ jenom to, co se ti zrovna hodí do krámu. Bylo ti jasně řečeno, že loď by se vám dělala v Noggitu, že by byla větší a měla mnohem víc vychytávek, co ve hře logicky naspawnit nejdou, protože v Noggitu se vyskytuje asi tak stokrát víc objektů, než co jdou spawnit ve hře. To zaprvé. Ale ne, vy prostě, i když jste začínající frakce, jste museli mít hnedka to nejlepší. Ale i přes takovou neúctu k naší nabídce jsem nad tím pokrčila rameny, a i když v týmu bylo hned několik lidí toho názoru, že postavit loď je natolik hardcore, že je to prostě prakticky nemožné, dostali jste tedy seznam náležitostí, které byste pro loď museli splnit. Včetně např. toho, že potřebujete někoho, kdo se ve stavění lodí vyzná, což je snad úplně samozřejmé.

    Nechce se mi ani věřit tomu, že ty naše požadavky snad někdo považuje za přehnané. To si jako fakt myslíte, že postavit loď je něco jednoduchýho a levnýho? "Uvědomil jsem si, že minimálně 100g v tom utopím..." Je to LOĎ, u všech svatých. Co čekáš? Víš o tom, že 100g stojí dům velikosti hospody, ten velký? Porovnej si to s lodí. A zkus mi říct, že by loď měla být levnější.
    Nehledě na to, že bez patřičných znalostí se prostě loď postavit nedá. To je jak kdybych před vás teď hodila hromadu součástek a řekla vám, ať z toho sestavíte auto.

    Ad. 2: Event - lov krakena

    "Všechno se zdálo být v pořádku až do chvíle kdy jsme se nalodili a dozvěděli se, že se Bell rozhodla na palubu lodě naspawnovat asi dvacet těžkooděnců..."

    Ehm, wat? Právě teď bych tě mohla nazvat pěkným lhářem, nicméně to neudělám. Nazvu tě jenom hlupákem, který někde cosi od kohosi slyšel a z nějakýho důvodu měl pocit, že je to pravda, aniž by si to ověřil. Opravdu velmi chytré.
    Na tu loď jsem nenaspawnila jediné NPCčko, s tím eventem jsem měla společné jenom to, že jsem ho schválila, což je součást mojí práce, ale sama jsem se ho nijak neúčastnila ani do něj nijak nezasáhla. Takže... get your facts straight, bro.

    "Jen taková offtopic vsuvka, docela mě pobavil fakt, že ta loď byla později zapálená, no Brog nakázal RP reset, protože prý byly NPC špatně rozmístěné Smile"

    Další nesmysl, který jsi slyšel kdovíkde a zřejmě jsi nepovažoval za nutné si ho nějak ověřovat. Ten RP reset byl z mnohem závažnějšího důvodu, než kvůli nějakým pitomým NPCčkům, a já jsem ho odsouhlasila.

    Ad. 3: Lichvář

    "Přišel plán na který nám nepřišla odpověď... půjčíme si od lichváře v Ashenfeldu, hmm Bell nám neposlala odpověď, tudíž to padá."

    Ano, je opravdu mnohem rozumnější, než se mě zeptat, jestli jsem na to třeba nezapomněla, jít místo toho na fórum a tam veřejně před všemi naprosto nezúčastněnými lidmi napsat "Zlá adminka Bell se na nás vykašlala." Bravo. Opravdu velmi chytré. Proč se připomínat, to je přece zbytečné, není přece možné, že na to prostě zapomněla, protože má na starosti i jiné věci než naši frakci a Erebos celkově... Ne, radši ze sebe uděláme chudáčky, jak na nás všichni kašlou.
    K tomu opravdu nemám víc co říct.

    Ad. 4: Event - plavba do Gilneasu

    Jestli se vám na něm něco nelíbilo, řešte ho s pořadatelem eventu. Případně se může udělat společná konverzace na Skypu a probrat to můžeme tam, jestli si připadáte nějak ošizeni. Ale jak ti v tomhle pomůžou lidi na fóru, to je mi opravdu záhadou.

    Ad. 5: Thorglen

    "...živoucím důkazem toho je Thorglen.. čistě hráčská frakce, náhle GMka asi začali žárlit, že je to nejaktivnější frakce na serveru a začali jí zasypávat dost těžkýma situacemi.. jako například Nemrtví co se usadili nad Thorglenem, těžký vzduch, nebo okupace Gilneaských."

    What the hell are you talking about? No offense, ale fakt by sis měl začít ověřovat informace, co slyšíš od kdoví koho, protože pak ze sebe jenom děláš hlupáka.
    Ačkoli tohle je věc, kterou neslyším jenom od tebe, slyšela jsem ji už tak nejmíň třikrát předtím a doteď zaboha nemůžu pochopit, jak tahle nesmyslná fáma vznikla. Že žárlíme na aktivní frakci? O.o Ano, naším cílem totiž vůbec není to, aby na našem serveru byli aktivní hráči... (ironie) K tomu taky fakt už nemám slov.

    Útok nemrtvých? A kde podle vás asi tak měli zaútočit, když sakra připluli PO MOŘI, než na Ashenfeld a Thorglen? To měli v klidu a míru zakotvit, připravit se o moment překvapení a dojít do vnitrozemí a útočit tam? Seriously? "Thorglen je na břehu moře a proto se stává terčem útoků vedených z moře, a je to důkazem toho, že ho GMka nemají rádi"? What?

    Okupace Gilneaských? Byl jsi u toho vůbec? Ne, nejspíš jsi zase něco někde "zaslechl". Holt když Thorglenský vlezou uprostřed noci na cizí území a postřelí tam gilneaskýho šlechtice a ashenfeldskýho generála, tak jako čekáte, že na to Gilneas nijak neodpoví? Nebo že se půjde napřed slušně zeptat, co se jako stalo, než aby podnikl patřičný kroky?
    Nehledě na to, jelikož jsem věděla, že to RP vzniklo na základě mýlky, tak jsem se extra ještě na generalu ptala, jestli účastníci stojí o RP reset. Nikdo se neozval, tak jsem tudíž jednala tak, jako by se to inRP všechno stalo.

    Závěr

    Jestli vám můžu něco poradit, tak by vám rozhodně neuškodilo trochu pokory. Jste začínající frakce, tak byste měli být rádi za to, že jsme vám chtěli jako akt dobré vůle dát loďku, se kterou byste tu frakci mohli náležitě rozehrát. Vy jste nás s tím poslali do háje, že se prostě nespokojíte s ničím jiným, než velkou lodí, a pak se rozčilujete, když máme na velkou loď vysoký požadavky?
    Fakt jako... doteď jsem myslela, že spolu vycházíme dobře, ale tenhle topic se mě dotkl hned z několika různých důvodů, ať už proto, že místo, abys to řešil soukromě, jak jsme to dělali doteď, tak s tím vylezeš veřejně na fórum, kde navíc podáváš naprosto zkreslené informace, kopíruješ soukromé konverzace a mluvíš o záležitostech, o kterých evidentně naprosto nemáš páru.

    Tenhle topic LOCKuju, chtěla jsem jenom uvést na pravou míru nepravdivé informace. Jestli to chceš dál řešit, tak to řeš se mnou, případně události/eventy, u kterých jsem nebyla, s GMky nebo PJi, kteří u nich byli, nebo ve společné konverzaci.

      Právě je Sun May 19, 2024 2:57 pm