Erebos RP Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum česko-slovenského RP serveru Erebos


3 posters

    Wade - Meč

    Fulmar
    Fulmar


    Poèet pøíspìvkù : 33
    Join date : 24. 02. 14
    Age : 26
    Location : Thorglen

    Wade - Meč Empty Wade - Meč

    Příspěvek pro Fulmar Sun May 11, 2014 10:06 am

    Zdravím, chtěl bych vás požádat, zdali byste mi nevytvořili unikátní meč.

    Postava: Wade
    RP body: 10
    EB body: přesný počet nevím, ale stačit by to mělo s přehledem, alespoň doufám
    O co žádám: http://www.wowhead.com/item=11817
    Jméno meče: [Aliancni priborovy nuz]
    Popisek nechám na vás. Smile
    Item na výměnu: [Mec z Cerneho lesa] - mám tam gem na agility.

    Wade stál v pozoru na svém stanovišti u kovárny, s rukou opřenou na hrušce meče a s velice dobře skrývaným opovržením sledoval, přes průzor jeho plátové přílby, Gilneaské jednotky rozmístěné v Thorglenu. Světlo ví, co se mu honilo hlavou, ale donutilo jej to opustit své stanoviště a jít dovnitř do kovárny za kovářem.
    "Kováři, podívej se na můj meč. Není to k smíchu? *odmlčí se, poklepe na meč u pasu a sleduje přes průzor kovářovu reakci* Jak bych s tímhle mečem dokázal proseknout pancíř Gilneaských, kdyby na to došlo?"
    "Praporčíku, pokud chceš zkout nový meč, řekni si požadavky a já ti ho ukovu." pravil nekompromisně k věci.
    "Dobrá, kováři. Můj nový meč..." a tak mu Wade sdělil svou představu o novém meči a jak domluvil, kovář na něj pohlédl mírně podezřívavým pohledem, ale to Wadeovi bylo už šumák, protože na něj jen kývl, že svou představu myslí smrtelně vážně, načež se otočil, vyrazil zpět ke svému stanovišti a kováře tam ponechal své nové zakázce.

    Nejspíše tam bude spousta chyb, nicméně snad jste příběh pochopili a to je hlavní. Very Happy

    Pokud jsou nějaké výhrady vůči tomu, že ten meč je v aliančních barvách, je to proto, že Wade má v příběhu, že byl vojákem Stormwindu a k Alianci má blízko. Pokud by nastal problém, klidně vám ten příběh pošlu.

    Předem díky za čas, který jste strávili nad čtením mé žádosti a za čas, který byste případně strávili tvorbou unikátky.

    Zdraví, Fulmar.
    Brog
    Brog


    Poèet pøíspìvkù : 921
    Join date : 07. 09. 13
    Location : Tam, kde se slunce zalévá krví

    Wade - Meč Empty Re: Wade - Meč

    Příspěvek pro Brog Sun May 11, 2014 10:51 am

    Fascinuje mě, že si všichni myslí, jak kováři kovají podle toho, co si lidi myslí a ne podle svojí zručnosti a svých znalostí, které jsou jistě mnohem větší, co se kování týče, než jejich vlastní, ale tak... Když myslíte, že ti kováři jsou blbci, brát vám to nebudu Razz Cena bude klasických 30 EB. Souhlasíš?
    Fulmar
    Fulmar


    Poèet pøíspìvkù : 33
    Join date : 24. 02. 14
    Age : 26
    Location : Thorglen

    Wade - Meč Empty Re: Wade - Meč

    Příspěvek pro Fulmar Sun May 11, 2014 10:57 am

    Já v příběhu nepsal, že ten kovář to udělal přesně podle Wadea. Jen mu řekl svojí představu a kováři, hrej si. Very Happy Nicméně, beru to a děkuji.
    Corny
    Corny


    Poèet pøíspìvkù : 176
    Join date : 08. 08. 13

    Wade - Meč Empty Re: Wade - Meč

    Příspěvek pro Corny Sun May 11, 2014 11:05 am

    Brog napsal:Fascinuje mě, že si všichni myslí, jak kováři kovají podle toho, co si lidi myslí a ne podle svojí zručnosti a svých znalostí, které jsou jistě mnohem větší, co se kování týče, než jejich vlastní, ale tak... Když myslíte, že ti kováři jsou blbci, brát vám to nebudu :PCena bude klasických 30 EB. Souhlasíš?

    Nedávno jsem si říkal to samé, že je s podivem, jak si někteří myslí, že kovář všechno dělá na zakázku a nechá si do toho extra kecat od zákazníka Smile

    "A tady ten konec chci mít špičatej a tady za ten to budu držet, tak ten spíš tupější!"
    Brog
    Brog


    Poèet pøíspìvkù : 921
    Join date : 07. 09. 13
    Location : Tam, kde se slunce zalévá krví

    Wade - Meč Empty Re: Wade - Meč

    Příspěvek pro Brog Mon May 12, 2014 10:00 am

    Máš ještě 61 EB. O item se i požádej o restartu. LOCK.

    Sponsored content


    Wade - Meč Empty Re: Wade - Meč

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je Sun May 19, 2024 3:54 pm