Erebos RP Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum česko-slovenského RP serveru Erebos


2 posters

    Wízzy Šroubovátor

    Strikecz38
    Strikecz38


    Poèet pøíspìvkù : 43
    Join date : 15. 01. 14
    Age : 26
    Location : moravskoslezský kraj

    Wízzy Šroubovátor Empty Wízzy Šroubovátor

    Příspěvek pro Strikecz38 Mon May 12, 2014 12:45 pm

    Zdravím, chtěl bych si požádat o unikátní postavu Gnóma

    Mé postavy
    Douglas Green 5 RP bodů cca 13 dní herního času.
    Charles 13 RP bodů cca 20 dní herního času.
    Počet EB = 15

    Co si slibuji od RP gnóma ?
    Myslím, že zaRPit si gnóma, může být zajímavá a zábavná zkušenost a už dlouho si chci takové RP vyzkoušet.

    Jméno: Wízzy Šroubovátor
    Věk: 80 let

    "U Wizzýho knírku ! Tohle musí fungovat ! Musí !" Řekne Wízzy natěšeně a začne natahovat svuj prstík k tlačítku obsluhy mechanického šroubovátoru.
    "Wízzy ! Pamatuješ si co se událo minule ? Dnes u sebe nemám svůj tryskový hasičník !"
    "Kušuj Twinku ! Bude to fungovat musí !" Wízzy prudce zmáčkne tlačítko a rychle odcupitá co nejdál, od možné exploze, zatím co Twink si zakryje tvář rukama, ale ona žádná exploze nenastala, mechanický šroubovátor začal jen podivně blikat a jeho plochý konec se začal otáčet.
    "Heuréka ! Heuréka !" Wízzy se začal smát na celé kolo.
    "Fascinující, ono to funguje."
    "Ještě aby ne ! Musím ihned odzkoušet režim vibrační..." V ten moment kdy se Wízzy dotkl tlačítka pro změnu režimu se ozvala exploze, Wízzy proplachtil vzduchem asi o metr dále v místnosti a Twink spustil škodolibý výbuch smíchu.

    Od vynalezení mechanického šroubovátoru uběhlo již pár desítek let, nyní bylo Wízzymu osmdesát let a on přemýšlel co dále s životem, měl za sebou již několik excelentních vynálezů, jako třeba "Časový ukazátor s vodním trysko-metačem" (Hodinky s vodotryskem). Vynálezání ho velice bavilo, ovšem přišel do věku kdy chtěl hledat inspiraci pro své vynálezy v jiné zemi a tak si zabalil svůj šroubovátor do kufříku, vzal si pár kousků oblečení, nějaké stříbrňáky a vyrazil vstříc svému osudu, do Stormwindu, kde nastoupil na loď do vcelku nově kolonizované země, do Hillsbradu.

    Loď zakotvila v Ashenfeldském přístavu, na jehož molo šlápla malá nožka.
    "Ahhh.. Konečně na souši, konečně žádné nemechanické houpi sítě ! Z kterých mám akorát otlačený zadeček !" Wízzy došel na konec mola, dal si ruku tak aby mu nesvítilo slunce do očí a rozhlédl se po nějaké lidské populaci, spatřil dva klábosející dělníky.
    "Hej vy tam nahoře !" Zamává Wízzy dlaní před dělníkovým břichem. Oba dělníci si jen blesku-rychle vymění pohledy a pak spustí dlouhý výbuch smíchu.
    "Hej ! Co je k smíchu ?" Wízzy založí naštvaně ruce a čeká, až se ti dva dosmějí, po chvíli mu dojde trpělivost a dupne jednomu z dělníků na nohu.
    "Ty malej skrčku" Vyhekne dělník a ten druhý mu dá ruku na rameno.
    "Nechej ho Briane" Pobaveně řekne a Wízzy se vítězně usměje.
    "Ták človíčci, teď když vlastním vaší pozornost, řekněte mi, kde se tu najde levný nocleh ?"
    Po krátké debatě se Wízzy konečně dostal k žralokovy, přecupital přes celou hospodu, a vyšplhal na barovou židličku.
    "Zdravíčko pane holá hlava ! Dejte mi Borůvkovou šťávu !" Vesele svolá Wízzy, Žralok si jen něco zabručí a naleje mu borůvkovou šťávu.
    "Co jsi zač Gnóme ?" Zeptá se Žralok.
    "Já ? Já Wízzy ! Vynálezce všemožných udělátek co vám zlepší život." Odpoví Wízzy s hrdostí v hlase.
    "Jako co například ?"
    "Jako například Automatizovaný kapko odolátor ! (Deštník) !"
    "Počkat.. Auto.. co ?" Zaraženě se zeptá žralok.
    "Automatický kapko odolátor, ale jsem tady v Hillsbradu abych vymýšlel nové věci co zlepší život zdejším lidem ! Jako například, podívej se na ten pivo tekátor holo-hlavej človíčku ! Proč si nevyrobit vlastní mechanický, který vám do toho bude brnkat oblíbenou písničku a svítit v noci ! Počkat to je dobrý nápad ! To si musím zapsat do svého deníčku !"
    "Počkat, počkat a to by jako fungovalo ?" Zeptá se zaujatě žralok.
    "No jistě ! Dej mi pár měsíců a slibuji, že to v fázi testování vybouchne jen párkrát" Wízzy náhle spustí pobavený smích.
    "No.." Zabručí žralok. "Radši si nechám tuhle pípu"

    To by byl krátký příběh o Wízzym, doufám, že se vám líbil a doufám, že dostanu možnost zahrát si za gnóma, přeji pěkný den. Smile


    Naposledy upravil Strikecz38 dne Mon May 12, 2014 6:41 pm, celkově upraveno 1 krát
    Bellatrix
    Bellatrix
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 857
    Join date : 08. 08. 13
    Age : 31
    Location : Ny'alotha

    Wízzy Šroubovátor Empty Re: Wízzy Šroubovátor

    Příspěvek pro Bellatrix Mon May 12, 2014 6:05 pm

    No, na příběh na unikátní postavu je to dost krátké. Ale je teda pravda, že je to zároveň dost hutné a že to toho gnóma nastínilo poměrně dobře, i když to teda bylo jenom klasické gnómské klišé s vynálezy a nezdary Smile

    Aaaaaanyway... Přece jen tě asi poprosím o drobné prodloužení. Stačí tak ve stejném rozsahu, v jakém jsi napsal tohle. A konkrétně mě zajímá, jak se bude tvůj gnóm chovat mezi normální populací, čili třeba po příchodu do Hillsbradu. Smile Čekám od toho hodně přímých řečí a taky nějaké nastínění toho, čím se chce vlastně v Hillsbradu zabývat (tedy trochu konkrétněji než jen "hledá inspiraci". Smile)
    Strikecz38
    Strikecz38


    Poèet pøíspìvkù : 43
    Join date : 15. 01. 14
    Age : 26
    Location : moravskoslezský kraj

    Wízzy Šroubovátor Empty Re: Wízzy Šroubovátor

    Příspěvek pro Strikecz38 Mon May 12, 2014 6:42 pm

    Upraveno snad se bude líbit Smile
    Strikecz38
    Strikecz38


    Poèet pøíspìvkù : 43
    Join date : 15. 01. 14
    Age : 26
    Location : moravskoslezský kraj

    Wízzy Šroubovátor Empty Re: Wízzy Šroubovátor

    Příspěvek pro Strikecz38 Wed May 14, 2014 7:11 pm

    Tak i já bych se chtěl nenápadně připomenout, aby se na chudáka Wízzyho nezapomnělo Very Happy
    Bellatrix
    Bellatrix
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 857
    Join date : 08. 08. 13
    Age : 31
    Location : Ny'alotha

    Wízzy Šroubovátor Empty Re: Wízzy Šroubovátor

    Příspěvek pro Bellatrix Wed May 14, 2014 9:17 pm

    SCHVÁLENO na zkoušku.
    Ve hře se pak nech vyportit do počáteční lokace (Duskwood), ať si tam nabereš začáteční equip.

    Hlavně to nepřeháněj s vynálezy. Wink I šílené technické vymoženosti mohou stylově zapadat do fantasy-středověkého WoWka, takže se snaž vyhnout věcem až moc napovídajícím moderní dobu.

    Sponsored content


    Wízzy Šroubovátor Empty Re: Wízzy Šroubovátor

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Fri Sep 20, 2024 11:54 pm