Erebos RP Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum česko-slovenského RP serveru Erebos


    Trollaudace! aneb Každý dobrý lovec chýši má...

    yerg
    yerg


    Poèet pøíspìvkù : 78
    Join date : 09. 10. 13
    Age : 32

    Trollaudace! aneb Každý dobrý lovec chýši má... Empty Trollaudace! aneb Každý dobrý lovec chýši má...

    Příspěvek pro yerg Mon May 12, 2014 8:00 pm

    Ahoj vespolek.

    Protože jsem již dospěl do onoho věku, kdy mám plné kly kolejí, ubytoven a hlavně rodičů, stěhuji se koncem týdne do svého. Jde o malý brloh daleko na severu naší milované země.

    Tímto jsou všichni zváni na kolaudaci, i když přesně nevím, co to slovo znamená.

    Termín: 16. KVĚTNA 2014 až... konec víkendu. Nejpozději v pondělí ráno, páč nájem není zadarmo a já ho musím z něčeho platit, že ano...

    Zápisné: Lahev libovolného alkoholického moku. Dívky a ženy starší osmnácti let zdarma!

    Místo: Trutnov. Ano. Trutnov. Já vím, že je to z ruky jaxviň, a drahý dojet a bůhvíco, ale jednou pracuju tady a kvůli vám nebudu dojíždět z Pardubic, že ano...

    Popis akce: Půjde především o požitkářskou pijatyku, nic moc dalšího bych v tom nehledal.

    Kdož by měl zájem zúčastnit se, může se vyjádřit sem, nebo mi napsat přímo na mobil, což bude asi spolehlivější. Moje číslo je 608101203. Ty, kdo mají volání zdarma a chtěli by snad volat ve čtyři ráno důsledně varuji: já to mám zadarmo taky a vstávám do práce kurva brzo!

    Děkuji

    Y.
    yerg
    yerg


    Poèet pøíspìvkù : 78
    Join date : 09. 10. 13
    Age : 32

    Trollaudace! aneb Každý dobrý lovec chýši má... Empty Re: Trollaudace! aneb Každý dobrý lovec chýši má...

    Příspěvek pro yerg Wed May 14, 2014 5:34 pm

    Aktualizace:

    Kolaudace proběhne o týden později, tedy 23.-25. května. Všechny, kdo se chtěli účastnit, jsem snad obepsal, kdyby se vyskytl někdo nový, platí číslo uvedené výše.
    Smile

      Právě je Sun May 19, 2024 11:15 am