Erebos RP Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum česko-slovenského RP serveru Erebos


+7
Corny
Tattoo
Veng
Lakam
Gwyn
Lavernus
zinlok
11 posters

    Warhammer mod-Warsword Conquest

    Lavernus
    Lavernus


    Poèet pøíspìvkù : 253
    Join date : 17. 10. 13
    Age : 30
    Location : Black Forest

    Warhammer mod-Warsword Conquest  - Stránka 3 Empty Re: Warhammer mod-Warsword Conquest

    Příspěvek pro Lavernus Tue May 20, 2014 9:46 pm

    Já ti nevim, mam vyzkoušený všechny rasy a všechny až na elfy maj něco do sebe. Skaveni maj super sety, u těch sem takovou propracovanou teda nečekal, maj i super města.

    Na druhou stranu nejsilnější sou rozhodně v jízdě chaosácí, trpaslící ve střelcích. (Ani železolamači nezklamou)

    Obtížnost momentálně 49%.
    walteer
    walteer


    Poèet pøíspìvkù : 34
    Join date : 18. 11. 13
    Age : 27

    Warhammer mod-Warsword Conquest  - Stránka 3 Empty Re: Warhammer mod-Warsword Conquest

    Příspěvek pro walteer Tue May 20, 2014 9:47 pm

    taky to zkusím
    Corny
    Corny


    Poèet pøíspìvkù : 176
    Join date : 08. 08. 13

    Warhammer mod-Warsword Conquest  - Stránka 3 Empty Re: Warhammer mod-Warsword Conquest

    Příspěvek pro Corny Tue May 20, 2014 9:48 pm

    Pánové, když už máte potřebu strkat si do podpisu pseudovtipná memečka, použíjte tu hlavu alespoň málo. Ještě někoho uvidím s podpisem zabírajícím polovinu jeho příspěvku, rovnou to banuju
    zinlok
    zinlok


    Poèet pøíspìvkù : 45
    Join date : 29. 10. 13
    Location : Mardenholde Keep

    Warhammer mod-Warsword Conquest  - Stránka 3 Empty Re: Warhammer mod-Warsword Conquest

    Příspěvek pro zinlok Tue May 20, 2014 9:50 pm

    Drogu musíš mít i ten patch co opravuje tu chybu co háže ten error
    Drog
    Drog


    Poèet pøíspìvkù : 101
    Join date : 19. 09. 13

    Warhammer mod-Warsword Conquest  - Stránka 3 Empty Re: Warhammer mod-Warsword Conquest

    Příspěvek pro Drog Tue May 20, 2014 9:52 pm

    Patch? Žádný sem tam neházel. Lol... som nevidel díky. Pozrem to a hodím ho tam. Snáď to pôjde teraz.

    EDIT: Ok tak už to ide zatial vpohode. Trpaslíci here i come.
    Lavernus
    Lavernus


    Poèet pøíspìvkù : 253
    Join date : 17. 10. 13
    Age : 30
    Location : Black Forest

    Warhammer mod-Warsword Conquest  - Stránka 3 Empty Re: Warhammer mod-Warsword Conquest

    Příspěvek pro Lavernus Tue May 20, 2014 9:57 pm

    Zinloku viděl si na čem jezděj goblinové s Tomb skeletonama? Dokonce tu maj i arabové velbouldy. (Možná to je dromedár)

    Za pojízdný zvířata maj velký +. Škoda že M&B nedovoluje mít lepší kvalitu textur co se armoru týče. Třeba ten orkskej by vypadal mnohem líp. A pak je škoda že neni možnost dual wieldu. Orc choppa ani slayer s dvouma sekerkama. :/
    Tanar
    Tanar


    Poèet pøíspìvkù : 49
    Join date : 02. 01. 14
    Age : 27
    Location : Tanar

    Warhammer mod-Warsword Conquest  - Stránka 3 Empty Re: Warhammer mod-Warsword Conquest

    Příspěvek pro Tanar Tue May 20, 2014 10:13 pm

    Stáhnu asi
    Corny
    Corny


    Poèet pøíspìvkù : 176
    Join date : 08. 08. 13

    Warhammer mod-Warsword Conquest  - Stránka 3 Empty Re: Warhammer mod-Warsword Conquest

    Příspěvek pro Corny Tue May 20, 2014 10:16 pm

    I warned ya
    Drog
    Drog


    Poèet pøíspìvkù : 101
    Join date : 19. 09. 13

    Warhammer mod-Warsword Conquest  - Stránka 3 Empty Re: Warhammer mod-Warsword Conquest

    Příspěvek pro Drog Tue May 20, 2014 10:22 pm

    Byl jste vykázán z tohoto fóra
    Prosím kontaktujte webmastera nebo administrátora tohoto fóra pro získání bližších informací
    Until 22/05/2014
    For the reason : demence

    TOp reason EU Corny.


    EDIT: Nemyslím si, žes nepochopil pravej zámer a dobre víš jak to bylo míreno a reason demence je strašne neprofesionální. Spíš bych tam dal "provokace". I keď tu sa ničomu nedivím.

    /wave Brog

    EDIT2: Corny mne nic hlavou nevrtá jen sem si chtel štouchnout toď vše a hlavne nikdy bych u tebe nečekal neco takového, nejaké hledání záminek. Nato seš rozumnej dost. Hnutí to není spíš takové spestrení večera. Já žádné hnutí nepotrebuji dobre víš že co na srdci to na jazyku.

    Tak když mi to vysvetluješ asi to nejakou váhu má nebo snad ne? Nepsal bys to jinak. :)Já čekal, že nám to smaže mistr Brog.

    EDIT3: Corny pls... Tanar a rozumne?  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy  made my day


    Naposledy upravil Drog dne Tue May 20, 2014 11:39 pm, celkově upraveno 4 krát
    Corny
    Corny


    Poèet pøíspìvkù : 176
    Join date : 08. 08. 13

    Warhammer mod-Warsword Conquest  - Stránka 3 Empty Re: Warhammer mod-Warsword Conquest

    Příspěvek pro Corny Tue May 20, 2014 10:29 pm

    Promiň jestli jsem se dotknul tvé vytříbené chuti Drogu, ale myslím, že to docela dobře vystihuje někoho, kdo si i po varování dá do podpisu obrázek velký přes celou obrazovku.

    //Je mi úplně jedno, jak to bylo mířeno, jaký byl záměr, měl to jednou přes půl stránky, za to jsem ho myslím docela jasně varoval a když to podruhý udělal ještě větší, opravdu nepochybuji o tom, že si takový popisek zasloužil. Pokud ti to tak vrtá hlavinkou, tak důvodem je hlavně to, že systém mi tam nenapsal, že dotyčný ten důvod obdrží, pokud bych to věděl, rozepsal bych se (Například "Jestli se potřebuješ nutně chovat jako dement a ne jako rozumný člověk, ačkoliv jsem tě již jednou napomenul, jdi raději na 4chan"). Každopádně pokud někdo není ani napoprvé schopen i po výtce pochopit, že člověk alespoň s trochou zdravého rozumu nemá podpis zabírající téměř celou obrazovku, tak s prominutím opravdu nelze říct nic jiného, než že dotyčný je prostě blb. A nejsem si jist, jestli zrovna od tebe podobná kritika má jakoukoliv validitu, takže si kladu otázku, proč ti to vlastně objasňuji.



    A BTW, pokud chceš třeba nějakým způsobem naznačovat, že jen hledám záminky na potlačování tohoto vašeho "hnutí" tak si všimni, že tvůj podpis ti zůstal, protože, kupodivu, má rozumné rozměry.

    /// A vidíš. Kdyby se tanar choval jen malinko tak rozumně, jak ty, tak ten ban nemá (stejně je jen na den, zatím)
    zinlok
    zinlok


    Poèet pøíspìvkù : 45
    Join date : 29. 10. 13
    Location : Mardenholde Keep

    Warhammer mod-Warsword Conquest  - Stránka 3 Empty Re: Warhammer mod-Warsword Conquest

    Příspěvek pro zinlok Wed May 21, 2014 9:03 am

    Hele kluci tohle je čistě OT topic ani není o serveru takže to prosím řešte jinde, třeba v pmce.

    Jinak vím o všech možných mountech nejlepší je asi pro Skinky ty malé lizardmeny. A ano, je škoda že nejdou takovéhle komba no ale přeci jen mount and blade už sám o sobě je dost omezujíci pro vývojáře a třeba až vyjde mount and blade 2 tak možná budou i lepší modely atd...a nebo taky ne. bounce 
    Lavernus
    Lavernus


    Poèet pøíspìvkù : 253
    Join date : 17. 10. 13
    Age : 30
    Location : Black Forest

    Warhammer mod-Warsword Conquest  - Stránka 3 Empty Re: Warhammer mod-Warsword Conquest

    Příspěvek pro Lavernus Wed May 21, 2014 8:44 pm

    Mount and blade 2 bude pecka, myslim že mody nebudou na nějakou dobu třeba. Pokud pořádně propracujou ten mulťák určitě by to, jak mi řekl Veng přitáhlo daleko víc lidí.

    A teď z tý vážnější stránky. Jak mam u všech hub za orky porazit trpasličí jednotky. Ty inženýři s ostrostřelcema maj rychlej reloading a na dvě salvy mi postřílej půlku jednotek. Very Happy (Ani snížení obtížnosti moc nepomohlo).
    Drog
    Drog


    Poèet pøíspìvkù : 101
    Join date : 19. 09. 13

    Warhammer mod-Warsword Conquest  - Stránka 3 Empty Re: Warhammer mod-Warsword Conquest

    Příspěvek pro Drog Wed May 21, 2014 9:15 pm

    Lavernusi nejsi pravej Hordák a nevíš jak taktizovat. Very Happy TO je problém. Rozdel amrádu na tri skupinky a pošli jednu na smrt a dalšíma dvema je stormni ze stran. Mne tohle dost často vyjde i jinde. Sice mám nejaké stráty a ranené ale furt lepší než si nechat všechno pozabíjet rangedkama.
    Lavernus
    Lavernus


    Poèet pøíspìvkù : 253
    Join date : 17. 10. 13
    Age : 30
    Location : Black Forest

    Warhammer mod-Warsword Conquest  - Stránka 3 Empty Re: Warhammer mod-Warsword Conquest

    Příspěvek pro Lavernus Wed May 21, 2014 9:17 pm

    Drog napsal:Lavernusi nejsi pravej Hordák a nevíš jak taktizovat. :DTO je problém.  Rozdel amrádu na tri skupinky a pošli jednu na smrt a dalšíma dvema je stormni ze stran. Mne tohle dost často vyjde i jinde. Sice mám nejaké stráty a ranené ale furt lepší než si nechat všechno pozabíjet rangedkama.

    K. Hrál si vůbec někdy M&B? Very Happy
    Drog
    Drog


    Poèet pøíspìvkù : 101
    Join date : 19. 09. 13

    Warhammer mod-Warsword Conquest  - Stránka 3 Empty Re: Warhammer mod-Warsword Conquest

    Příspěvek pro Drog Wed May 21, 2014 9:21 pm

    Hrám od jedničky pres Warband a po Fire and Sword. Kay then.
    zinlok
    zinlok


    Poèet pøíspìvkù : 45
    Join date : 29. 10. 13
    Location : Mardenholde Keep

    Warhammer mod-Warsword Conquest  - Stránka 3 Empty Re: Warhammer mod-Warsword Conquest

    Příspěvek pro zinlok Thu May 22, 2014 9:04 am

    No já po nějakých 300 dnech hry většinou v bitvě mám ztráty max 4 vojáky a to i v těch velkých. V modu na Warhammer tam to bylo trochu horší ale i tak už to ted dávám celkem na pohodu, ale furt nemůžu najít warior priesty!!! Sad Sad 

    Sponsored content


    Warhammer mod-Warsword Conquest  - Stránka 3 Empty Re: Warhammer mod-Warsword Conquest

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Sun May 19, 2024 10:51 am