Erebos RP Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum česko-slovenského RP serveru Erebos


+17
zinlok
Amaroth
Bellatrix
Lavien
walteer
Zacharias
PánTemnoty
Corny
Konst
Lakam
Drog
Lilith
Blackhawk
Lavernus
Kopajda
Zikmo
deusn
21 posters

    Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy

    deusn
    deusn


    Poèet pøíspìvkù : 62
    Join date : 03. 04. 14
    Age : 31
    Location : Ashenfeld

    Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy Empty Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy

    Příspěvek pro deusn Wed May 21, 2014 8:21 pm

    Takže lidi. Mám toho akorát tak dost.

    Mám dost ustavičného fňukání malých skupinek, které mi říkají, jak je všecko nahovno, jak každý nemá Broga rád a odsuzuje Bell za její rozhodnutí.

    Tady a teď, okamžítě, ze sebe vysypte svůj názor na budoucnost serveru a Vašeho názoru na Broga, jeho práci a jeho postoj v týmu. Pokud Vám práce a čas strávený s těmito lidmi nestojí ani za těch 5-10 minut posraného textu, tak se do hloubi duše styďte a pamatujte si, že nemáte nejmenší právo někoho špinit.

    Možná se mýlím, možná je Brog opravdu takový šmejd, za jakého ho každý má.

    Jsem muž, jenž věří v železné pravidlo.

    "Upřímnost vše vyřeší a vše odhalí.", jak se k tomu potom Bell a Brog postaví, je již na nich a teprve pak, si můžete dovolit je soudit.

    Takže. Mluvte. A opovažte se lhát, kroutit se, nebo uhýbat s odpovědí a vyvolávat trapné, dementní debaty. Sepište svůj názor a držte tlamu, než se k tomu vyjádří Brog, nebo Bell.

    Deusn
    deusn
    deusn


    Poèet pøíspìvkù : 62
    Join date : 03. 04. 14
    Age : 31
    Location : Ashenfeld

    Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy Empty Re: Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy

    Příspěvek pro deusn Wed May 21, 2014 8:41 pm

    Tak když vy nic neřeknete, tak se do toho pustím asi já sám.

    Když jsem se se Zikmem dneska bavil o svém postoji k Brogovi, řekl jsem mu následující.

    "Brog je pako, ale znám mnohem horší, mnohem, mnohem horší."

    "Ale ten je občas jak jebák na kozách. Vymáčkneš, mlčí a objeví se zase."

    Co tím chci říci. Brog dokáže hrát a dřít. Má své ego, má svou osobnost a občas se opravdu chová jako snob a emo. Ovšem, dřel stejně tvrdě jako Gwyn, Curus, Nathas, Bell a všichni jiní. Znám ho jako Rpera. Neznám ho jako osobnost, nato se ptejte Bell. Ale jedna osoba není důvod k tomu, aby se rušil server.

    S těmito slovy řeknu následující prohlášení.

    "Já nenechám Erebos padnout. Po dlouhých letech to je ostrůvek míru a krásy. Místo dobrého RP. Dobrých lidí a dobré atmosféry. Nechci to ztratit a budu se snažit, co mi čas a možnosti dovolí, abych jej neztratil. Brog, ne-Brog, praštit do ksichtu jej mohu kdykoliv. Stejně jako tak on může praštit mě, pokud se budu chovat jako blbec.
    Zikmo
    Zikmo


    Poèet pøíspìvkù : 33
    Join date : 17. 03. 14

    Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy Empty Re: Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy

    Příspěvek pro Zikmo Wed May 21, 2014 8:46 pm

    Já svůj názor rád napíšu.

    Ohledně momentální situace na serveru: Chápu Gwyna, Nathase i Curuse, wowko a celé RP se musí brát jako zábava, ne jako práce/povinnost, pokuď se jim něco nelíbilo, měli právo projevit svůj názor, ale když se na něj nevzal ohled, nedivím se že odešli.

    Broga osobně jako člověka nemám rád. Možná je to jen můj názor, ale tento člověk mi přijde jako egoistický, prosazující si svoje slovo kdekoliv to jen jde.
    Někdo takový by si respekt zasloužit neměl, v každém teamu je ten "zmrd" který dělá zlo, ale něco takového jsem ještě neviděl.

    Ohledně rozhodnutí Bell, nemám k tomu co říct, v případě že člověk volí mezi láskou nebo přáteli, ve většině případů zvolí lásku, proto se ani nedivím že to dopadlo tak jak to dopadlo.

    Kopajda
    Kopajda


    Poèet pøíspìvkù : 113
    Join date : 25. 10. 13
    Age : 27

    Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy Empty Re: Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy

    Příspěvek pro Kopajda Wed May 21, 2014 8:48 pm

    Mě příde že Brog se o server stará celkem svědomitě, samozřejmě občas dojde na to že se s ním třeba na něčem neshodnu ale to tak bejvá. Nechápu proč hned kvuli nějakým neshodám musí dojít k VKVčkům a odchodům z týmu, rozhodně by mě mrzelo kdyby Erebos skončil, hraje se tu skvěle.
    deusn
    deusn


    Poèet pøíspìvkù : 62
    Join date : 03. 04. 14
    Age : 31
    Location : Ashenfeld

    Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy Empty Re: Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy

    Příspěvek pro deusn Wed May 21, 2014 8:52 pm

    deusn napsal:Tak když vy nic neřeknete, tak se do toho pustím asi já sám.

    Když jsem se se Zikmem dneska bavil o svém postoji k Brogovi, řekl jsem mu následující.

    "Brog je pako, ale znám mnohem horší, mnohem, mnohem horší."

    "Ale ten je občas jak jebák na kozách. Vymáčkneš, mlčí a objeví se zase."

    Co tím chci říci. Brog dokáže hrát a dřít. Má své ego, má svou osobnost a občas se opravdu chová jako snob a emo. Ovšem, dřel stejně tvrdě jako Gwyn, Curus, Nathas, Bell a všichni jiní. Znám ho jako Rpera. Neznám ho jako osobnost, nato se ptejte Bell. Ale jedna osoba není důvod k tomu, aby se rušil server.

    S těmito slovy řeknu následující prohlášení.

    "Já nenechám Erebos padnout. Po dlouhých letech to je ostrůvek míru a krásy. Místo dobrého RP. Dobrých lidí a dobré atmosféry. Nechci to ztratit a budu se snažit, co mi čas a možnosti dovolí, abych jej neztratil. Brog, ne-Brog, praštit do ksichtu jej mohu kdykoliv. Stejně jako tak on může praštit mě, pokud se budu chovat jako blbec.

    K tomuhle proslovu jen dodávám ještě informace, že si žádám o místo "Dočasného GMka a Eventového GMka Ereboského serveru."

    Opět podotýkám, "Dočasného"
    Lavernus
    Lavernus


    Poèet pøíspìvkù : 253
    Join date : 17. 10. 13
    Age : 30
    Location : Black Forest

    Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy Empty Re: Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy

    Příspěvek pro Lavernus Wed May 21, 2014 8:55 pm

    Allright.

    Erebos byl a Erebos bude, byla tu podobná situace s Mythií a Neoterikem. Mythia měla 40hráčů online, kdežto Neo měl tak kolem 5-7. I přesto se Neoteric nevypnul, přežil krizi (téměř) a lidi se postupně začli na server vracet.

    Objevilo se na scéně pokud dobře počítám (a objeví) 4-5serverů. Možná více. Poměrně zlá informace pro ty kteří si chtějí zarpit s více jak 5lidma na serveru, protože naše komunita neni zdaleka tak velká, abysme si mohli dovolit se ještě víc dělit, i přesto každý si stojí za svým a tak to i dopadá.

    Vím že hodně lidí pomalu přestává na Erebose hrát, odchází, nebo teprve odejde s otevřením konkurence. To je v pořádku. Protože pořád to bude téměř stejné. Servery se mění a z obrovské části komunita zůstává.

    Jinak mi tohle příde už poměrně přitažené za vlasy, VKVčka all the way a takovýhle cirkusy bych radši řešil PMkou. A to i víc věcí než jen tohle.
    Blackhawk
    Blackhawk


    Poèet pøíspìvkù : 118
    Join date : 18. 09. 13
    Age : 31
    Location : Pod tvou postelí

    Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy Empty Re: Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy

    Příspěvek pro Blackhawk Wed May 21, 2014 8:55 pm

    Sorry Deusne měl sem jiný věci na práci a sem chodim vážně málo takže sem to našel až teď. Nicméně...

    Bell je fajn holka jen... nevim jak to tam vlastně nahoře je a proč tu Broga drží. Měl jsem ho téže za fajn člověka co si dá po chvíli říct. Byly tam nedostatky a tak ale nikdo neni dokonalej že ? Dával jsem tomu šanci pořád a přehlížel následující -

    Brogování jaks to nazval - na X hodin zaspamovaný general/chat v hádce s Cornym nebo s někým jiným o naprosté hovadině kdy se div neřešil poryv větru který by mohl válečníka vyhodit z míry a končilo to obvykle banem na den/hodinu.

    Tavení zámku světlem - Mr. Svářečka nepotřebuje dalšího komentáře.

    Štít světla pevnější než pancíř současného tanku - No problem ! Vyvoláme štít tak silný že ho ani paladin mohutným kladivem nerozmlátí + situace kdy chránil nekromanta/černokněžníka by ho světlo asi opravdu neposlechlo.

    Kněz světla se přátelí s černokněžníkem a světlo ho poslouchá ? GG.

    "Nepřijímám RPkill za žádnou cenu" zaznělo z jeho klávesnice tolikrát až je to hnus a já mu s chutí odRPil scénku z Dařbujána a Pandrholy kde sekal slepici hlavu a ta furt přírůstala.

    Lhaní hráčům do ksichtu - Oznámil že chatlog není a nebude. Ještě ten den jsem na základě chatlogu dostal ban/mute na den a silně pochybuju že by mě dotyčná osoba zradila. Jestli ano tak se rovnou zabí.

    Pak dlouho předlouho nebylo nic až přišel nový Erebos. Fajn místo kde by se dalo dokonce RPit ! Neuvěřitelné že ? Jak čas plynul tak šlo vše v pohodě jenže... Brogovi asi stoupla moc do hlavy nebo si to nedovedu vysvětlit a začalo to co před tím. Brog byl taky jeden z podnětů kdy jsem tu přestal hrát zhruba na půl roku protože se mu evidentně nelíbilo když někdo zasahne do děje serveru. Po návratu kdy jsem našel fajn guildu - Thorglen si pan Brog na ní zasedl a zničil ji protože neměl v Ashenfeldu lidi a nemohl dopustit aby hráčská frakce fungovala. Abych dodal... tak se ke mému názoru přidalo dost lidí v tomhle. No a tím moje působení na RP scéně obecně skončilo. Erebos neboli moje poslední naděje ve zdravý český rozum odplavaly kanálem.

    Server měl budoucnost a potenciál. Měl... Bude škoda ho vidět na kolenou ale takovýmhle tempem akorát následuje stopy Mythie - nulový prakticky děj a když tak akorát politika co nikoho nezajímá. Člověk zasáhne do děje a musí se spokojit s neúspěchem a nebo mu je vše překaženo přes GM power.

    Klidně mě zastřelte/zabanujte. Já si za svůj názor klidně sednout pudu a alespoň se ho nebojim říct na plnou hubu.
    Lilith
    Lilith


    Poèet pøíspìvkù : 60
    Join date : 07. 01. 14
    Location : u vody/ve vodě

    Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy Empty Re: Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy

    Příspěvek pro Lilith Wed May 21, 2014 9:01 pm

    Co na to říct? Zůstávam - brog nebrog. Bude znovu rejt? Rejpnu si klidně taky. Ryl do Thorglenu? Nelíbilo se to všem? Výsledkem bylo to, že Thorglen odpověděl ještě větším semknutím hráčů k sobě a sypat se na zem? Ani náhodou a brogovi/Ashenfeldu (podle hesla "stat jsem ja") navzdory!

    Když se to vezme kolem a kolem, Brog docela dost situací pomrvil a ještě víc lidí vytočil do omezu, mne nevyjímaje - jenže zas z druhý strany některé (rozhodně ne všechny) vyvolané věci napomohly k upevnění nazoru na jista mesta a posunu rp.

    Btw: Pozice se vzdávat nebudu. Proč? Abych mohla věci i napravovat, když se mi nelíběji. Něco podobnýho už jsem zažila dvakrát, tak proč potřetí? Kapr už prostě nikam utíkat nebude, protože podle mne, kdo uteče, je srágora májová. Takže vy, co jste to vzdávali, koukejte zvednout zadky a postavte se problému čelem. Puntík. (a do mně!)  Very Happy
    Drog
    Drog


    Poèet pøíspìvkù : 101
    Join date : 19. 09. 13

    Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy Empty Re: Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy

    Příspěvek pro Drog Wed May 21, 2014 9:06 pm

    Finally. Something for my hearth.

    Pro mne je Brog divnej človek. Jednou se chová normálne a pak se začne vrtat do všeho jako kdyby hledal co sebemenší vec na protiargumentaci kterej má nulovou hodnotu, ale jelikož mu tak svítí modré jméno tak se mu pripisuje váha kterou si to ani nezaslouží.

    Mnel sem pár problémú sním, ale vždy se to nejak uklidnilo aspon na chvilku. Na neo mi prišel jako totálnej idiot, ALE když ste si snim chvilku popsali zvlášt já po tom nezmyselném permáči tak sem zistil, že se dokáže chovat i normálne a dá se sním psát. Tehdy sem sním propsal sakra snad i 3 hodiny.

    Ale zhrnu to...

    "Brogu seš idiot a nekdy sem mnel sto chutí projet ti ksicht mou pravačkou a to bylo za ten první permaban kde si ze mne udelal úplnýho šulína a provinilce zato, že sem si s GB vzal 2 itemy se skoro nulovou hodnotou, pak si mne nazval skurvysynem poté co si mne zabanoval a nemnel si koule to ríct mne osobne, ale hezky když sem tam nebyl a pred celým serverem naplno. Hrdinství like my ass. TEdka poslední ban, který sem si zasloužíl za obtežování komunity celkove, ale presto si mi jej hodil za absolutní zbytečnost OOC, které si mi sám poslal na skypu pul hodku predtím a pak to absolutne nicotne argumentoval, že natom nezáleží. Já dostanu perma za OOC které mi sám zdelíš ale natom nezáleží že? Psal sem si s Bell a to tvé "povolení" odní bylo úplne chabý protože nevedela vúbec co se deje a nepopsal si ji porádne situaci. Podle mne si jen celej čas čekal dokud si nenapíchnu o svuj vlastní meč co se nakonec stalo."

    Nemám te rád a ty nemáš rád mne, nesednem si a vúbec nevím si predtavit aby sme se videli nekde na ulici.

    Co se budoucnosti serveru týče je mi to celkem putna když tam nehraju. Horda je stále tam kde byla nikde. Na spodku retezcu. Nevím naco ste ji tam vúbec povolili když ste se oní ani nestarali porádne.

    Ted vám odešlo pár lidí s teamu prej práve kvúli tobe, ale to sem jen slyšel od lidí nevím jaká je pravda. Čerpám z toho co sem slyšel/četl. Odemne to zní fakt divne, ale možná je čas zamyslet se na ukončení púsobení jako člen teamu na Erebosu v jeho nejlepším zájmu. Ano makal si tam a dost, ale každej v živote maká a pak je proste čas jít dál.



    Brogu možná víš bejt fajn, ale já si te neumím predstavit takovýho po všech tech skušenostech s tebou a mému predsudku to proste nejde. Seš pro mne Idiot a človek s kterým se nedá nic porádne rešit bez toho aby se nehádal a necpal tam zbytečný analyzace, které človeka spíš odradí než by ti to mnel vysvetlovat. Když se neco chtelo museli sme psát Bell (Žejo Garadare?) a tohle ti potvrdí vetšina lidí aspon od Hordy, že radši psali Bell než tobe. Nevím možná na tebe mnela nejakou spešl techniku spracování a ty ses uklidnil... dunno.

    Tak to je vše odemne. Tohle je múj názor nikoliv čistej hejt. Smile

    EDIT: Jo a ješte Bell si fajn dalo se stebou pokecat, byla si ke mne i navzdory mým prúserúm milá a prístupná bez toho aby si mne pofakovala i když sem te nekdy možná otravoval.

    Taky chci podekovat pár lidem z GM teamu (Tohle vím od ambry) co by mi dali znova šanci hrát když sem si žádal o unban.

    Edit2: Ked sa niekto chová, ako idiot môže makat sebeviac, snažit sa ešte viac ale nikdy ho to neospravedlní od jeho správania. Ked budeš vo firme zamestnanec tisícročia, ale budeš sa chovat tutok dotyčná osoba tak myslíš, že by ta nevyhodilli? Very Happy Šmarom ruky. Ludia sa dajú nahradit niektorý tažšie, ale dajú.


    Naposledy upravil Drog dne Wed May 21, 2014 9:17 pm, celkově upraveno 3 krát
    Lakam
    Lakam


    Poèet pøíspìvkù : 82
    Join date : 22. 09. 13
    Location : Mordor

    Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy Empty Re: Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy

    Příspěvek pro Lakam Wed May 21, 2014 9:07 pm

    Ja sa nikam neschovávam. Brog aj Bell môj názor poznajú, ak čítali aspoň polovicu toho, čo som im písal. Necítim potrebu sa deliť s celým serverom. Tento topic je absolútne bezpredmetný a jediné, čo vyprodukuje bude absurdný hate a nejaká rádoby obrana.
    Konst
    Konst


    Poèet pøíspìvkù : 35
    Join date : 07. 11. 13
    Age : 31
    Location : Praha

    Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy Empty Re: Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy

    Příspěvek pro Konst Wed May 21, 2014 9:08 pm

    Původně jsem sem nechtěl přispívat, ale je tu několik věcí, které bych chtěl říct.

    Deusne, hezky jsi to tu rozjel. Mile jsi mě překvapil.

    Stejně tak mě překvapil Barri. Po dlouhé době můžu říct, že se shodneme. Hezky jsi to napsal.

    A poslední vzkazík - Corny, neboj se a napiš sem svůj názor!

    Na závěr bych chtěl všem říct, že jsme lidi (i Brog) a všichni do serveru investujeme nějaké úsilí (jak hráči, tak GMka, někdo víc, někdo míň). To, že to úsilí třeba není vidět nebo se mine účinkem, je věc jiná. Možná se mi taky nelíbí Brogovláda, ale na druhou stranu vím, jaké to je procházet si takovýmto očistcem. Pokusme se být slušní a konkrétní a shrnovat jak zápory, tak i klady.

    Brou noc  rendeer 
    Corny
    Corny


    Poèet pøíspìvkù : 176
    Join date : 08. 08. 13

    Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy Empty Re: Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy

    Příspěvek pro Corny Wed May 21, 2014 9:10 pm

    Já si nejdřív nejsem jist, jestli sem můžu napsat. Ostatně už za Neoteriku mě lidi označovali za řiťolezce, když jsem si dovolil souhlasit s Xmatem, navíc Bell je hezčí, tak si říkám stejně, že si budou myslet, že jsem zaujatej Smile

    Anyway, v první řadě...Ty jo Deusne, já snad přehodnotím to, že tě nemám rád Very Happy

    K věci..

    V první řadě, myslím si, že to, jak Broga občas někdo hodnotí je trefné?
    Občas Ano. Co si budeme nalhávat, Brog občas místo aby se v klidu zeptal a až pak se vztekal, se dřív vzteká a pak už ten klid přichází hůř.
    Na druhou stranu kdo nemá "své dny"? S rukou na srdci musím říct, že já je určitě taky mám. Každý jsme prostě jiný a od toho je tu Tolerance, abychom se s polu naučili žít. Jedna věc je někoho odsuzovat proto, že to je šmejd nebo backstabber. Ale odsuzovat někoho za to, že má prostě svou povahu, to fakt ne, tím spíš, když si myslím, že Brog to prostě nemyslí vesměs zle, ale občas má prostě takovou náladu. To je jako bych třbea odešel s týmu proto, že se mi nelíbí, jak moc má Nathas rád temnou magii.

    A to odpovídá mimo jiné i na otázku číslo 2.: Myslím si, že je tedy oprávněný požadavek, aby Brog opustil tým?
    Hell no!

    Upřímně, vy do toho možná tolik nevidíte. Ale Brog dělá nejvíc práce z celýho týmu, a to bez legrace. A drtivou většinu z ní dělá sám od sebe a dobrovolně. Věnuje se pravidelně uniqům, přestože by je mohl dělat třeba jen jeden den v týdnu, což se dělalo běžně na Neoteriku. Vytahuje věci z Cata do patche, přestože to po něm nikdo nechce. Každou chvíli dělá něco do patche, přestože je to možná až zbytečně často. K tomu je většinou aktivní ve hře, aktivně RPí svou postavu.
    A všechny věci co se týkaj Patche se naučil v podstatě sám, protože on chtěl. Nikdo po něm nechtěl aby se například naučil převádět věci z cata. Naopak plno jinejch, kterým to bylo navrženo ( i proto, že jinou práci nebyli) to odmítlo, protože se jim to prostě nechtělo učit.
    Brog dělá pro server hodně a stará se o něj víc, než odstatní, a to nepřeháním. A když říkám stará, tak myslím i to ,že na tu hru fakt myslí, nestará se proto, že mu někdo řekne "hele, potřebujeme udělat to a to" ale prostě má Snahu.


    A na závěr, myslím si, že Bell udělala dobře?

    Ano a na jejím místě bych to udělal taky a kdo sem plete city, tak jen neví, co mele, protože to s tím nemá nic společnýho.

    Proč? Pokud si myslím, že ti, co Broga odsuzují nejsou v právu, budu za ním stát, i kdyby proti němu měl stát celý server. A udělám to pro kohokoliv. I kdyby měli všichni odejít, budu za ním stát, protože jinak bych se na sebe nemohl podívat do zrcadla. Tím spíš, pokud jsem přesvědčen o tom, že Brog je pro tenhle server prospěšný jako málokdo. mohl bych tu opakovat věci jako jsou Loajalita nebo Integrita, ale to myslím už je zabíhání do moc hlubokých vod, které by něco řekly jen málokomu. Tolik za mě vše
    PánTemnoty
    PánTemnoty


    Poèet pøíspìvkù : 150
    Join date : 10. 10. 13
    Age : 109
    Location : Saint Helens, UK

    Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy Empty Re: Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy

    Příspěvek pro PánTemnoty Wed May 21, 2014 9:27 pm

    Kupodivu souhlasim s Lakamem ale i s Konstem. Brogu neznam te, nevim co jsi za cloveka mimo server. Jak se rika "za klavesou je kazdy frajer". Vazne by si mel prehodnotit sve misto v GMt nebo prehodnotit svuj postoj a chovani k ostatnim hracum.
    Zacharias
    Zacharias


    Poèet pøíspìvkù : 38
    Join date : 24. 09. 13

    Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy Empty Re: Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy

    Příspěvek pro Zacharias Wed May 21, 2014 9:30 pm

    No, vzhledem k tomu, že jsem občas v soukromých konverzacích utrousil o NeoNeo i přímo o Brogovi nějaké to ošklivé slovo, myslím, že by bylo příhodno, abych se také vyjádřil.

    Nebudu teď hodnoťit jeho přínos serveru. Nejsem v týmu a nikde není jasně napsáno, jakou práci pro odvedl... takže k tomu tak.

    K čemu bych se ale vyjádřil, je Brogovo vystupování, které mi ve většině případů připadá hrozně protivné a povýšené, až lehce egoistické. K tomu bych ještě přidal "faily", o kterých jsem se dozvěděl od ostatních hráčů, takže nemůžu posoudit jejich pravdivost, vzhledem k počtu lidí, kteří je ale dosvědčovali, bych jim i věřil.

    Vadí mi tvůj přístup k hráčům, neschopnost přiznat vlastní chybu a sklony k mocenství, Brogu. To je tak vše.

    V těchto řádcích jsem popsal svůj názor na Broga jako na GM a RPera, rozhodně ne na jeho osobu. Nikdy jsem s ním soukromou konverzaci nevedl a ani ho neviděl, takže opět nemůžu sloužit.
    walteer
    walteer


    Poèet pøíspìvkù : 34
    Join date : 18. 11. 13
    Age : 27

    Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy Empty Re: Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy

    Příspěvek pro walteer Wed May 21, 2014 9:49 pm

    mno....nevím...asi sem taky napíšu kraťounký text...

    Brogova nechuť přiznat pravdu jakémukoliv jinému názoru než tomu jeho, to je prostě děs.....2 hodinové argumentace, ve kterých hledá i tu nejmenší chybku plánu aby jí mohl předhodit někomu do obličeje a zamítnout tak cokoliv, to je prostě HNUS.

    Taktéž nechápu situaci ohledně unikátek / vytváření předmětů.
    - Abych to upřesnil. - "nevídím důvod proč by to mělo být něco víc než GHI item"
    - "Musel bych změnit tohle a tamto a to se mi nechce"
    - "Najdi si jiný spell. tenhle by se musel předělat a ty bys musel čekat"
    - "já si ale klidně počkám"
    -"Tak jinak....mně se ale nechce to předělávat....moc práce"

    Toto nejsou přesné citace, ale zhruba shrnutí....

    Brogu. moc tě neznám....nehodlám kydat hnůj na tvou osobu....ale dle mně jako GM bys měl přehodnotit svůj postoj k hráčům a hlavně svoje ego, které už teď je někde v oblacích.


    Zuri, mon.
    Lavien
    Lavien


    Poèet pøíspìvkù : 149
    Join date : 03. 10. 13

    Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy Empty Re: Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy

    Příspěvek pro Lavien Wed May 21, 2014 10:12 pm

    A tak... Sice mi přijde topic zbytečný, pro Broga demotivující (divila bych se, kdyby měl po tomhle chuť něco dělat), ale... Když chcete upřímnost...

    Brog je největší egoista, jakého sem kdy viděla. Kecá i do situací, o kterých nic neví a odmítá jakoukoliv diskusi. To jsou ty lepší stránky.

    Je to odporný PGer a OPčkař. V jedné větě a pod ikonkou Blizz dokáže porušit snad všechna nepsaná pravidla role playingu a zkazit tím hru ostatním.
    Zde zaujímám stejný postoj, jako Corny a jako příklad mohu uvést Droga, za kterého emotem "doRPil" souboj, aby mu mohl dát ban. Ať je Drog jakej chce, nikdo neměl nárok RPit mu porážku v boji a už vůbec ne pod ikonkou GM. Je to prasárna, ostuda a kdokoliv to udělá by měl skončit s nějakým postihem. Ve chvíli, kdy to dělá GM, je to prostě průser.
    Pro mě je Brog hlavním důvodem, proč sem se rozhodla už na Erebos nelognout.

    Na druhou stranu mu nejde odepřít to, že se o server stará (nebo aspoň staral?) a nebýt jeho, těžko by Erebos kdy vznikl. A pokud ano, nebyl by ani z poloviny takový, jaký je.
    deusn
    deusn


    Poèet pøíspìvkù : 62
    Join date : 03. 04. 14
    Age : 31
    Location : Ashenfeld

    Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy Empty Re: Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy

    Příspěvek pro deusn Wed May 21, 2014 10:18 pm

    Lakam napsal:Ja sa nikam neschovávam. Brog aj Bell môj názor poznajú, ak čítali aspoň polovicu toho, čo som im písal. Necítim potrebu sa deliť s celým serverom. Tento topic je absolútne bezpredmetný a jediné, čo vyprodukuje bude absurdný hate a nejaká rádoby obrana.

    Jinými slovy, neřekls nic. Tak si to nech pro sebe a opovaž se ho pak někde špinit. Právě jsi dokázal, že nato nemáš nejen právo, ale ani koule.
    Corny
    Corny


    Poèet pøíspìvkù : 176
    Join date : 08. 08. 13

    Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy Empty Re: Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy

    Příspěvek pro Corny Wed May 21, 2014 10:25 pm

    Lavien napsal:
    Zde zaujímám stejný postoj, jako Corny ..

    SI popravdě nejsem tak docela jistej, jaký můj postoj máš na mysli ..
    Lakam
    Lakam


    Poèet pøíspìvkù : 82
    Join date : 22. 09. 13
    Location : Mordor

    Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy Empty Re: Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy

    Příspěvek pro Lakam Wed May 21, 2014 10:28 pm

    Len do mňa, draku. Ak by si chcel o priemere mojich genitálií diskutovať v ešte väčšom detaile, prosím, do PMky. Pre nás oboch to bude obohacujúca skúsenosť.
    Bellatrix
    Bellatrix
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 857
    Join date : 08. 08. 13
    Age : 31
    Location : Ny'alotha

    Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy Empty Re: Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy

    Příspěvek pro Bellatrix Wed May 21, 2014 10:42 pm

    Well, vyberu si pár věcí, na které chci zareagovat. Vím, že mi uvedení na pravou míru asi nepomůže, protože ze zkušenosti vím, že hráči si vždycky budou myslet své, ať už se jim podají jakékoli odpovědi, ale tak nějak mám pocit jakési morální odpovědnosti zareagovat aspoň na něco.

    V prvé řadě chci poděkovat Deusnovi za jeho deusnovskou přímočarost. A i když je mi (nejspíš stejně jako všem přítomným) jasné, že za chvíli tu bude tolik spamu a hejtu, že se ten článek bude muset locknout, tak stejně díky.

    Vám ostatním bych chtěla říct - že se teda ale vyjadřujete brzo. Ale to samozřejmě neplatí všem a ani nevím, koho všeho se to týká, nicméně faktem je, že vám pusu nikdo nezamykal. Vyjádřit jste se mohli kdokoli a kdykoli. Ale když vám dělá lépe stěžovat si spoluhráčům na Skypu nebo ve whispech nebo kde to řešíte, tak je to vaše volba. Nedivte se ale pak, že z toho získám dojem, že ve skutečnosti žádné řešení nechcete, že si prostě chcete jenom stěžovat. A proč ne, koneckonců, je to lidská přirozenost. Ale holt pak nečekejte, že někdo bude přihlížet k názoru, který jste se mnozí doteď neobtěžovali vyslovit.

    Ad. Zikmo: Já Gwyna, Nathase a Curuse taky chápu. Sice s nimi nesouhlasím (což je koneckonců také důvod, proč jsem jejich požadavku nevyhověla - protože můj názor byl zkrátka jiný než jejich), ale chápu jejich postoj i rozhodnutí.
    Co se týče té volby mezi láskou a přáteli, tak k tomu můžu snad říct jenom to, že jakmile se o nějakém takovém vztahu ví, tak ať už bych udělala cokoli, vždycky by to bylo vysvětlováno tím, že je to proto, že s ním chodím.
    Vybrala jsem si ho za svého zástupce? Protože s ním chodím! Odmítla jsem ho vyhodit z týmu? To přece nemůže mít jiný důvod, než že s ním chodím!
    Není to tak dávno, co po mně pár (no, víc než pár) lidí chtělo, abych jistému GMku odebrala frakci, se kterou podle nich zacházelo tak, jako by zodpovědné GM nemělo. A že jsem jim odmítla vyhovět a zvolila jenom kompromis a frakci mu ponechala? Tak to jsem do něj určitě taky zamilovaná, ne?
    Nejjednodušší řešení nebývá vždycky nejsprávnější a lidské motivy bývají složitější než "spím s tebou a proto budeš mít protekci". Nedívejte se tolik na televizi, lidi.

    Na všechny GMka mi v průběhu mého adminování přišly nejrůznější stížnosti. Ale jenom u Broga se samozřejmě začne vykládat to, že je pod mou ochranou, protože spolu máme vztah. U ostatních by vás to ani nenapadlo. Try to think about it.
    Já jsem člověk poměrně pevných zásad. A když za mnou prostě přijdou 2 (3) lidi, jejichž názor nesdílím, a chtějí po mně, abych vyhodila člověka z důvodů, které mi nepřipadají dostatečné, případně nerelevantní, tak toho člověka prostě nevyhodím. Ale neé, ono s tím musí mít hnedka něco společného kdoví co.

    Blackhawk: Proč tu Broga držím? That's easy. V prvé řadě se mi s ním dobře pracuje, je to kreativní člověk s dobrými nápady a především přehršlí dovedností, které jsou pro RP server poměrně stěžejní. Umí v Noggitu, umí importovat z Cata i MoP (vy nevděčníci, co jste po něm chtěli unikáty z Cata), umí nejrůznější čáry s objekty, který ani nedokážu přesně vysvětlit, protože na to nemám technický znalosti, je to jeden z nejlepších RPerů, co jsem za svou kariéru potkala, vymýšlí parádní eventy a stará se o spoustu jiných věcí, o kterých nemáte ani páru, protože nejsou vidět. A mimo to se všechny tyhle věci naučil sám, z vlastní iniciativy, bez mého příkazu "nauč se tohle". Udělal to pro vás, aby server obohatil. Ale jinak vás všechny strašně nesnáší a nechce pro vás vůbec nic dobrýho, neé.
    Stačí? A pokud vám přijde, že si tu chválu cucám z prstu, klidně něco podobného napíšu o každém GMku, se kterým jsem kdy pracovala a poznala jejich kvality.

    Co se týče chatlogu, tak to je stará záležitost, ale stejně ji znovu zopakuju, protože je to evidentně vaše oblíbené téma. Chatlog NENÍ v tom smyslu, jako byl na Neo - webová stránka přístupná GMkům, kde si člověk mohl chatlog vyloženě číst, protože zobrazoval pouze čitelné konverzace bez serverových hlášení a podobných nečitelných nesmyslů.
    Chatlog JE jako standardní tabulka databáze, ve které se nic číst nedá. Klidně vám ukážu screen té tabulky, abyste pochopili, že na čtení něčeho takového nikdo z nás opravdu čas ani nervy nemá. Ale je to prostě standardní tabulka jako třeba zaznamenávání posílané pošty, loot log nebo záznam udělování RP bodů.

    "Po návratu kdy jsem našel fajn guildu - Thorglen si pan Brog na ní zasedl a zničil ji protože neměl v Ashenfeldu lidi a nemohl dopustit aby hráčská frakce fungovala."
    - Na tohle bohužel nemám jak zareagovat (i když bych ráda), protože doteď netuším, kde jste to vzali. Slyším to už asi popáté, ale doteď netuším, jak nebo z čeho to vzniklo. Zcela upřímně. Nikdo mi to doteď nedokázal (nebo nechtěl) vysvětlit.

    Ad. Drog: "Psal sem si s Bell a to tvé "povolení" odní bylo úplne chabý protože nevedela vúbec co se deje a nepopsal si ji porádne situaci."
    - Eh? Dyť já u toho byla ve hře, sledovala jsem to. Mám dokonce screen, protože někdo mi napsal něco vtipnýho do whispu a já si to vyscreenovala. Ano, odešla jsem před koncem toho RP, protože byla již pozdní noční hodina a já byla unavená. Ale jinak vím moc dobře, co se dělo. Když mě pak Brog zavolal, přišla jsem do hry znovu.

    To je asi vše, ke zbytku není moc co psát.

    Tak, a teďka - ano, Brog je na hráče někdy zbytečně ostrej. Jestli si myslíte, že o tom jako nevím, tak... vím. Mám taky oči. A nikdy jsem netvrdila, že je to správný. Ale kdybych měla vyhodit každý GM, na který někdy přišla nějaká stížnost (a samozřejmě ne jenom od jednoho člověka, vždycky, vždycky, vždycky jich bylo víc, v určitých případech, ne jenom v tom Brogově i poměrně hodně), tak jsem v tom týmu teďka sama. Nebo tam možná není nikdo, protože bych musela vyhodit i samu sebe, protože já mám taky chyb požehnaně. Jako každej. Stejně jako vy. S váma to taky leckdy není žádnej med. Mluvíte tu o egoismu, ale dost z vás se dost často chová, jako by GMka byly vaši otroci, kteří jsou povinni udělat všechno, co vám na očích vidí.

    My pro vás vytváříme zábavu, která pro nás leckdy moc zábavná není, protože to pro nás znamená hodiny a hodiny práce třeba douho do noci, zatímco vy se odreagujete u RP, kdežto my tvrdě dřeme, abyste se měli vůbec kde odreagovávat. Kdybych já místo veškerýho lore, veškerejch textů a návrhů, který jsem kdy pro Erebos sepsala, psala něco, co by bylo jenom pro mě, tak už mám teďka napsanej román a sháním nakladatele. Kdybyste viděli Broga, kolik času nad tím strávil, než se naučil ty věci, který jsem zmiňovala nahoře, kolik si přečetl topiců na modcraftu/ownedcore/já-nevím-čem, kolik shlédl videí na youtube, kolik pokusů a omylů musel absolvovat, než se všechny ty věci naučil...

    Ne, neříkám, že se chová vždycky ukázkově. Ani neříkám, že má díky práci, kterou na Erebosu odvedl, právo na to být na hráče příkrej. Ale upřímně řečeno - tahle záležitost je tak nechutně nafouklá, že jste z něčeho, za co by bylo optimální pokárání a žádost o nápravu, udělali situaci, kdy by jako měl vypadnout ze serveru a stydět se do hloubi duše. A promiňte mi to, ale já to takhle prostě nevidím. Když jsem předtím nevyhodila Curuse a Nathase za věci, na který si na ně stěžovali hráči, tak nebudu teď vyhazovat Broga za veeeelmi podobný stížnosti.

    A na závěr bych projistotu ještě jednou zopakovala: rozhodla jsem se takhle, protože můj pohled na věc byl diametrálně odlišnej od Curusova, Gwynova a Nathasova a některé věci, které jim hodně ležely na srdci, jsem já naopak považovala za minoritní. To je moje právo, mít jinej názor. A pokud oni nedokázali odlišnost mého názoru přenést přes srdce (což nedokázali), tak mi to sice může být líto (a taky je, a velmi, protože jsem s nima ráda pracovala), ale zároveň prostě nemůžu změnit svůj názor jenom na základě toho, abych "šla s většinou". To po mně prostě nechtějte. A pokud mě chcete hejtovat za můj názor a postoj a za to, že se neshoduje s vaším, tak prosím, do toho. Je to vaše výsostné právo, stejně jako moje. Ale, a teď omluvte mou expresivitu, nekecejte mi do práce a neříkejte mi, jakej ten můj názor má být. Protože já nad ním přemýšlela dlouho a pečlivě.
    Děkuji. Klaním se.


    A vzájemné spory mezi sebou sem prosím netahejte, netematické příspěvky budu mazat, tak s tím počítejte.
    Amaroth
    Amaroth


    Poèet pøíspìvkù : 10
    Join date : 30. 09. 13
    Age : 103

    Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy Empty Re: Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy

    Příspěvek pro Amaroth Wed May 21, 2014 10:49 pm

    Cirkus přijel a banány s ním. Předem upozorňuju, že žvatlám naprostý voloviny o něčem, do čeho nevidím, jelikož jsem na Erebos v životě ani nelognul, přesto se pokusím udržet na pevné půvdě a trochu se vyhnout tenkému ledu, který v tomhle případě přece jen mám všude kolem sebe.

    Brog a jeho Brogování se stalo téměř stejně legendárním, jako všechno možné, co kdy vyváděl se Světlem. To je moc hezké, nicméně pravdou, je, že polovina každého serveru zcela ochotně vyvádí něco velice podobného na písečku své vlastní classy a jejich mentalita není o nic lepší, než kohokoliv jiného. Jen máloco v tomto topicu je směrodatné. Proč?

    Položme si prostou otázku - co sehrává důležitější roli při našem posuzování, činy a slova, nebo ten, kdo je vykonává/vyslovuje? Je velice snadné automaticky hledat jen to nejhorší za čímkoliv, co někdo, koho nemáme rádi, udělá nebo řekne, a naopak je velice snadné okamžitě se s radostí chytat sebevětší ptákoviny, kterou udělá někdo, koho rádi naopak máme. Postavte vedle sebe 2 kompletní idioty, s tím, že si jednoho vážíte a druhého nenávidíte, a i když budou oba dělat naprosto to samé, váš náhled na ně bude úplně jiný.

    Velká část věcí, které tak na Broga hodíte, poněkud ztrácí na jakémkoliv smyslu. Co je reálně důležité je spíše samotné vystupování, než cokoliv, co se za ním skrývá. Šaty dělají člověka, i tak by se to dalo říct (Zach má +1). Řešit se tedy má spíše způsob přístupu k ostatním, než samotné výstřelky osobnosti, jak už napůl řekl přede mnou Corny. A opět, kam nás šaty dovedou? K tomu, jestli se nám člověk líbí, nebo ne. Důvody, kterými naše sympatie a antipatie pak omluvíme, si už napůl jen dosazujeme. Mě třeba jeden čas 24/7 brečela na rameni Lithiri na Skypu, když jí vadil egoisticky jednající Horf. Pravda, zrovna já nejsem vůbec žádný egoista, díky čemuž jsem jí ani trochu nevadil. Že sama je egoistka a pouze hatovala vlastní zrcadlo, neboť zrcadlo se nám mnohdy jeví jako ten nejošklivější obraz na světě, bych možná raději neměl ani zmiňovat... Něco k zamyšlení ještě úplně bokem.

    Shrňme si Brogovy skutečné minusy, pokud nějaké jsou - a že nejspíše jsou, protože jinak by se tenhle cirkus vážně nerozjel - je to sobecký nebo nadřazený přístup k ostatním, omezená schopnost krotit se či neschopnost tolerovat, co by sám chtěl, aby ostatní považovali za samozřejmé. Ono o moc více možností ani nezbývá, když si to tak spočítáte. Vyjmenovávám možnosti, ne jak to skutečně je. Něco si z toho vyberte vy, kteří do tohohle vidíte lépe jak já a více se vás to týká.

    Směrodatná pro mě ale taktéž není moc podpora Broga, která přišla teď konkrétně od Cornyho (a vážně ne proto, že přišla zrovna od něj). Respekt si zasluhuje dobře odvedená práce, ale je třeba si neplést co člověk dělá čistě jen pro ostatní a co dělá čistě jen protože jej to baví. Dělám v patchi skoro 2 roky, mám na triku přibližně 300 ADTček využité plochy (do tohoto čísla zahrnuji třeba mořské dno, ale ne nevyužitá placatá ADTčka či test lokace), stovky reskinů, znám většinu DBCček a takřka celou DB. Kdo neví, jak vypadá ADTčko, je to 533,33...yd^2. 150 km^2? Wow, I am such god! Nope, nejsem. Nedělám to všechno proto, že bych se nějak šíleně obětovával pro ostatní, pro jejich zábavu, pro pomoc serverům, pro které jsem dělal... Vyvíjím jako cvok, protože mě to prostě baví. Myslím si, že má práce v podobě více jak 700MB dat (komprimovaných v .MPQ patchích) si zaslouží respekt, ale nemyslím si, že bych si respekt zasluhoval i já sám čistě pro tento fakt samotný. Za práci to vše totiž ani moc nepovažuju. Je to koníček, který dělat vůbec nemusím, to samé platí pro Broga a i takřka pro kohokoliv jiného v kterémkoliv Týmu.

    Tohle můžu i použít jako důkaz pro to, co jsem napsal výše - dělám to co Brog, dokonce ještě déle než on, přesto za ním Corny bude stát klidně do padnutí, zatímco za mnou by nejvýše tak plivnul. Je na nás, koho máme v lásce a koho ne. Ale není tak jednoduché najít skutečně reálný a objektivně správný důvod, proč někoho nesnášet, tím totiž velice často jsou jen zmíněné šaty, na člověku navlečené.

    Když si to sečteme a podtrhneme, Brog tady dělá nějaký objem práce, který, pokud není kompletně odláfknutý, respekt rozhodně zasluhuje. On sám může zasluhovat respekt za obětavost, tolerantnost či spolehlivost, ale těžko jen za to, že dělá co jej baví.

    Na závěr se ještě už napůl OTčkově vrátím k těm, co odešli. Každý máme nějaké představy v jakých podmínkách jsme ochotni dělat věci, do kterých se nám nechce. Každý děláme pro servery to, co nás baví a protože nás to baví, a občas tomu obětujeme i pár drobností, do kterých se nám nechce, abychom se zase mohli vrátit na svůj oblíbenější píseček a zůstat na něm. A každý chceme, aby naše práce byla k něčemu dobrá, protože pokud není, pochopitelně není důvod ji dělat. Pokud měli odcházející členové Týmu s Brogem za zády pocit, že jejich práce nemá smysl, je ničena nebo jsou nuceni dělat věci, se kterými nesouhlasí či je s nima zacházeno způsobem, který neumí a nechtějí akceptovat - mají plné právo se sebrat a odejít.

    Tím si rejpnu do Lilith, kvůli tomu, jak řekla, že tady loajálně zůstává, aby napravovala, co jiní natropili a naznačila, co si myslí o odcházejících. Loajalita a ochota snášet překračování nějakých vlastními preferencemi nastavených mezí, jsou 2 rozdílné pojmy a nelze je zaměňovat. To, že někdo odchází ve chvíli, kdy toho má plné zuby ještě nutně neznamená, že praktikuje "kam vítr, tam plášť" či "však mě je to jedno, klidně to tady nechám padnout". Znovu opakuju, děláme to pro zábavu a ve chvíli, kdy už ta zábava opravdu končí, skutečně jen málokdo vytrvá a rozhodně bych se na něco podobného přes prsty nedíval. Je to jen hra a dohromady tady o nic nejde, v opačném případě jsme děti hašteřící se nad bábovičkami na pískovišti (dobrovolně se hlásím na post chlapečka s lopatičkou a prstem v nose, just btw, protože já bábovičkář zrovna jsem).

    A zcela na závěr. Ano, já mám co říkat. Víte vy co? Zajímá vás kdo něco řekl, nebo co řekl Smile? Položte tuhle otázku sami sobě než po mě mrsknete třeba Xmatem či něčím jiným.

    EDIT: Aby někdo neřekl, že jsem přišel, dlouho pobyl a stejně nenavrhl žádné řádné řešení. Baví vás tu hrát? Hrajte tady. Baví vás tady pracovat? Pracujte tady. Nebaví vás tady hrát nebo pracovat? Tak tady nehrajte nebo nepracujte. Máte problém s Brogem? Vemte v úvahu všechny možnosti, proč jedná tak, jak jedná, zkuste zjistit, jestli pro něj nedokážete mít pochopení a pokud ne, řešte si osobně s ním co si řešit chcete. Pokud to nikam nepovede, neřešte neřešitelné. Ale tenhle hromadný hate je k ničemu. Vede k nenávisti, vzteku a demoralizaci cíle. K jeho zlepšení s trochou štěstí také, ale k tomu nedodojde zítra nebo za týden, ne pokud se jej budete snažit Brogovi násilím nutit. Ovlivněte někoho, aby se zlepšil dobrovolně, přimějte jej věřit, že se změnit chce. Pouhým surovým vmetením do tváře dosáhnete čehokoliv, jen ne vyřešení situace.
    Lakam
    Lakam


    Poèet pøíspìvkù : 82
    Join date : 22. 09. 13
    Location : Mordor

    Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy Empty Re: Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy

    Příspěvek pro Lakam Thu May 22, 2014 6:32 am

    Tak fajn. Rozpíšem sa aj ja. Držte sa, bude to jazda.

    S Brogovými názormi tak 70% času súhlasím. S čím nesúhlasím je štýl akým ich podáva, to ako má tendenciu prepierať problémy cez verejné kanály(brogovanie je to najmenšie. Ak ale niekto začne zdrbávať PJa na guild chate, je to prachsprosté pranýrovanie) a to, že je proste občas na zabitie. Na Erebose ma nebaví to, akým spôsobom je spracovaný. Koniec naozajstného problému. Teraz k problému, ktorý existuje vo vašich hlavách.

    Za každým posraným problémom hľadáte nejaké skryté dôvody a intrigy. Protekcia Broga od Bell a protekcia Ashenfeldu od Broga snáď nikdy neexistovala. Kurva, však sme občas nemali ani na výplaty. Zo serveru nikto neodíde kvôli jednému človekovi, ak mu nesedí na hlave, čo Brog nikomu nesedel. Ja to viem, pretože dosť nemusím Cornyho a Strikera som až do tohto postu takmer z duše nenávidel, lebo neznášam jeho arogantné vystupovanie. Jeden čas boli obidvaja GMká na Neotericu a hádajte čo; ostal som, pretože ma RP tam bavilo. Súčasne spracovaný Erebos ma nebaví a preto budem hrať tam, kde ma to baví. Vy by ste mohli dozrieť dostatočne na to, aby ste to pochopili. Nikto sa nesnaží niekomu zraniť cez internet city. Ak nie je spokojný s tým, kam sa server uberá,* pretože má pocit, že mu to uberá na dobrom pocite alebo radosti, tak nech sa páči, tu sú dvere. Tiež ma dostáva tá pseudoobrana Lilith, ktorá nedáva absolútne žiadny zmysel, pretože vyslovene nie je čo brániť. Erebos nikto nenapadá. Erebos nikto neuráža. To, že na ňom chceš ostať, je tvoje slobodné rozhodnutie a netreba to zdôrazňovať žiadnym dupaním do zeme. Kapre nedupú a neutekajú. Nemajú nohy.

    Tento topic nemá absolútne žiadny cieľ. Ak má, tak v ňom zlyhal. Ak totižto mal za úlohu:
    1) Pomôcť ti spraviť si objektívny názor o Brogovi, nedostaneš ho. Z dvadsať subjektívnych názorov ti jeden objektívny nevznikne.
    2) Pomôcť ti určiť ľudí, na ktorých sa máš mračiť, alebo im hovoriť, že nemajú gule, nemá význam tiež. Ľudia, ktorí sem napísali, to majú u prdele. Preto sem napísali.
    3) Ak to mal byť nejaký topic, ktorý mal Broga motivovať, tak to ti snáď ani nemusím presne ukazovať, kde všade zlyhal a ako ľahko sa to dalo predvídať.

    *(a spravil všetko preto, aby to zlepšil... čo som ja možno nespravil. Povedal som len, čo sa mi nepáči. Nijak som nezapracoval na tom, aby som to zmenil. Možno to bola chyba a možno na tom aj tak nezáleží.)

    A skončím snáď len s tým, že hovoriť ľuďom cez internet, že nemajú gule, ti tvojho Pepu nijak nepredĺži a toho môjho Jána nijak neskráti.
    Drog
    Drog


    Poèet pøíspìvkù : 101
    Join date : 19. 09. 13

    Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy Empty Re: Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy

    Příspěvek pro Drog Thu May 22, 2014 7:12 am

    Bellatrix napsal:Ad. Drog: "Psal sem si s Bell a to tvé "povolení" odní bylo úplne chabý protože nevedela vúbec co se deje a nepopsal si ji porádne situaci."
    - Eh? Dyť já u toho byla ve hře, sledovala jsem to. Mám dokonce screen, protože někdo mi napsal něco vtipnýho do whispu a já si to vyscreenovala. Ano, odešla jsem před koncem toho RP, protože byla již pozdní noční hodina a já byla unavená. Ale jinak vím moc dobře, co se dělo. Když mě pak Brog zavolal, přišla jsem do hry znovu.

    Sem si na 99% jistej, žes mi na skypu napsala jen to, že bylo moc neskoro a byla si moc unavená a mimo hru. Ak je to teda inak ospravedlnujem sa za zlé informácie.

    EDIT: Niesom doma takže si to ešte pozrem na skype.

    Ano mohli sme to tu napsat kdy se nám chtelo, ale ruku na srdce lidi. Kolik zvás by si to aspon celé prečetlo? Kolik zvás by to aspon nejak normálne ohodnotilo? Nekdo možná vetšina by mne ješte začala hejtovat a myslím si že by mi to viac uškodilo už tak dost pochrámanej povesti.

    Čest práci a FOR THE HORDE!
    Zikmo
    Zikmo


    Poèet pøíspìvkù : 33
    Join date : 17. 03. 14

    Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy Empty Re: Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy

    Příspěvek pro Zikmo Thu May 22, 2014 8:15 am

    Práce, kterou člověk vykonává pro server je opravdu jen zábava, není do toho nucen.
    Pokuď to Brog dělal, může to být i z nějakého důvodu pro lidi, ale hlavně to dělá člověk pro sebe.
    Nechci tvrdit že je tu nějaká závažná velká protekce od Bell, uvažuji jen podle racionálního chování lidí, kteří si ve většině času zvolí zamilovanost před přáteli/kolegy/čímkoliv.
    Nicméně, podle toho co ostatní napsali, každý člověk pochopí, že je opravdu něco špatně - a to chování Broga. (Pokuď by se někdo chtěl ohánět tím ať se naučím soudit sám sebe než soudím ostatní, já byl odsouzen už před dlouhou dobou, a sám jsem si dal ortel, který na RP scéně budu nosit nadoživotí.)
    Troufám si říct, že někdo, kdo má sklony k pranýřování PJ, OOC na generalu a podobným věcem by opravdu zástupce dělat neměl, nehledě na to, práce kterou udělal - dobře, chápu, věnoval jí hodiny. To samé můžeš říct o Gwynovi, o kterém si troufám říct že toho umí několikrát víc než Brog.
    To samé můžeš říct o Amarothovi který je jen tak mimochodem odsuzován za to že si tvoří vlastní server.
    Nechci být nevděčný, ovšem nechci být ani vlezdoprdelka. Brog dělá, moc do toho nevidím takže vidím jen starost o unikáty / vytahování z cata, ale...
    To nic nemění na tom, že se může chovat jako maximální vojebkoza.
    Nicméně, tento topic byl především založen jako topic na hate, i když měl Deusn jiný úmysl, je to tak, petice ani nic v tomto případě nepomůže, stále platí že vy jste GM, a na dostání Broga z Erebosu pomůže jen defenestrace nebo jeho vlastní rozhodnutí.

    Proto by se asi nejlíp hodil lock, kdo tu nechce hrát, už nehraje. Kdo si tu tvrdě chce stát za názory, ať si stojí.
    Cya.
    zinlok
    zinlok


    Poèet pøíspìvkù : 45
    Join date : 29. 10. 13
    Location : Mardenholde Keep

    Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy Empty Re: Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy

    Příspěvek pro zinlok Thu May 22, 2014 8:36 am

    Já osobně do toho nemám co kecat a narovinu řikám že někteří lidé z GM týmu byli důvod proč jsem nikdy na erebosu nezačal hrát a tím neukazuju přímo na broga. Já osobně měl s brogem své dny jednou se semnou vydržel hádat 3 hodiny na neu o kravině která šla prostě v rp okecat a dál pokračovat v rp, na druhou stranu jsem si sním i dobře pokecal někdy, ale je pravda že jsem lehce čekal co se stane když brog bude GM tím ho nechci odsuzovat ale prostě všichni jsme věděli jakej brog byl na neu a všichni víme co se stane když je někdo GMkem a to že se změní většinou k horšímu bohužel tu má brog prostě tu moc každého umlčet pomocí příkazu a proto vlastně se sním nikdo nemá šanci hádat či védst odbornou debatu. To že udělal mnoho věcí pro server je pěkné ale to udělali i jiní kteří tváři tvář tomuto chování prostě radši odešli ať už důvodem byl brog jeho chování či jiná věc. Prostě to co člověk udělal pro server nemůže vyvážit to jak se chová a že i kdyby ne cíleně kazí hru hráčům jako tehdy na neu třeba Xmat.

    Furt je pravda že je Brog je jen člověk, ale člověk který prostě má své chvilky a proto se nehodí na post GM ani zástupce. GM v první řadě musí jednat s hráči na nějaké úrovni a ne s nečím co bere jako samozřejmost a červa na podrážce. Na druhou stranu Brog dokáže být i dobrý RPer a i člověk ke konverzaci ale jak jsem řekl s jeho "chvilkama" a kombinaci gm právy to prostě dopadne tak jak jsem řikal mnoho přátelům již před spuštěním erebosu. (To neberte že bych ho pomlouval, prostě jsem dával svůj náhled jak to dopadně protože člověk se ještě nikdy nezlepšíl k lepšímu když se stal GM, buď se nezměnil vůbec a nebo k horšímu.)

    Sponsored content


    Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy Empty Re: Výzva - Dost schovávání, otevřete tlamy

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Sun May 19, 2024 9:06 am