Erebos RP Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum česko-slovenského RP serveru Erebos


2 posters

    Velký sraz veškeré RP scény.

    Průzkum

    Přijeli by jste?

    [ 2 ]
    Velký sraz veškeré RP scény. I_vote_lcap10%Velký sraz veškeré RP scény. I_vote_rcap [10%] 
    [ 5 ]
    Velký sraz veškeré RP scény. I_vote_lcap24%Velký sraz veškeré RP scény. I_vote_rcap [24%] 
    [ 6 ]
    Velký sraz veškeré RP scény. I_vote_lcap29%Velký sraz veškeré RP scény. I_vote_rcap [29%] 
    [ 8 ]
    Velký sraz veškeré RP scény. I_vote_lcap37%Velký sraz veškeré RP scény. I_vote_rcap [37%] 

    Celkem hlasů: 21
    Ardaren
    Ardaren


    Poèet pøíspìvkù : 223
    Join date : 19. 09. 13
    Age : 32
    Location : Thorglenský důl

    Velký sraz veškeré RP scény. Empty Velký sraz veškeré RP scény.

    Příspěvek pro Ardaren Mon Jun 16, 2014 6:39 pm

    Zdravím hráči a hráčky.

    Rád bych konečně dosáhl srazu který trvá víc jak jednu noc. Proto jsem se rozhodl za a sezvat naprosto všechny servery a za b sraz by byl až za dlouhou dobu.

    Šlo by o hráče ze serverů: Astara, Arathor, Erebos a Nostalgia proto bych vás rád poprosil o to aby jste hlasovali jen vždy na jednom foru. Smile

    Kdy by to bylo? 22 - 24 Srpna
    Kde by to bylo? V Pardubicích v http://waterski.cz/ (změna kempu vyhrazena, ale město zůstane)

    Prosím aby hráči si to fakt rozmysleli, hlasování můžete měnit, proto je tam možná.

    Půjde o prachsprostou chlastačku a seznámení na dvě noci, to říkám narovinu.

    Pro mě jako organizátora to bude znamenat pár věcí. Lidé 18+ vpohodě. Pro lidi 15+ se ještě dohodnou podmínky (budto bude papír se souhlasem rodičů(pokud bude velkej nával lidí) a nebo nic(pokud se nad nima bude dát dodržet kontrola)) a 14- mají bohužel zákaz. Leda že se budou od nás distancovat, nebudu si za ně brát odpovědnost (pokud někdo jinej vezme tak pro mě za mě klidně).
    Vím že jsem zlej, ale s organizováním mám už trochu zkušeností a do vězení nechci jít a nechci platit ani pokutu. Smile

    Děkuji Ardaren
    Brog
    Brog


    Poèet pøíspìvkù : 921
    Join date : 07. 09. 13
    Location : Tam, kde se slunce zalévá krví

    Velký sraz veškeré RP scény. Empty Re: Velký sraz veškeré RP scény.

    Příspěvek pro Brog Tue Jun 17, 2014 7:08 am

    Jim nařiď, tak jak u LARPů, potvrzení, že za ně nepřebíráš zodpovědnost a že si toho rodiče jsou vědomi. A vyřízeno Wink
    Ardaren
    Ardaren


    Poèet pøíspìvkù : 223
    Join date : 19. 09. 13
    Age : 32
    Location : Thorglenský důl

    Velký sraz veškeré RP scény. Empty Re: Velký sraz veškeré RP scény.

    Příspěvek pro Ardaren Thu Aug 21, 2014 6:50 am

    Jinak doplňující info telefon na mě: 720 365 633
    A telefon na druhého člověka (na toho se obracejte spíše Very Happy ) 720 685 258
    Skupina z Prahy přijede okolo 6 - 7 se počítá pokud nezabloudíme. Mám ještě 2 volná místa v autě směr Pardubice. Bohužel směr Praha jsem už plnej, ovšem i tak ušetříte peníze docela.

    Doufám že teda někdo pojede.

    Sponsored content


    Velký sraz veškeré RP scény. Empty Re: Velký sraz veškeré RP scény.

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Thu May 09, 2024 10:47 pm