Erebos RP Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum česko-slovenského RP serveru Erebos


    DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO VŠECHNY MAJITELE UNIKÁTNÍCH CHARAKTERŮ + pro všechny, kteří by měli o neaktivní unikátní charakter zájem

    Bellatrix
    Bellatrix
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 857
    Join date : 08. 08. 13
    Age : 31
    Location : Ny'alotha

    DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO VŠECHNY MAJITELE UNIKÁTNÍCH CHARAKTERŮ + pro všechny, kteří by měli o neaktivní unikátní charakter zájem Empty DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO VŠECHNY MAJITELE UNIKÁTNÍCH CHARAKTERŮ + pro všechny, kteří by měli o neaktivní unikátní charakter zájem

    Příspěvek pro Bellatrix Sun Aug 10, 2014 6:54 pm

    Vzhledem k současnému stavu serveru vydávám následující prohlášení:

    KAŽDÝ majitel unikátního charakteru(ů) nechť se mi ozve na email (zana.kom7@gmail.com), Skype* (BellatrixFlamesinger) či zde PMkou na fóru, zda má stále o AKTIVNÍ hraní svého unikátního charakteru zájem. V opačném případě bude unikátní charakter přesunut na k tomuto účelu vytvořený GM účet a posléze případně předán novému majiteli.
    Pokud se mi daný majitel unikátního charakteru neozve do neděle 17.8. a nepodá mi informaci, zda chce či nechce za svou unikátní postavu dále hrát, bude mu postava automaticky zkonfiskována.


    Dále všichni, kdo by měli o některý v současnosti neaktivní unikátní charakter zájem, nechť mě kontaktují výše uvedenými způsoby a zašlou mi zprávu s těmito náležitostmi:

    Jméno vašeho herního účtu:
    Jméno na fóru:
    Jména vašich současných herních postav, jejich played a RP body:
    Jméno unikátního charakteru, o který máte zájem:
    Důvod tohoto zájmu:
    Zkušenosti s RP a vedením guild (či hraním důležitých postav v guildách):


    Po neděli 17.8. vás poté informuji o tom, zda vám bude žádaný unikátní charakter svěřen či nikoli. Pokud ano, další detaily budou probrány soukromě.

    Toto je seznam unikátních charakterů, kterých se předchozí informace týkají:

    generál Alexander Murray (Ashenfeld)
    vůdce Cechu obchodníků Leonard Meyer (Ashenfeld)
    kapitánka Patricie Scott (Tarrenhal)
    lord Galen Trollbane (Thorglen)
    kapitán Dathanor Cromwell (Thorglen)
    poručík Ariana Thesslocke (Thorglen)
    pobočník Samuel Weston (Thorglen)
    inženýr Arwyn Stark (Thorglen)

    Informace o těchto postavách naleznete zde http://erebos-rp.ic.cz/unikatni_charaktery.htm

    V případě zájmu o zde nejmenovanou postavu mě kontaktujte stejným způsobem.


    Dále vás všechny, kdo tento topic čtete, naléhavě žádám: pokud víte o někom, kdo vlastní některý výše zmíněný unikátní char, ale naše fórum už nenavštěvuje nebo ho navštěvuje zřídka, pošlete mu odkaz na tento topic. Děkuji.

    ___________________________________________________________________

    * Pokud mě ještě na Skypu nemáte a chcete si mě za tímto účelem přidat, napište do žádosti o kontakt, kdo jste a proč si mě přidáváte. Všechny žádosti obsahující pouze defaultní Skype žádost "Ahoj, přidej si mě, bla bla bla", bez uvedení vaší totožnosti a důvodu žádosti o kontakt, budu ignorovat.

      Právě je Sun May 19, 2024 2:16 pm