Erebos RP Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum česko-slovenského RP serveru Erebos


2 posters

    Zexar - goblin obchodník

    avatar
    Honza359


    Poèet pøíspìvkù : 3
    Join date : 24. 01. 15

    Zexar - goblin obchodník  Empty Zexar - goblin obchodník

    Příspěvek pro Honza359 Sun Jan 25, 2015 9:45 am

    Zdravím, chtěl by si požádat o unikátní postavu goblina
    Postavy
    Postavy zde nemám žádné z důvodu, že jsem tu nový.
    EB body
    Stejně tak s EB body.
    Co si slibuji od RP goblina?
    Obchodnictví, vynalézaní, "nechtěné exploze"...
    Už několikrát jsem za goblina erpil a velmi mě to baví,
    už jen samotná povaha mého goblina je sama o sobě zábavná. Very Happy

    Jméno : Zexar Peddlesprocket
    věk : Neznámý

    Příběh :

    Zexar se narodil kde jinde, než-li v Kezanu. Již od mala se zajímal o inženýrství, které mu dobře šlo. Od pěti let začal zkoušet různé experimenty a v jeho deseti při menší zkoušce odbouchl svůj dům i s ostatními, kteří se v něm nacházeli. Zexar si z toho moc nedělal, pokrčil rameny a již najisto odešel do krámku, kde jsou různé součástky a nástroje pro inženýrství. Onu budovu vedl jeho strýc, který si ho nechal. Zexar měl tedy již od deseti let nespočet věcí k provozování svého řemesla. Vzhledem k tomu v jak brzkém věku začínal, byl takřka říkajíc o krok napřed. Jakmile mu bylo asi patnáct let, stál už místo budovy se součástky nejlepší inženýrský obchod na celém Kezanu.

    Vyráběl od malých dynamitů až po ruční děla a pyrotechniky obrovské ráže. (nebylo se čemu divit, že byl samá spálenina) Po několika letech se o něj začal zajímat ten, jež v Kezanu vládl, obchodní princ Gallywix. Chvíli se nechal donášet nejdražší a nejučinější vymoženosti co z obchodu šlo a sám je testoval na různém odpalování a následně vše prodával. Dost mu to vynášelo a proto se vydal do obchodu osobně a Zexara si dotáhl až k sobě do sídla, kde mu nakázal, že se stane jeho osobním inženýrem. Zexarovi to vůbec nevadilo, věděl, že bude mít ještě více věcí než předtím a pro to by udělal cokoliv.

    *Zexar vešel do místnosti, která byla plná součástek, nářadí, střelného prachu a ostatních vymožeností. Stěny místnosti byli z velmi tvrdého kovu, kvůli případným explozím. První věc kterou začal vyrábět byli výbušniny. Doběhl si pro potřebné součásti, střelný prach a ostatní potřebné věci.*
    Tak jdem na to!
    *řekne a začne s výrobou nálože. Po pár hodinách byla mina na světě!*
    To se musí otestovat.
    *Zexar položil do rohu místnosti minu a odcupital na druhou stranu místnosti. Před sebe si dal poličku jako bariéru a chopil do ruky nějakou kouli, kterou mrštil na minu. Okamžitě jak hodil, tak se skrčil za barikádou a čekal. Minutu, dvě, ale žádný výbuch. Zexar se zamyšleně podrbal na zátylku a stoupl. Podíval se na minu, z které jde kouř. Zlostí začne kopat do poličky před ním... ještě že měl boty*
    V čem jsem mohl udělat chybu?!
    *vykročí k mině a jakmile byl asi pět metrů od ní, bouchla. Ale místo exploze z miny začli šlehat plameny.*
    Hááá! Funguje to! Krom toho času co to trvalo, je to super! *zakřičí si sám pro sebe* Tak ještě jednou, trochu se to poupraví.
    *se chopí nářadí a začne sestavovat stejnou věc s tím rozdílem, že věc která to vše aktivuje dal úplně nahoru a do miny dal dvakrát tolik paliva. Hned poté zase minu položil na jednu stranu místnosti a sám odcupital na druhou. Vyrobil si barikádu a znovu cosi hodil na minu. Mina se ihned aktivovala a ožehla celou místnost, avšak Zexar se nestihl skrčit, to, co stihl bylo dát si ruce před obličej. Ruce chytli pěkné spáleniny* ÁÁÁÁ! Sakra! *se rozběhne k bečce plné vody a ihned do ní strká ruce* UUuuh. To je lepší.. ted už jich jen vyrobit víc...ale bude to chtít nějaký pořádný rukavice. * se rozhlédne po místnosti a pohledem se zastaví na pořádných rukavicí. Opatrně si do nich ruce strčí a odcupitá zpět ke stolku*

    Gallywix na něm hodně vydělávat, stejně jako na ostatních kteří pro něj pracovali, všichni si mysleli že jsou jedineční. Po nějaké době vyrábění náloží a dynamitů, začal sestrojovat pušky. Dělal pušku za puškou, každá měla něco speciálního. Zexarovi se pušky velmi zalíbili, tudiž si vyrobil i pro sebe. Na té, kterou si dělal pro sebe , si dal záležet tisíckrát více, než na ostatních a výsledek stál za to. Pušku si schoval a pokračoval v ostatních pro svého pána. Po několika měsících Zexarovi došli nápady. Zexar vynalézal a vynalézal až již neměl co vynalézat. Gallywix si všiml, že mu již dokola vyrábí to samé, proto jej nahradil někým jiným a jako odměnu mu dal pár bedem součástek a speciální nářadí. Zexara tento čin naštval natolik, že opustil Kezan s lodí, kterou ukradl. Byla to taková menší lodka, na kterou si vyrobil pořádné motory, aby byla co nejrychlejší. (Kezan vybouchl až poté co Zexar odcestoval)

    Nedaleko od Kezanu byla pláž, na které zastavil a z věcí co pobral začal skládat drobné nálože, pušky, ohnostroje a poté všechno poodnášel zpátky na lod jakožto výrobky. Vyplul dál a zastavoval se na všech přístavech na které narazil a u všech trhl balík. Při tomto obchodování se začal vzdělávat i v obchodnictví a po pár obchodech mu šlo obchodování jako ostatním goblinům.  Zexar vydělával nejvíce tím způsobem, že prodával výrobky za dvakrát tolik, než jaká byla normální cena. Jakmile mu došli součástky a jeho nářadí se opotřebovalo chtěl si koupit nové. Nářadí bylo velmi drahé, bylo to to, které od prince dostal. Tudiž se nebylo čemu divit že na tom utratil přes polovinu svého mění.

    Poté, co vše nakoupil, vyplul dál. Jakmile zahlédl první přístav, zastavil na něm. Byl to přístav orků. Zexar se zachechtal a řekl si:,,Orkové, nejblbější tvorové světa. To se bude prodávat!"Zexar vystoupil z lodky a vytáhl z ní bednu kterou došoural až doprostřed celého přístavu, poté zakřičel: ,,Prodám věci, bez kterých nejste pravý válečníci! S tímto porazíte kohokoliv!" Netrvalo dlouho a už u něj bylo asi pět orků. ,,Co to prodáváš?" řekl jeden z orků. ,,Tohle!" řekl Zexar a ukázal velkou výbušninu. Orkové se na něj nechápavě podívali a zeptali se: ,, Co to je?"
    ,,Ustupte!" řekl Zexar a z brašny vytáhl menší výbušninu, zapálil ji a hodil několik metrů před sebe. Udělalo to slušný výbuch ale nic, co by někoho mohlo zabít. ,, Tohle je výbušnina a to, co vám chci nabídnout je tisíckrát silnější!" ,,O tohle my nemáme zájem." řekl jeden z orků. ,,Chrm... dobřé,.. chvíli počkejte, hned jsem zpět." se hned co domluvil otočil ke své lodi a dotáhl tam zpět svou krabici. Vytáhl z ní velký pytel plný zbraní. Došoupal jej po podlaze až k orkům a všechny zbraně vyskládal před orky, hned poté řekl : ,, Všechny tyhle zbraně jsou od legendárních orských bojovníků! Jedna z nich dokonce patřila samotnému Thrallovi! Stačí mi pouhé dva zlaté za vše, co před sebou vidíte!" Jeden ork se podíval na druhého a řekl : ,, Mám jen padesát stříbrných, potřebujeme dvěstě, vyklop co máš." Všichni orkové najednou začli sypat peníze na hromádku až utvořili dva zlaté, Zexar se v duchu zachechtal a pohlédl na peníze. ,, Tu jsou." mu přisune peníze a podá mu je, Zexar si je ihned schová do měšce a rozběhne se k lodce s kterou beze slova odjede pryč. Orkové se na něj nechápavě podívali a poté pokrčili rameny a začli testovat zbraně... jeden švih a bylo po ní. Orkové se rozběhli na konec přístavu a poté jen bezmocně zlostí zařvali.

    Zexar se podíval na mapu, začal uvažovat kam by mohl plout nyní.
    Zakryl si oči a prstem někam ukázal, poté se podíval na co ukázal a řekl. "Hm.. v téhle díře jsem ještě nebyl, třeba tam o moje vymoženosti bude velký zájem." Po zhruba denní plavbě se dostal na přístav, kde se vylodil. Avšak jeho cesta dobrá nebyla, byli obrovské vlny a jediné co mu zbylo byla malá taška dynamitů společně s jeho speciální puškou kterou měl celou dobu zajištěnou popruhem kolem krku. Sotva dojel tak se jeho lod potopila a šla ke dnu, bylo po motorech. Zexar se naštval, a to dost. V duchu si řekl : " Co tu budu dělat, v takové díře? Dojdou mi věci a co pak budu dělat?!". Přišel k němu strážník, jakmile si všiml co se mu stalo a řekl mu že ve městě se nějací goblini nacházejí, že by mu mohli pomoci. Tím se Zexar mírně uklidnil a vykročil na popisované místo s puškou a menším batohem. +Samozřejmě v černém obleku.

    Příběh popisoval něco, co u sebe měl. Chtěl bych poprosit jestli bych to nemohl dostat. Tím to myslím černý oblek, pár výbušnin (pokud nějaké ingame jsou) a poté tu pušku. (Pokud se za příběh tyto věci dostat nelze, pak se omlouvám.)

    Link itemu : http://www.wowhead.com/item=37692/pierces-pistol
    Název itemu : Zexarova průrazná puška
    Popis itemu : Speciální puška, která pří stisknutí vystřelí pořádnou kůlku, jenž letí velmi velkou rychlostí!
    Bellatrix
    Bellatrix
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 857
    Join date : 08. 08. 13
    Age : 31
    Location : Ny'alotha

    Zexar - goblin obchodník  Empty Re: Zexar - goblin obchodník

    Příspěvek pro Bellatrix Mon Jan 26, 2015 2:45 pm

    Řeknu to asi takhle: nemám problém s tím, abys dostal postavu goblina, ale mám trochu problém s tím, že bys jako úplně nový hráč, jehož RP zatím nemám prověřeno, dostal goblina, co je tak strašně dobrý, že makal pro Gallywixe, a teď se dostal do Hillsbradu s hromadou dynamitů. Se svěřováním výbušnin hráčům mám totiž extrémně špatné zkušenosti, a to i těm, které znám už delší dobu.

    Proto bych navrhovala tohle: jsem ochotná ti dát postavu goblina na zkoušku, i s tím příběhem, který jsi popsal, ale udělali bychom to tak, že při té poslední plavbě přišel o všechno. Takže žádné dynamity, žádná speciální puška, a ukaž, že jsi opravdu pravý goblin, který si poradí i s takovouhle prekérní situací Razz Když budeš dobře RPit, nemám problém ti později svěřit i něco víc.
    (Ale ten oblek ti klidně dám už do začátku.)
    avatar
    Honza359


    Poèet pøíspìvkù : 3
    Join date : 24. 01. 15

    Zexar - goblin obchodník  Empty Re: Zexar - goblin obchodník

    Příspěvek pro Honza359 Mon Jan 26, 2015 3:52 pm

    Oka, souhlasím. Alespoň si zaerpím goblina. Smile A neboj, já bych dynamity ostatním neprodával... měl jen malou brašnu kde by se nacházeli tak dva, možná tři. A ty by si nechal pro vlastní využití... Smile
    Bellatrix
    Bellatrix
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 857
    Join date : 08. 08. 13
    Age : 31
    Location : Ny'alotha

    Zexar - goblin obchodník  Empty Re: Zexar - goblin obchodník

    Příspěvek pro Bellatrix Mon Jan 26, 2015 4:02 pm

    Jako můžu ti udělat item "Navlhlý dynamit", kterej bude absolutně nepoužitelnej, protože se vykoupal v moři, ale v RPčku by se mohl hodit Very Happy

    Jen mi teď došel jeden problém: momentálně nefunguje systém perma morphů, abych ti mohla nastavit skin goblina natrvalo. Ten problém se, doufám, vyřeší brzo, ale může to být v horizontu od pár dnů až po víc jak týden, to bohužel neodhadnu. Takže je možnost, buď že počkáš, nebo bychom to museli řešit tak, že vždycky, když bys chtěl RPit, by ti nějaký GM/PJ nahodil morph, kterej by ti pak zmizel po odlognutí, a po dalším lognutí se musel nahodit znovu.
    avatar
    Honza359


    Poèet pøíspìvkù : 3
    Join date : 24. 01. 15

    Zexar - goblin obchodník  Empty Re: Zexar - goblin obchodník

    Příspěvek pro Honza359 Mon Jan 26, 2015 4:05 pm

    Týden... hm.. tak dlouho bez RP už nevydržím. Řeknu si o morpha. Very Happy A skrz ten item dynamitu.. pokud se ti chce, tak bych byl rád, kdybych jej měl. Very Happy Dá se to celkem dobře využít.

    Sponsored content


    Zexar - goblin obchodník  Empty Re: Zexar - goblin obchodník

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Fri May 17, 2024 11:04 am