Erebos RP Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum česko-slovenského RP serveru Erebos


+2
Brog
Tadeas
6 posters

    Jak to vlastně s námi je?

    avatar
    Tadeas


    Poèet pøíspìvkù : 10
    Join date : 13. 02. 14

    Jak to vlastně s námi je? Empty Jak to vlastně s námi je?

    Příspěvek pro Tadeas Thu Apr 02, 2015 6:40 am

    Čáu, pročetl jsem si fórum a tak nějak jsem dedukoval, že by se měl Erebos - po relativně dlouhé pomlce - s pompou a reformován spustit. Nicméně jsem nezaznamenal žádnou aktivitu.
    Napadlo mě třeba, jestli stávající svět s Hillsbardem nefunguje jen jako záloha a paralelně běží nějaký zcela nový realm o němž nevím, protože jsem byl poslední měsíc online výlučně jen já..
    Pokud je problém v aktivitě hráču samotných, chtěl bych na vás apelovat s návrhem na pravidelnější herní seance řekněme kterýkoliv večer od 6 hodin s cílem rozhodit (případně svázat ty přetrhané) sítě a vytvořit jakousi elementární rp pavučinu.. sunny
                                                                                                       Váš Eleanthir
    Brog
    Brog


    Poèet pøíspìvkù : 921
    Join date : 07. 09. 13
    Location : Tam, kde se slunce zalévá krví

    Jak to vlastně s námi je? Empty Re: Jak to vlastně s námi je?

    Příspěvek pro Brog Fri Apr 03, 2015 10:50 am

    Vypadá to asi tak, že v Hillsbradu se nic neděje, protože většina hráčů nepřenesla přes srdce, že by v něm možná mohli RPit zbytečně, pokud by byl komunitou odsouhlasen přesun do nové lokace. A protože nová lokace bude ve vývoji dost možná ještě nějakou dobu, tak se zkrátka nic neděje.
    avatar
    Tadeas


    Poèet pøíspìvkù : 10
    Join date : 13. 02. 14

    Jak to vlastně s námi je? Empty Re: Jak to vlastně s námi je?

    Příspěvek pro Tadeas Tue May 26, 2015 9:03 am

    Hmm.. A co bys řekl na menší příběh/event, který případně rozproudí budoucí hraní.. sunny
    Brog
    Brog


    Poèet pøíspìvkù : 921
    Join date : 07. 09. 13
    Location : Tam, kde se slunce zalévá krví

    Jak to vlastně s námi je? Empty Re: Jak to vlastně s námi je?

    Příspěvek pro Brog Fri May 29, 2015 10:54 am

    Tadeas napsal:Hmm.. A co bys řekl na menší příběh/event, který případně rozproudí budoucí hraní.. sunny

    Pro Hillsbrad jsme měli vymyšlenou celou příběhovou linku, která by hráče zavedla dokonce i do Gilneasu (máme ho vytvořený a připravený k použití). Zájem o velké eventy byl nicméně nevalný, tak jsme to vzdali.

    Pokud máš na mysli příběh/event pro novou lokaci, tak zvažujeme, že bychom hráčům umožnili hrát ve městě, které už je hotové, s tím, že by byl nějaký RP důvod, proč není možné město opustit a kolem toho by se zatím točila dějová linka. Ale dost s tím váháme, protože nevíme, jestli by byl zájem a jestli je dobré něco takhle otevřít, když nevíme, kdy bude lokace hotová. Aby se to pak nenatahovalo.
    avatar
    Divinus


    Poèet pøíspìvkù : 16
    Join date : 27. 12. 13

    Jak to vlastně s námi je? Empty Re: Jak to vlastně s námi je?

    Příspěvek pro Divinus Sat May 30, 2015 6:40 pm

    To ne. Otevřít jen část, když zbytek není hotov by se neoplatilo. Museli by jste se věnovat hráčům, kteří tam budou a bylo by méně času na dodělávání. Hráči by byli znechuceni jak samotným faktem, že jsou v malém městě pořád zavření, tak faktem, že by gmka neměla tolik času, na kolik jsou hráči zvyklí.
    Brog
    Brog


    Poèet pøíspìvkù : 921
    Join date : 07. 09. 13
    Location : Tam, kde se slunce zalévá krví

    Jak to vlastně s námi je? Empty Re: Jak to vlastně s námi je?

    Příspěvek pro Brog Sat May 30, 2015 11:34 pm

    Divinus napsal:To ne. Otevřít jen část, když zbytek není hotov by se neoplatilo. Museli by jste se věnovat hráčům, kteří tam budou a bylo by méně času na dodělávání. (...) tak faktem, že by gmka neměla tolik času, na kolik jsou hráči zvyklí.

    Ujišťuji tě, že to vůbec není pravda. Noggit dělá jen Corny, který se in-game věcem vůbec nevěnuje, čili to spolu nijak nesouvisí. My ostatní se teď v podstatě vůbec nevěnujeme WoWku, protože čekáme, až Corny dokončí noggit (což je věc na dlouhou trať, protože chodí do práce, takže se tomu věnuje jen při chuti a ve volnu).

    Co se toho o malém městě týče, s tím bych osobně (a tím myslím sám za sebe jakožto RPer, ne jako názorově oproti tobě) nesouhlasil. Podle mě má odůvodněné uzavření ve městě a městské RP taky něco do sebe. Ale pochopitelně jsou i naše obavy, že by to nemuselo lidi prostě brát.
    avatar
    Divinus


    Poèet pøíspìvkù : 16
    Join date : 27. 12. 13

    Jak to vlastně s námi je? Empty Re: Jak to vlastně s námi je?

    Příspěvek pro Divinus Wed Jun 03, 2015 8:25 am

    Tak pouze za svou vlastní osobu s tebou souhlasím. Very Happy Rp ve mě sětě by bylo supr, mohly by tam být skvělé eventy. Ten můj předchozí komentář byl spíše z obecna a vycházel z toho, co si myslím, že vím o naší komunitě.
    Brog
    Brog


    Poèet pøíspìvkù : 921
    Join date : 07. 09. 13
    Location : Tam, kde se slunce zalévá krví

    Jak to vlastně s námi je? Empty Re: Jak to vlastně s námi je?

    Příspěvek pro Brog Wed Jun 03, 2015 8:56 pm

    Tak Erebos 2.0 bude stavěn spíš na kvalitu RP, a tím pádem požitek, než na kvantitu hráčů. Troufám si tvrdit, že budeme mít jednu z nejmenších lokací, co na RP serverech byly (tedy alespoň na začátku).
    Každopádně můžeme o tom dát klidně třeba hlasovat, ale nevím, jak moc je tohle fórum vlastně ještě sledované.
    XErm
    XErm


    Poèet pøíspìvkù : 1
    Join date : 28. 12. 13

    Jak to vlastně s námi je? Empty Re: Jak to vlastně s námi je?

    Příspěvek pro XErm Wed Jun 03, 2015 9:36 pm

    Ona malá lokace je vždy lepší než ta velká, protože na velké se ten malý počet hráčů rozeběhne po celé mapě a potkají se navzájem jednou za den, zatímco u malé lokace budou hráči téměř pořád pohromadě. Důležité je, aby to nebylo tak malé, aby z toho byla ponorková nemoc. Jinak věrně očekávám opětovné spuštění.
    Brog
    Brog


    Poèet pøíspìvkù : 921
    Join date : 07. 09. 13
    Location : Tam, kde se slunce zalévá krví

    Jak to vlastně s námi je? Empty Re: Jak to vlastně s námi je?

    Příspěvek pro Brog Tue Jun 23, 2015 10:54 pm

    XErm napsal:Ona malá lokace je vždy lepší než ta velká, protože na velké se ten malý počet hráčů rozeběhne po celé mapě a potkají se navzájem jednou za den, zatímco u malé lokace budou hráči téměř pořád pohromadě. Důležité je, aby to nebylo tak malé, aby z toho byla ponorková nemoc. Jinak věrně očekávám opětovné spuštění.

    Malé to určitě nebude, původní lokace (ale pravda... upravená docela k nepoznání) je dost velká. Ale určitě to bude menší než Hillsbrad (natož Silverpine, Astara nebo dokonce Mythia).
    strajk
    strajk


    Poèet pøíspìvkù : 23
    Join date : 08. 01. 15

    Jak to vlastně s námi je? Empty Re: Jak to vlastně s námi je?

    Příspěvek pro strajk Sun Mar 29, 2020 6:24 pm

    Jak jde vývoj kucí?
    PánTemnoty
    PánTemnoty


    Poèet pøíspìvkù : 150
    Join date : 10. 10. 13
    Age : 109
    Location : Saint Helens, UK

    Jak to vlastně s námi je? Empty Re: Jak to vlastně s námi je?

    Příspěvek pro PánTemnoty Sat Apr 04, 2020 8:42 pm

    Asi moc nejde
    Brog
    Brog


    Poèet pøíspìvkù : 921
    Join date : 07. 09. 13
    Location : Tam, kde se slunce zalévá krví

    Jak to vlastně s námi je? Empty Re: Jak to vlastně s námi je?

    Příspěvek pro Brog Tue Sep 01, 2020 1:22 pm

    To jste mě překvapili, že se tu něco dělo. Jste během COVID karantény chtěli RPit a napadlo vás zkontrolovat i Erebos, jestli neožil? To je hezký :-)

    Projekt Erebos někdy kolem roku 2016 vyšuměl. Nápad na novou lokaci a nové řešení RP se mi sice líbí, ale nějak jsme se nikdy nedostali k tomu to dokončit. Nedávno jsem po debatě s Curusem dokonce došel na nápad, jak by se mohly lépe rozdělovat důležité postavy hráčům, jak zažívat ve světě pravidelně úmrtí postav a přitom lidi zbytečně nepřipravovat o postavy, kterých se nechtějí vzdát, a jak by se dalo lépe korigovat kontrolu GM nad frakcemi, aby všechno probíhalo bez nadržování a bez upozadění nějaké frakce. Problém ale je, že to všechno nejspíš zůstane jen u nápadů, protože na realizaci není čas, nejsou lidé a ani si nejsem jistý, jestli by o to současná RP scéna, kterou po 5 letech neaktivity už vůbec neznám, stála.

    Sponsored content


    Jak to vlastně s námi je? Empty Re: Jak to vlastně s námi je?

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Tue May 07, 2024 8:38 pm