Erebos RP Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum česko-slovenského RP serveru Erebos


+9
PánTemnoty
Lavernus
Nordinus
Toren
Skarra
yerg
Sukino Hikaru
Agrex
Lavien
13 posters

    Kresby, skicy a jiné zvrhlosti

    Lavien
    Lavien


    Poèet pøíspìvkù : 149
    Join date : 03. 10. 13

    Kresby, skicy a jiné zvrhlosti - Stránka 2 Empty Re: Kresby, skicy a jiné zvrhlosti

    Příspěvek pro Lavien Thu Nov 21, 2013 9:28 pm

    Moje elfky nebyly nikdy vychrtlý. Ani inRP. Naopak to byly lenošky co chlemtaly čokoládu po litrech. Very Happy A nekaž si to malé, bezvýznamné +, co sem ti právě dala!
    Lavien
    Lavien


    Poèet pøíspìvkù : 149
    Join date : 03. 10. 13

    Kresby, skicy a jiné zvrhlosti - Stránka 2 Empty Re: Kresby, skicy a jiné zvrhlosti

    Příspěvek pro Lavien Fri Nov 22, 2013 1:50 am

    Další aktualizace. První post, nebo zde:
    http://sdrv.ms/I35DbO
    Lavien
    Lavien


    Poèet pøíspìvkù : 149
    Join date : 03. 10. 13

    Kresby, skicy a jiné zvrhlosti - Stránka 2 Empty Re: Kresby, skicy a jiné zvrhlosti

    Příspěvek pro Lavien Sun Nov 24, 2013 11:52 pm

    Aktualizováno:
    http://sdrv.ms/1ci5uup

    Ne, tauren to není.
    Feantur
    Feantur


    Poèet pøíspìvkù : 174
    Join date : 24. 09. 13
    Age : 31

    Kresby, skicy a jiné zvrhlosti - Stránka 2 Empty Re: Kresby, skicy a jiné zvrhlosti

    Příspěvek pro Feantur Mon Nov 25, 2013 6:22 am

    Ja mam len technickú otázku, kedže odpoved na pastelky a olejovky bola zodpovedaná,
    aký PC program používaš? Je strašné množstvo ľudí čo robia vo fotoshope, ja som bola jednou z nich a potom sa ku mne dostala vecička, ktorá sa volá Painttool SAI.
    Nie, nedajú sa tam robit všelijake fotovychytávky ako vo fotoshope, je to pomerne jednoduchá vecička, ale čo je na nezaplatenie, pokiaľ máš trpezlivosť, je to, že si tam spravíš paletku a miešaš si farby. Čo sa mne na tom páči je to, že keď používaš viac ako "bežová vytieňovaná do tmava" tak je to živšie a má to uplne iný nádych. Ja, žiaľ som nikdy nenašla dostatok trpezlivosti takto pracovat a pre to som sa radšej dostala k akvarelkám.
    Tu ak môžem povedat, existujú u nás také akvarelky, volajú to anilinky, sú od Koh-i-noru. Majú nádherné sýte farby, veľmi dobre sa s nimi pracuje a posledné dni som si ich fakt obľúbila. Smile robila som nimi napr aj toto: https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1455192_10200868867031711_1198036046_n.jpg

    Suchý pastel dokonca existuje aj v pastelkách, no ešte som nemala tú česť sa s ním zoznámiť.
    Na kresby takéhoto typu, by som ďalej odporučila... Copic fixy. Resp ich lacnejšiu variantu Pro markery. Sú to fixy v xy odtieňoch s ktorými sa dajú tvoriť nádherné veci, dajú sa dopĺňať akvarelom prípadne inými experimentami.

    To len toľko aby som pripojila aj svoje vlastné skúsenosti a poznatky a trochu sa pochválila svojou prácou! Very Happy ale nie, nebojte sa nebudem to robiť často. Okrem toho ja strašne rada experimentujem, milujem hranie sa s materiálmi a farbami a podobne, takže keby bolo treba s niečím poradiť kľudne, budem rada. Smile
    Lavien
    Lavien


    Poèet pøíspìvkù : 149
    Join date : 03. 10. 13

    Kresby, skicy a jiné zvrhlosti - Stránka 2 Empty Re: Kresby, skicy a jiné zvrhlosti

    Příspěvek pro Lavien Mon Nov 25, 2013 10:49 am

    Dokud sem dělala jen editaci, tak photoshop/illustrator. Co sem začla kreslit, prošla sem asi deset programů a zakotvila u SAI. On ten PS je fajn... Ale na kreslení nestíhá. Smile
    Agrex
    Agrex


    Poèet pøíspìvkù : 20
    Join date : 27. 10. 13
    Age : 28

    Kresby, skicy a jiné zvrhlosti - Stránka 2 Empty Re: Kresby, skicy a jiné zvrhlosti

    Příspěvek pro Agrex Mon Nov 25, 2013 10:52 am

    Já toho s tabletem zatím moc neudělal, buď není čas nebo chuť. :-)
    Každopádné kamarádka která je do svojeho tabletu blázen taky používá SAI a nemuže si ho vynachválit.

    Co se týče anilinek - ty jsou i u nás. :-) ale mají zásadní nevýhodu a to tu, že oproti akvrelu se špatně vymývají z papíru. Akvarel z trochou šikovnosti můžeš vymýt až takřka zpátky na bílý papír.

    A Kopiky znám, ale nepoužívám, to jsou podle mě spíše už designerské zaležitosti. :-)

    Každopádně ten portrét je super!!!!!
    Lavien
    Lavien


    Poèet pøíspìvkù : 149
    Join date : 03. 10. 13

    Kresby, skicy a jiné zvrhlosti - Stránka 2 Empty Re: Kresby, skicy a jiné zvrhlosti

    Příspěvek pro Lavien Mon Nov 25, 2013 11:57 am

    Seš totiž nevděčnej bastard, Agrexi. Mít tablet jako ty, tak na něm škrábu od rána do večera a tys ho sotva rozbalil! Very Happy
    Agrex
    Agrex


    Poèet pøíspìvkù : 20
    Join date : 27. 10. 13
    Age : 28

    Kresby, skicy a jiné zvrhlosti - Stránka 2 Empty Re: Kresby, skicy a jiné zvrhlosti

    Příspěvek pro Agrex Mon Nov 25, 2013 12:28 pm

    Pff... Prej nevděčnej bastard! Víš jak je to pro mě těžké přejít z papiru na tablet?!

    A když už se tady rozjelo přidávání těch prací, přihazuji i já něco :-)

    Takhle podle Agrexe vypadaly jeho Sudičky. Very Happy Jinač ta zlatá na té fotce vypadá vážně hnusně. Já vím.

    https://2img.net/r/ihimizer/img534/381/q3gx.jpg
    Lavien
    Lavien


    Poèet pøíspìvkù : 149
    Join date : 03. 10. 13

    Kresby, skicy a jiné zvrhlosti - Stránka 2 Empty Re: Kresby, skicy a jiné zvrhlosti

    Příspěvek pro Lavien Mon Nov 25, 2013 12:44 pm

    Trošku se v těch sudičkách ztrácím, ale ono to tak asi má být. Vypadá to skvěle... Je to tvůj styl. Ten už mě sice nepřekvapí, ale vždy potěší. Smile

    Jo a nevím, jaký to je. Štětec sem nedržela v ruce asi 8 let...
    Lavernus
    Lavernus


    Poèet pøíspìvkù : 253
    Join date : 17. 10. 13
    Age : 30
    Location : Black Forest

    Kresby, skicy a jiné zvrhlosti - Stránka 2 Empty Re: Kresby, skicy a jiné zvrhlosti

    Příspěvek pro Lavernus Mon Nov 25, 2013 2:26 pm

    Já v životě nepochopil k čemu tablet je dobrý... Very Happy zajímavé, že sem levák, ale ke kresbě takové sklony nemám.. :/ Teda traktor nakreslim.. kdyby měl někdo zájem tak PM. Nakreslim vám traktor. Very Happy
    Lavien
    Lavien


    Poèet pøíspìvkù : 149
    Join date : 03. 10. 13

    Kresby, skicy a jiné zvrhlosti - Stránka 2 Empty Re: Kresby, skicy a jiné zvrhlosti

    Příspěvek pro Lavien Mon Nov 25, 2013 3:05 pm

    Jen si neplést tu věc s velkým displejem a kreslící tablet. My se bavíme o těhle: http://s32.czc.cz/genius-pensketch-m912/3j5nc7kbf8ei89e0loiiumgm89/obrazek?size=7
    Lavernus
    Lavernus


    Poèet pøíspìvkù : 253
    Join date : 17. 10. 13
    Age : 30
    Location : Black Forest

    Kresby, skicy a jiné zvrhlosti - Stránka 2 Empty Re: Kresby, skicy a jiné zvrhlosti

    Příspěvek pro Lavernus Mon Nov 25, 2013 3:34 pm

    Jo tenhle tablet! Very Happy Tak to pak jo.
    Nordinus
    Nordinus


    Poèet pøíspìvkù : 5
    Join date : 18. 11. 13

    Kresby, skicy a jiné zvrhlosti - Stránka 2 Empty Re: Kresby, skicy a jiné zvrhlosti

    Příspěvek pro Nordinus Mon Nov 25, 2013 6:54 pm

    Jo, jeden podobný mi tu leží v šuplíku. Bohužel jsem koupil nový počítač a CD na instalaci ztratil, takže dokud neseženu instalačku přesně pro tu verzi, tak si toho moc nenakreslím Sad Very Happy
    Lavien
    Lavien


    Poèet pøíspìvkù : 149
    Join date : 03. 10. 13

    Kresby, skicy a jiné zvrhlosti - Stránka 2 Empty Re: Kresby, skicy a jiné zvrhlosti

    Příspěvek pro Lavien Mon Nov 25, 2013 7:38 pm

    Těžká výmluva. Kdybys byl co k čemu, stáhneš drivery z netu. Zabere to asi i míň času, než vložení CD do mechaniky.
    Lilith
    Lilith


    Poèet pøíspìvkù : 60
    Join date : 07. 01. 14
    Location : u vody/ve vodě

    Kresby, skicy a jiné zvrhlosti - Stránka 2 Empty Re: Kresby, skicy a jiné zvrhlosti

    Příspěvek pro Lilith Fri Jan 24, 2014 2:57 am

    Aby se neřeklo, taky sem něco švihnu. Berte to s rezervou, je to cca 12 - 13 let starý.  alien 

    https://2img.net/r/ihimg/a/img844/3646/ug3b.jpg

    (Ano, má úplně špatně nos, stranou hozený ramena a celej ten obličej je poněkud "plastovej", hlava vzhledem k šíři ramen moc velká, navíc ani kvalita fotky neni nic moc. Až najdu originál, proženu ho skenerem.)
    Gwyn
    Gwyn


    Poèet pøíspìvkù : 56
    Join date : 28. 01. 14

    Kresby, skicy a jiné zvrhlosti - Stránka 2 Empty Re: Kresby, skicy a jiné zvrhlosti

    Příspěvek pro Gwyn Mon Feb 03, 2014 9:40 pm

    Tak tedy také přispěji, jedná se o verzi mého avataru ve větším rozlišení. Práce není moje, je mé přítelkyně, která však také občas hraje a ráda by slyšela kritiku.

    http://basinka.deviantart.com/art/rrtt-301018768

    Jedná se o portrét jedné z mých nejmilejších postav, Jeffreyho.
    Lilith
    Lilith


    Poèet pøíspìvkù : 60
    Join date : 07. 01. 14
    Location : u vody/ve vodě

    Kresby, skicy a jiné zvrhlosti - Stránka 2 Empty Re: Kresby, skicy a jiné zvrhlosti

    Příspěvek pro Lilith Mon Mar 24, 2014 7:13 pm

    Tak tady je muj drahoušek Gobie. Prostě jsem sedla a z chvilky čmárání se vyloupl tenhle polotovar.

    img:
    deusn
    deusn


    Poèet pøíspìvkù : 62
    Join date : 03. 04. 14
    Age : 31
    Location : Ashenfeld

    Kresby, skicy a jiné zvrhlosti - Stránka 2 Empty Re: Kresby, skicy a jiné zvrhlosti

    Příspěvek pro deusn Fri Apr 11, 2014 12:40 pm

    Pro ty co by měli zájem o mou tvorbu přeposílám svůj DA. Have fun !

    http://deusn.deviantart.com
    yerg
    yerg


    Poèet pøíspìvkù : 78
    Join date : 09. 10. 13
    Age : 32

    Kresby, skicy a jiné zvrhlosti - Stránka 2 Empty Re: Kresby, skicy a jiné zvrhlosti

    Příspěvek pro yerg Sun Apr 13, 2014 8:10 am

    To vypadá naprosto skvěle. Tvoje vlastní tvorba?
    deusn
    deusn


    Poèet pøíspìvkù : 62
    Join date : 03. 04. 14
    Age : 31
    Location : Ashenfeld

    Kresby, skicy a jiné zvrhlosti - Stránka 2 Empty Re: Kresby, skicy a jiné zvrhlosti

    Příspěvek pro deusn Mon Apr 14, 2014 8:09 am

    yerg napsal:To vypadá naprosto skvěle. Tvoje vlastní tvorba?

    Teď si nejsem jistej, jest-li to není ironie, protože zrovna u tebe chlap nikdy neví. Ale jo, je to moje tvorba.

    Sponsored content


    Kresby, skicy a jiné zvrhlosti - Stránka 2 Empty Re: Kresby, skicy a jiné zvrhlosti

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Sun May 19, 2024 1:26 pm