Erebos RP Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum česko-slovenského RP serveru Erebos


4 posters

    Blackhawkův PVE koutek aneb když už je tu podporováno...

    Blackhawk
    Blackhawk


    Poèet pøíspìvkù : 118
    Join date : 18. 09. 13
    Age : 31
    Location : Pod tvou postelí

    Blackhawkův PVE koutek aneb když už je tu podporováno... Empty Blackhawkův PVE koutek aneb když už je tu podporováno...

    Příspěvek pro Blackhawk Tue Dec 10, 2013 6:03 pm

    Po pádu druhého mého vrtulníku jsem se probral v táboře mrtvých banditů. Padly z nich suprové modré a zelené věci které mi vyrazili dech (doslova). Tyto itemy mají velmi specifické staty a jsou jimi tyto.

    Blackhawkův PVE koutek aneb když už je tu podporováno... Kcnevt opasek jenž měl nebohý jedinec - mage kolem pasu... proto to neutankoval

    Blackhawkův PVE koutek aneb když už je tu podporováno... 2pq9xkp
    Blackhawkův PVE koutek aneb když už je tu podporováno... 2qkm5as tyto dva itemy drželi zase jiní dva... jeden měl pušku a druhý meče... čím to bude ? oboje classy nemají parry ani naučitelné a už vidím warra co to bere na tankování leather/cloth


    https://www.youtube.com/watch?v=m0nS8u6Td5I - tématická hudba

    váš Barri... Hodor !
    Drog
    Drog


    Poèet pøíspìvkù : 101
    Join date : 19. 09. 13

    Blackhawkův PVE koutek aneb když už je tu podporováno... Empty Re: Blackhawkův PVE koutek aneb když už je tu podporováno...

    Příspěvek pro Drog Tue Dec 10, 2013 6:10 pm

    Když se ti nelíbi tak mi je daruj barri Very Happy hodilo by se
    Hawkey
    Hawkey


    Poèet pøíspìvkù : 5
    Join date : 09. 12. 13

    Blackhawkův PVE koutek aneb když už je tu podporováno... Empty Re: Blackhawkův PVE koutek aneb když už je tu podporováno...

    Příspěvek pro Hawkey Tue Dec 10, 2013 6:43 pm

    Hmmm. Napadá mě jedno slovo, kterým co celé shrnu. HODOR Very Happy
    Corny
    Corny


    Poèet pøíspìvkù : 176
    Join date : 08. 08. 13

    Blackhawkův PVE koutek aneb když už je tu podporováno... Empty Re: Blackhawkův PVE koutek aneb když už je tu podporováno...

    Příspěvek pro Corny Tue Dec 10, 2013 6:49 pm

    To, že ty ty staty nechápeš, Barri, neznamená, že tam nejsou úmyslně.

    Sponsored content


    Blackhawkův PVE koutek aneb když už je tu podporováno... Empty Re: Blackhawkův PVE koutek aneb když už je tu podporováno...

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Sat Sep 21, 2024 9:26 am