Erebos RP Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum česko-slovenského RP serveru Erebos


+35
Lithiri
Mezin666
Dalvengyr
shaataz
Dari
Konst
Thordoš Paget
netherion
Lavernus
yerg
PánTemnoty
Nagamas
Vesanius
Gravis
Toren
Caswalon
Lavien
Ostrich
Falber
Aročoko
Ardaren
Bartolo
Nay
Zacharias
Egy
Brog
Lakam
Alík
Kelby
Drog
Corny
Dazbek
Curus
Blackhawk
Bellatrix
39 posters

    Otázky a odpovědi

    Bellatrix
    Bellatrix
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 857
    Join date : 08. 08. 13
    Age : 31
    Location : Ny'alotha

    Otázky a odpovědi - Stránka 13 Empty Re: Otázky a odpovědi

    Příspěvek pro Bellatrix Thu Nov 28, 2013 6:20 pm

    Systém získávání spellů bude stejný. Je logické, že spelly se získávají za "zkušenosti", a stejně tak je logické, že "zkušenosti" se nabývají plněním úkolů ve světě. Podle mě to má i svou RP logiku, přestože samozřejmě dost přizpůsobenou gameplayi a tudíž trochu chatrnou.
    Nicméně uznávám, že ten systém má svoje mouchy, avšak s lepším systémem zatím niko nepřišel, takže do té doby, než se tak stane, se na něm nic měnit nebude. Každopádně podotýkám, že i když systém zůstává stejný, přibyly nějaké spelly a hlavně se jednotlivá povolání selektovala každé na dvě odvětví, jak se můžete dočíst zde: http://erebos-rp.ic.cz/unikatni_povolani.htm
    To abyste se pak třeba nedivili. Smile
    Lavien
    Lavien


    Poèet pøíspìvkù : 149
    Join date : 03. 10. 13

    Otázky a odpovědi - Stránka 13 Empty Re: Otázky a odpovědi

    Příspěvek pro Lavien Thu Nov 28, 2013 6:43 pm

    Tak mě to zrovna moc logicky nepřipadá... "Dones dělníkovi pivo, tadyhle cikánovi najdi pět ztracených míčků a támhleten jouda tě naučí bojovat s mečem." Naopak mi připadá logičtější, že si za trénink spellu musím prostě zaplatit, jelikož mě ten bojovník přece nebude učit zadarmo (proč by to dělal?).

    Popravdě ještě hloupější byl kadeřník za 10 zkušenosti, aneb zabíjej medvědy, bosse, nos pivo a hledej míčky, pak se můžeš nechat ostříhat.

    Na druhou stranu je aspoň rychlejší progress a dá se to rychleji nafarmit, takže... ať je to po staru! Very Happy
    Bellatrix
    Bellatrix
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 857
    Join date : 08. 08. 13
    Age : 31
    Location : Ny'alotha

    Otázky a odpovědi - Stránka 13 Empty Re: Otázky a odpovědi

    Příspěvek pro Bellatrix Thu Nov 28, 2013 7:00 pm

    Tak to samozřejmě není braný tak, že to, že doneseš nějakýmu idiotovi pivo z hospody, protože si pro něj není schopen sám dojít, ti předá nějaký strašně cenný zkušenosti. Spíš to symbolizuje čas, kterej v tom světě strávíš, a to, že nesedíš pořád na zadku ve městě, ale vydáváš se aktivně do světa a tam něco děláš, plníš úkoly, potkáváš lidi a tihle lidé ti pak třeba právě předávají ty svoje vědomosti, tj. learnujou ti spelly.
    Ale jestli chcete, aby se za spelly kromě ZK ještě navíc platilo, protože je to RP logičtější, tak stačí říct! Very Happy Koneckonců... za spelly v profesích se taky platí.


    Kadeřník byl za ZKčka jenom kvůli tomu, aby si každej idiot neměnil vzhled každejch deset minut a pak tvrdil, že je strašně k nepoznání a že se vůbec nepodobá tomu člověku, co támhle před chvilkou okradl tu nebohou stařenku. Žádnej jinej smysl to nemělo.
    Lithiri
    Lithiri


    Poèet pøíspìvkù : 59
    Join date : 09. 11. 13
    Age : 26
    Location : Narnia

    Otázky a odpovědi - Stránka 13 Empty Re: Otázky a odpovědi

    Příspěvek pro Lithiri Thu Nov 28, 2013 7:03 pm

    Tak, třeba u warra bych snížila počet ZK a přidala nějaké peníze, ale např. u class jako je mage, warlock a prist ..ti se mohou učit z knihoven, na to by potřebovali jen zkušenosti bez peněz, pochopitelně po nich nebude kniha chtít deset stříbrných když z ní vystuduje tento spell...(Leda taková ta pavoučí knížečka z harryho pottera :3 byla zlatá!! Very Happy)..U kadeřníka bych nedávala zkušenosti, ale jen stříbrné, spíš ten kadeřník potřebuje nějakou zkušenost aby tě ostříhal Very Happy
    Bellatrix
    Bellatrix
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 857
    Join date : 08. 08. 13
    Age : 31
    Location : Ny'alotha

    Otázky a odpovědi - Stránka 13 Empty Re: Otázky a odpovědi

    Příspěvek pro Bellatrix Thu Nov 28, 2013 7:53 pm

    Jenže když to bude u různých class různě, budou si lidi stěžovat, že je to nefér. (Sousedova tráva je vždycky zelenější.)
    Lithiri
    Lithiri


    Poèet pøíspìvkù : 59
    Join date : 09. 11. 13
    Age : 26
    Location : Narnia

    Otázky a odpovědi - Stránka 13 Empty Re: Otázky a odpovědi

    Příspěvek pro Lithiri Thu Nov 28, 2013 8:09 pm

    NJ, to je fakt :-/, ale holt mají smůlu Very Happy....Ať hrají mage, jstli je to podle nich lepší...takový warr třeba taky palachovi závidí heal ale rozhodně kvůli tomu nebude palacha hrát...
    Každá classa získává spelly jinak...nebo může je získat jinak, ty classy co jsem vyjmenovala ke knihovně můžou chodit i normálně za trenérem...mno ale je tu možnost i těch knihoven...

    To samé profky...V knihovně najdete herbář, seznam nerostů, příručku šití atp... Very Happy
    Lavernus
    Lavernus


    Poèet pøíspìvkù : 253
    Join date : 17. 10. 13
    Age : 30
    Location : Black Forest

    Otázky a odpovědi - Stránka 13 Empty Re: Otázky a odpovědi

    Příspěvek pro Lavernus Thu Nov 28, 2013 8:15 pm

    Podle mě je hloupost měnit něco co vitálně funguje.
    Exilus13
    Exilus13


    Poèet pøíspìvkù : 7
    Join date : 05. 11. 13
    Age : 29
    Location : V posteli, pod peřinou...

    Otázky a odpovědi - Stránka 13 Empty Re: Otázky a odpovědi

    Příspěvek pro Exilus13 Thu Nov 28, 2013 8:31 pm

    Bellatrix napsal:Jenže když to bude u různých class různě, budou si lidi stěžovat, že je to nefér. (Sousedova tráva je vždycky zelenější.)
    Jak by si sakryš někdo mohl stěžovat, že je to ne fér? To je naprostá kravina. Pokud chtějí něco fér ať si hrají na blizzliku a ne na RP serveru, kde by se snad vše mělo právě RP podřídit, ne?
    Je snad logické, že mágovi bude déle trvat naučit se kouzlo než válečníkovi máchnout mečem atp. Podle toho by také měla být určena cena spellů... Tahat do toho nějaké "to je ne fér" ach...
    Brog
    Brog


    Poèet pøíspìvkù : 921
    Join date : 07. 09. 13
    Location : Tam, kde se slunce zalévá krví

    Otázky a odpovědi - Stránka 13 Empty Re: Otázky a odpovědi

    Příspěvek pro Brog Thu Nov 28, 2013 8:35 pm

    Proč se hrabat v systému, který dobře funguje? Abychom spuštění museli odložit o další dva týdny kvůli relativně zbytečným inovacím? Prachy z questů jsou prostě na oblečení a ZK z questů na schopnosti. Taková je tradice v RP už bůhvíkolik let - a to nejen ve WoW.
    Exilus13
    Exilus13


    Poèet pøíspìvkù : 7
    Join date : 05. 11. 13
    Age : 29
    Location : V posteli, pod peřinou...

    Otázky a odpovědi - Stránka 13 Empty Re: Otázky a odpovědi

    Příspěvek pro Exilus13 Thu Nov 28, 2013 8:38 pm

    Brog napsal:Proč se hrabat v systému, který dobře funguje? Abychom spuštění museli odložit o další dva týdny kvůli relativně zbytečným inovacím? Prachy z questů jsou prostě na oblečení a ZK z questů na schopnosti. Taková je tradice v RP už bůhvíkolik let - a to nejen ve WoW.

    Souhlas. Jen prostě stěžovat si na to, že je něco ne fér... fuj.
    yerg
    yerg


    Poèet pøíspìvkù : 78
    Join date : 09. 10. 13
    Age : 32

    Otázky a odpovědi - Stránka 13 Empty Re: Otázky a odpovědi

    Příspěvek pro yerg Thu Nov 28, 2013 9:15 pm

    To je všechno hezké, jenže pak bys musel spelly roztřídit podle obtížnosti naučení a přizpůsobit tomuto jejich cenu. Například zmíněný warr se naučí finty s mečem určitě mnohem rychleji, než se naučí mág nové kouzlo. Nebo roguna se jistě naučí snáze nakopnout protivníka, než se kněz naučí léčit pomocí Světla. Jsou to jen příklady, ale hádám, že chápeš můj point.

    A zase, tímhle by odešel do kytek veškerý "fér" balanc, protože logicky by mág, co si nakoupí spelly za desetinásobek zkušeností, warra rozdrtil, ani by nemrkl. Nikdy to nebude "fér", ale tenhle systém je nejlepší a osvědčený.

    (Mhm. Myslím, že jsem původně reagoval na něčí post... Zaru, možná Exiluse. Nevím. Mám už v hlavě jen to, jak si skočím do krámu pro jídlo Very Happy )
    Corny
    Corny


    Poèet pøíspìvkù : 176
    Join date : 08. 08. 13

    Otázky a odpovědi - Stránka 13 Empty Re: Otázky a odpovědi

    Příspěvek pro Corny Fri Nov 29, 2013 9:19 am

    Já bych na to reagoval i trochu z jiného úhlu. Ano, možná to není ideální realistický systém. Ale je nutné si uvědomit, že není cílem udělat všechno ideální a realistické. Tenhle systém je podle mého dobrý balanc mezi jednoduchostí pro nás GMka, pro vás hráče a smysluplností. Asi by šel udělat systém jiný, lepší, ale pak by byl složitější buď pro nás, nebo pro Vás, a naopak jde udělat systém jednodušší, ale pak by byl přihlouplejší. Tady je docela rozumná rovnováha. HLavně není smyslem udělat Systémově vše megarealistické. Od toho máte RP. Pokud Vám systém získávání zkušeností příjde nerealistický například, tak hrajte, že ty schopnosti získáváte jinak. V tom vám nikdo nebrání. Prostě si ty skilly kupte normálně a pak jejich získání RPěte jinak.
    PánTemnoty
    PánTemnoty


    Poèet pøíspìvkù : 150
    Join date : 10. 10. 13
    Age : 109
    Location : Saint Helens, UK

    Otázky a odpovědi - Stránka 13 Empty Re: Otázky a odpovědi

    Příspěvek pro PánTemnoty Fri Nov 29, 2013 1:48 pm

    Bellatrix napsal:Jenže když to bude u různých class různě, budou si lidi stěžovat, že je to nefér. (Sousedova tráva je vždycky zelenější.)
    Na Troskalgii mají tenhle systém taky, že kněží a snad paladinové mají spelly jen za ZK a nikdo si nestěžoval. Nevidím důvod, proč by si moudrý kněz nechával platit za to, že se novic chce něco naučit.
    Bellatrix
    Bellatrix
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 857
    Join date : 08. 08. 13
    Age : 31
    Location : Ny'alotha

    Otázky a odpovědi - Stránka 13 Empty Re: Otázky a odpovědi

    Příspěvek pro Bellatrix Fri Nov 29, 2013 2:07 pm

    PánTemnoty napsal:Na Troskalgii mají tenhle systém taky, že kněží a snad paladinové mají spelly jen za ZK a nikdo si nestěžoval. Nevidím důvod, proč by si moudrý kněz nechával platit za to, že se novic chce něco naučit.
    No, u nás to zase funguje takhle a taky si nikdo nikdy nestěžoval Wink
    Koneckonců, tohle spíš ukazuje, nakolik je hráčovo RP fexibilní a nápadité. Jak už řekl kolega Corny nade mnou, vy si to přece můžete RPit, jak chcete. Daily questy taky přece neberete doslova - těžko by po vás někdo naprosto každý den bez výjimky chtěl, abyste... já nevím, zabili deset medvědů (což už je nesmysl sám o sobě, protože kdyby měl být takový quest realistický, tak stačí zabít jednoho medvěda a nají se z něj celý tábor; jenže zabití jedné mobky není žádný challenge a odměna by tudíž musela být buď strašně mrňavá, nebo prostě těch medvědů musíte zabít víc).

    Tyhle věci jsou prostě kvůli vyváženosti mezi RP a gameplayem. Stejně tak to získávání zkušeností. Kdyby to mělo být super realistické, tak se třeba tu schopnost těžko naučíte během pěti vteřin, kdy learnujete ten spell Very Happy Takže tady se na 100% realističnost fakt hrát nedá a neodvolávejte se na ni, dokud nechcete, abychom vás nechali se jednu schopnost učit týden.

    A abych se vrátila k tomu, k čemu jsem chtěla celou dobu směřovat, vy si to můžete RPit po svém. Třeba Bellatrix jako postava existovala v mojí hlavě a mojí povídce už dávno před tím, než nějakej Neoteric vůbec vznikl, a tak se mi logicky trochu příčilo se na Neo tvářit, že najednou umí jenom blbej Shadow Bolt. A takový ty kreace, co dělají někteří hráči, jako že jejich postava ztratila paměť a proto se musí svoje schopnosti učit odznova, to taky není nic pro mě. Takže já jsem si to prostě sama představovala tak, že už ty schopnosti umí, ale inRP jsem je začala používat až v době, kdy jsem si ten spell koupila, aby nikdo nemohl nic říkat. Já jsem byla spokojená, všichni byli spokojení.

    Věci, které jsou očividně přizpůsobené gameplayi - learnování schopností, dailyny, to, že doběhnete z jedné lokace do druhé během pěti minut, když inRP to může trvat třeba týden... - prostě nesmíte brát tak, jak leží a běží, ale převádět si je do RPčka. To koneckonců ukazuje vaši RP vyzrálost. Alespoň dle mého.
    PánTemnoty
    PánTemnoty


    Poèet pøíspìvkù : 150
    Join date : 10. 10. 13
    Age : 109
    Location : Saint Helens, UK

    Otázky a odpovědi - Stránka 13 Empty Re: Otázky a odpovědi

    Příspěvek pro PánTemnoty Fri Nov 29, 2013 2:12 pm

    Bellatrix napsal:
    Třeba Bellatrix jako postava existovala v mojí hlavě a mojí povídce už dávno před tím, než nějakej Neoteric vůbec vznikl, a tak se mi logicky trochu příčilo se na Neo tvářit, že najednou umí jenom blbej Shadow Bolt. A takový ty kreace, co dělají někteří hráči, jako že jejich postava ztratila paměť a proto se musí svoje schopnosti učit odznova, to taky není nic pro mě. Takže já jsem si to prostě sama představovala tak, že už ty schopnosti umí, ale inRP jsem je začala používat až v době, kdy jsem si ten spell koupila, aby nikdo nemohl nic říkat. Já jsem byla spokojená, všichni byli spokojení.  
    A tu je další problém a to RP, spoustě hráčů se to nelíbí a to hlavně v RP soubojích.
    " CO to kouzlo RPíš ?! Když ten spell nemáš learnutej !! "
    Dalvengyr
    Dalvengyr


    Poèet pøíspìvkù : 70
    Join date : 01. 11. 13
    Age : 30

    Otázky a odpovědi - Stránka 13 Empty Re: Otázky a odpovědi

    Příspěvek pro Dalvengyr Fri Nov 29, 2013 2:19 pm

    Z názvu Troskalgia som skoro padol do kolien Very Happy Je to velmi výstižné.
    Ale k veci, každá classa sa tam učí spelly za dosť velku finančnu čiastku a skúsenosti (jedine druidi ktorý su tam až od vyššej karmy to maju lacnejšie).

    Paladinovia a kňazi to majú ešte ťažšie, aby si sa mohol začať učiť spelly musíš mať reputáciu s cirkvou. A tu je kameň úrazu, u cirkvy máš len jeden daily za 50repky a potrebuješ 3000 aby si sa mohol začať učiť základné spelly.  Mala by sa pridávať aj za účasť na eventoch ako sú mše a podobne. Lenže to by vyžadovalo aj aktivitu GM ktorá je tam na príšernej úrovni.

    Takže mne sa systém aký bude na Erebose a pokial sa nemýlim bol aj na Mythii páči. Iste nieje to dokonalé, ale je to objektívne v tom že postava ktorá hrá dlhšie je logicky skúsenejšia. Mimo to pokial sa nemýlim tak každá postava má zo začiatku 2 spelly svojej classy takže nikto nezačína ako úplný manták.
    Brog
    Brog


    Poèet pøíspìvkù : 921
    Join date : 07. 09. 13
    Location : Tam, kde se slunce zalévá krví

    Otázky a odpovědi - Stránka 13 Empty Re: Otázky a odpovědi

    Příspěvek pro Brog Fri Nov 29, 2013 2:52 pm

    Já to řeknu asi takto:

    1) Hráč vstoupí do hry. Vzhledem k tomu, že pokud je to 50letý kněz, nebude to noob, co nic neumí, tak ať klidně RPí, že umí léčit velmi dobře.

    2) Ale hraje-li hráč mladší postavu, musí nabýt zkušeností ve světě na to, aby se zvládl vyrovnat se stresem, nervozitou a mnoha dalšími faktory - toto vyrovnání se mu vrátí v podobě zkušeností. Ty poté může použít na to, aby se s větší koncentrací naučil určité schopnosti. Ano, můžeme vás za to nechat trenérovi i zaplatit, a tím pádem vám zisk spellů ztížit, ale proč když...

    3) Zisk spellu sám o sobě, znamená, že tu schopnost umíte, ne že ji plně ovládáte. Viz koupě schopnosti ovládat meč. To, že meč dokážete držet v ruce a ohnat se jím, z vás nedělá šermíře. Toho z vás - stejně jako u spellů - opět učiní až zkušenosti (odRPený čas, played, RP body, hodnocení GMky i spoluhráči slovně, unikáty, kvalita oblečení, zbraně a tak dál - to vše zrcadlí zkušenosti s daným charakterem). Čím déle postava žije ve světě a pracuje se svými spelly, tím vyšších úrovní by v nich měla dosahovat. Až se...

    4) ... dostane ke svému osobnímu maximu a tam se bude držet.

    TOHLE JE RP. Žádné placení penězi i ZK a jakmile mám spell, vesele ho používám, jak chci. Jak už tu řekl Corny, nikdo vám nebrání RPit, že se s tím spell učíte. Já dokonce přitlačím a řeknu, že je kýžené, abyste spell ovládali postupně.

    A poznámka na závěr... můj nekromancer na Neotericu neměl nic kromě základních spellů. A přitom jsem ho RPil jako zkušeného nekrouše, protože mu bylo přes 45 let. A nevím o tom, že by mi za mé RP kdokoliv vynadal.
    PánTemnoty
    PánTemnoty


    Poèet pøíspìvkù : 150
    Join date : 10. 10. 13
    Age : 109
    Location : Saint Helens, UK

    Otázky a odpovědi - Stránka 13 Empty Re: Otázky a odpovědi

    Příspěvek pro PánTemnoty Fri Nov 29, 2013 3:20 pm

    No Very Happy Tak teď se objeví na Erebosu nespočet OP důchodců Very Happy
    Brog
    Brog


    Poèet pøíspìvkù : 921
    Join date : 07. 09. 13
    Location : Tam, kde se slunce zalévá krví

    Otázky a odpovědi - Stránka 13 Empty Re: Otázky a odpovědi

    Příspěvek pro Brog Fri Nov 29, 2013 3:38 pm

    Podle mě je rozdíl mezi schopným 55letým knězem a artritickým 55letým bojovníkem, hele Very Happy
    Bellatrix
    Bellatrix
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 857
    Join date : 08. 08. 13
    Age : 31
    Location : Ny'alotha

    Otázky a odpovědi - Stránka 13 Empty Re: Otázky a odpovědi

    Příspěvek pro Bellatrix Fri Nov 29, 2013 3:51 pm

    PánTemnoty napsal:
    Bellatrix napsal:
    Třeba Bellatrix jako postava existovala v mojí hlavě a mojí povídce už dávno před tím, než nějakej Neoteric vůbec vznikl, a tak se mi logicky trochu příčilo se na Neo tvářit, že najednou umí jenom blbej Shadow Bolt. A takový ty kreace, co dělají někteří hráči, jako že jejich postava ztratila paměť a proto se musí svoje schopnosti učit odznova, to taky není nic pro mě. Takže já jsem si to prostě sama představovala tak, že už ty schopnosti umí, ale inRP jsem je začala používat až v době, kdy jsem si ten spell koupila, aby nikdo nemohl nic říkat. Já jsem byla spokojená, všichni byli spokojení.  
    A tu je další problém a to RP, spoustě hráčů se to nelíbí a to hlavně v RP soubojích.
    " CO to kouzlo RPíš ?! Když ten spell nemáš learnutej !! "
    Co jsi nepochopil na "inRP jsem je [ty kouzla] začala používat až v době, kdy jsem si ten spell koupila, aby nikdo nemohl nic říkat."? Razz
    Veng
    Veng


    Poèet pøíspìvkù : 86
    Join date : 23. 11. 13

    Otázky a odpovědi - Stránka 13 Empty Re: Otázky a odpovědi

    Příspěvek pro Veng Fri Nov 29, 2013 3:51 pm

    Co si pamatuji, tak to vždy fungovalo za zkušenosti tak, jak mělo. Zdá se mi až hloupý tahat do něčeho podobného RP a zavrhovat to jen protože to nemá úplně tu správnou RP logiku.

    Nemyslím si, že je důvod to měnit.
    Lavernus
    Lavernus


    Poèet pøíspìvkù : 253
    Join date : 17. 10. 13
    Age : 30
    Location : Black Forest

    Otázky a odpovědi - Stránka 13 Empty Re: Otázky a odpovědi

    Příspěvek pro Lavernus Fri Nov 29, 2013 3:53 pm

    Nj. Je vidět že to nejsou ostřílení Neoterikovští. Very Happy


    Naposledy upravil Lavernus dne Fri Nov 29, 2013 4:22 pm, celkově upraveno 1 krát
    PánTemnoty
    PánTemnoty


    Poèet pøíspìvkù : 150
    Join date : 10. 10. 13
    Age : 109
    Location : Saint Helens, UK

    Otázky a odpovědi - Stránka 13 Empty Re: Otázky a odpovědi

    Příspěvek pro PánTemnoty Fri Nov 29, 2013 4:17 pm

    Bellatrix napsal:
    PánTemnoty napsal:
    Bellatrix napsal:
    Třeba Bellatrix jako postava existovala v mojí hlavě a mojí povídce už dávno před tím, než nějakej Neoteric vůbec vznikl, a tak se mi logicky trochu příčilo se na Neo tvářit, že najednou umí jenom blbej Shadow Bolt. A takový ty kreace, co dělají někteří hráči, jako že jejich postava ztratila paměť a proto se musí svoje schopnosti učit odznova, to taky není nic pro mě. Takže já jsem si to prostě sama představovala tak, že už ty schopnosti umí, ale inRP jsem je začala používat až v době, kdy jsem si ten spell koupila, aby nikdo nemohl nic říkat. Já jsem byla spokojená, všichni byli spokojení.  
    A tu je další problém a to RP, spoustě hráčů se to nelíbí a to hlavně v RP soubojích.
    " CO to kouzlo RPíš ?! Když ten spell nemáš learnutej !! "
    Co jsi nepochopil na "inRP jsem je [ty kouzla] začala používat až v době, kdy jsem si ten spell koupila, aby nikdo nemohl nic říkat."? Razz
    Pak když už tě nějaký hejsek přepadne, tak si tedy pěkně namydlená ...
    Brog
    Brog


    Poèet pøíspìvkù : 921
    Join date : 07. 09. 13
    Location : Tam, kde se slunce zalévá krví

    Otázky a odpovědi - Stránka 13 Empty Re: Otázky a odpovědi

    Příspěvek pro Brog Fri Nov 29, 2013 4:21 pm

    Nechoď temnou cestou po setmění, zůstaň v bezpečí města, za světla tam, kde jsou lidi... A žádný hejsek tě nepřepadne Razz Stejná logika jako v reálném světě Smile
    PánTemnoty
    PánTemnoty


    Poèet pøíspìvkù : 150
    Join date : 10. 10. 13
    Age : 109
    Location : Saint Helens, UK

    Otázky a odpovědi - Stránka 13 Empty Re: Otázky a odpovědi

    Příspěvek pro PánTemnoty Fri Nov 29, 2013 4:41 pm

    Brog napsal:Nechoď temnou cestou po setmění, zůstaň v bezpečí města, za světla tam, kde jsou lidi... A žádný hejsek tě nepřepadne Razz Stejná logika jako v reálném světě Smile
    To zrovna mě říkat nemusíš ale někdo na to jistě doplatí :p

    Sponsored content


    Otázky a odpovědi - Stránka 13 Empty Re: Otázky a odpovědi

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Sun May 19, 2024 1:27 pm