Erebos RP Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum česko-slovenského RP serveru Erebos


+10
Feantur
Lakam
Brog
Curus
Corny
Bellatrix
Mezin666
Skarra
Dalvengyr
Turkyc
14 posters

    Posunutí příběhu

    Turkyc
    Turkyc


    Poèet pøíspìvkù : 5
    Join date : 09. 01. 14

    Posunutí příběhu Empty Posunutí příběhu

    Příspěvek pro Turkyc Fri Jan 10, 2014 12:48 am


    Penta rhei. Existuje způsob jak dát frakcím možnost měnit svět kolem sebe.

    Zájmy, obavy, ambice a touha lidí ovládat a vítězit zhuštěná v celé národy, to je skutečný motor dynamiky dějin.

    Pokud budou mít šanci se v národech projevit, pohneme příběhem. K tomu národy potřebují politiku.

    Navrhl bych proto prosím, aby se na fóru objevilo místo, kde se budou publikovat výsledky jednání a rozhodnutí národů (frakcí). Každé rozhodnutí, každá dohoda vejde ve známost skrze forum a gmka by je mohla ve své laskavosti implementovat do světa.

    Dám příklad:
    Člověk s ambicemi je schopný všeho. Ať pán dolů prodává svou nejlepší rudu jen národu, kterému věří a ten ať získá lepší zbroje. Jiný vládce prodá své muže. (přechod k jiné frakci)

    Co to zkusit? Je to něco co by pravděpodobně fungovalo.
    Politika k cizím národum ať nese sladké plody ale kdo chce krev, tak ať má krev!

    P.S: pls nepřemýšlejte hned, proč to nejde, kdo, nebo co by to mohlo pokazit, ale zda je to něco co chcete.

    Dalvengyr
    Dalvengyr


    Poèet pøíspìvkù : 70
    Join date : 01. 11. 13
    Age : 30

    Posunutí příběhu Empty Re: Posunutí příběhu

    Příspěvek pro Dalvengyr Fri Jan 10, 2014 1:05 am

    Tolké skloňovanie slova národ, mi strašne pripomína prejav istého Slovenského politika, už mi len chýba záver: Sadneme do tankov a zrovnáme Budapešť!

    Ale inak, myslím že na tento účel slúži sekcia Cechy a organizace, kde má topic každé mesto.
    Skarra
    Skarra


    Poèet pøíspìvkù : 75
    Join date : 07. 11. 13
    Location : Doma

    Posunutí příběhu Empty Re: Posunutí příběhu

    Příspěvek pro Skarra Fri Jan 10, 2014 9:18 am

    Hele, posunutí příběhu jako takového se vždy koná, jenže, jde to přímo pomalu. Což je akorát dobře! Kdo hrál na Mythii, ví co myslím. Tam se bohužel děj najednou zastavil a potom se rozvinul až hrozivě rychlým tempem.
    Ano, hráč má možnost měnit svět i děj příběhu, ale hrůznou pravdou je, že někdy toho změní pramálo.
    Další příklad, který nedopadl dobře. Třeba na Mythii, pokud si hráči pamatují válku mezi aliancí a hordou. Jedna nejmenovaná frakce tam totiž kvůli jedné akci způsobila totální válku mezi Aliancí a Hordou, kde Horda byla zdecimována na kusy.
    Prostě, podle mě bysme my hráči měli mít možnost v některých situacích měnit děj málo, anebo v jiných poměrně dost. Stejně, ikdyž to tak nevypadá, tak skoro každé Rp mění děj serveru Smile
    Turkyc
    Turkyc


    Poèet pøíspìvkù : 5
    Join date : 09. 01. 14

    Posunutí příběhu Empty Re: Posunutí příběhu

    Příspěvek pro Turkyc Fri Jan 10, 2014 3:31 pm

    Skarra: To je rozhodně důležitý, zamyslet se nad tím kolik změn je ještě ku prospěchu a kolik ke škodě. Korektiv toho kolik změn je pro server dobře ale snad zajistí gm, který dohodě nebo rozhodnutí nějaké konkrétní působení ve světě přisoudí.

    Nicméně jádro věci je v tom, aby dohody a rozhodnutí byly jednoduše veřejně přístupné na jednom místě a působily faktické účinky.

    Kdo vymýšlel frakce, dal si záležet, aby měly svůj vnitřní obsah a cíle. S touhle drobnou úpravou by frakce měly prostředek, jak usilovat o dosažení svých cílů. Ashenfeld se pokusil vyléčit mor, Tarrenhalský lid snížit daně, Thorglen prohloubit svou autonomii.
    Mezin666
    Mezin666


    Poèet pøíspìvkù : 61
    Join date : 27. 11. 13

    Posunutí příběhu Empty Re: Posunutí příběhu

    Příspěvek pro Mezin666 Fri Jan 10, 2014 5:04 pm

    Možná trochu odbočim možná ne, ale hlavní problém, který vidim sou unikátní charaktery, myšleny postavy co už byli předem určený charakterově, pozicí třeba v armádě nebo podobně. Gm team si chytře pojistil, že hráči nemají šanci se dostávat k jakýmkoliv vyšším pozicím. Jistě bude námitka, že ty charaktery hrají hráči. Ano hrají, ale jsou gm teamem pečlivě vybíráni, mají určený charakter a hlavně se dostávají na pozici st. Z toho jednoduše plyne, že obyčejný hráč s vlastní postavou, který chce dosáhnout nějaké vyšší pozice a něco ovlivňovat má smůlu. A pokud nějaký unikátní charakter, začne rpit něco jiného než je vytyčeno, tak je v rp odstřihnut viz Brooke, který už dva týdny čeká na soud, který ne a ne přijít. Já z toho cítím bohužel akorát to, co z jiného nejmenovaného serveru - koridorově určený děj bez možnosti na změnu z pozice hráče, a kdo by se o tu změnu úspěšně s podporou hráčů pokusil bude udupán vyšší mocí. Ale pořád je to jen můj subjektivní pocit.
    Bellatrix
    Bellatrix
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 857
    Join date : 08. 08. 13
    Age : 31
    Location : Ny'alotha

    Posunutí příběhu Empty Re: Posunutí příběhu

    Příspěvek pro Bellatrix Fri Jan 10, 2014 5:16 pm

    Čím jsou tvoje domněnky podložené, smím se zeptat? Ještě jsem nepotkala ani jednoho hráče, který by se pokusil o to dostat se na nějakou vyšší pozici a začít třeba intrikařit. Jasně že ji nemůže dostat někdo, kdo sotva vstoupil do armády. Tak to přece nefunguje ani v reálném životě, proboha, tak proč to čekáte tady? Jasně že se někdo napřed musí vyšvihnout na vyšší post a pak může něco podnikat. A my vám nebráníme něco podnikat. Nevím, kde jsi přišel na to, že bychom byli proti.

    Unikátní charaktery se naopak zavedly proto, aby se hráči MOHLI dostat k vysokým pozicím. Kdybychom je nezavedli, začínali byste všichni jako rekruti v armádách a trvalo by vám třeba půl roku, než byste někam povýšili. Jestli je tohle to, co chcete, tak prosím, stačí říct. Když se vám to teda takhle nelíbí. Ale prostě nikdy, ani v realitě, ani ve fantasy to nefunguje tak, že se někdo stane důležitým jenom proto, že to chce, nebo protože tohle je "hra na hrdiny". Člověk se důležitým musí stát vlastní snahou a pílí.

    Co se týče Brooka, tak ten nebyl "v RP odstřihnut", akorát Curus teď nebyl dlouho aktivní, k čemuž ovšem má vlastní soukromé důvody, které zde nebudu sdělovat. Chápu, že to spoustu lidí štve, ale my jsme taky jenom lidi a občas se stává, že prostě nemáme čas.

    A o "určeném ději" bych taky být tebou pomlčela. My žádný děj dopředu vymyšlený nemáme. Nikdo z nás netuší, jak dopadne soud s Brookem, jak moc do něj bude zasahovat Liam Greymane, jestli bude chtít mít poslední slovo, nikdo z náš zatím netuší, jak to dopadne s morem v Ashenfeldu, jestli bude jednoho krásného dne vzpoura proti Godfreymu a jak by případně dopadla, nic z toho nikdo z nás neví. To vše závisí na vás a na vaší iniciativě. Já nic dopředu vymýšlet nebudu, nemám to zapotřebí, byla bych sama proti sobě, protože bych si tím jenom přidělávala práci. Pro mě je mnohem jednodušší reagovat na vaše vlastní akce.
    Corny
    Corny


    Poèet pøíspìvkù : 176
    Join date : 08. 08. 13

    Posunutí příběhu Empty Re: Posunutí příběhu

    Příspěvek pro Corny Fri Jan 10, 2014 5:31 pm

    Hlavně " ale jsou gm teamem pečlivě vybíráni " Je docela blbost vzhledem k tomu, že se o ětšinu z nich přihlásili 2 hráči Max., to mám Hodně velký výběr a možnost si vás pohlídat. Nehledě na to, že třeba nad STčkama prakticky nevykonáváme žádný dohled, takže nad nima prostě nemáme ani pořádně vliv po RP stránce.
    Curus
    Curus


    Poèet pøíspìvkù : 75
    Join date : 02. 09. 13
    Age : 30

    Posunutí příběhu Empty Re: Posunutí příběhu

    Příspěvek pro Curus Fri Jan 10, 2014 5:41 pm

    Brooke byl idiot. Neposlouchal otevřeně příkazy, pletichařil proti Godfreyovi aniž by si to pojistil a všehovšudy se všude snažil dát co nejvíc najevo, jak Godfreye nesnáší. Jestli tomuhle říkáte pouhé "vykročení z linky" tak mám pro vás špatnou zprávu. KDEKOLIV, ať už je to ve Fantasy nebo v Realitě, má každá akce nějakou reakci. Brooke "akčnil", reakce se dostavila. Dál bych tuhle stránku uzavřel protože OOC řešit RP je mi děsně proti srsti.

    Můžu jen říct, že tenhle topic mi přijde jako něco takovýho, co dělaj chlapi u piva v hospodě. Remcaj, remcaj, všechno je špatný, přitom s tim sami nic nedělaj. "Jakmile to nedostanu na stříbrnym podnose, nedá se to získat a neudělám proto ani prd".
    Mezin666
    Mezin666


    Poèet pøíspìvkù : 61
    Join date : 27. 11. 13

    Posunutí příběhu Empty Re: Posunutí příběhu

    Příspěvek pro Mezin666 Fri Jan 10, 2014 5:54 pm

    Samozřejmě, že se nikdo nesnaží, protože když vidí co se děje in game tak nemají chuť se o něco snažit. Raději budou soukromě rpit. A mnohem milejší je, když se hráči musí na vysokou pozici prokousat sami než když jí prostě dostanou s předem nalinkovaným charakterem, protože ti co se tam dostanou svojí snahou mají alespoň přirozený respekt ne někdo kdo dostane například hrát hned generála, o armádu se nestará, hází emoty typu "hodí pohled, který říká, že by ho mohl klidně nechat nabodnou na kůl" a není možné se ho zbavit, protože má nad sebou ochránce šlechtice v podobně gmka. To byla hlavní myšlenka. Smile
    Brog
    Brog


    Poèet pøíspìvkù : 921
    Join date : 07. 09. 13
    Location : Tam, kde se slunce zalévá krví

    Posunutí příběhu Empty Re: Posunutí příběhu

    Příspěvek pro Brog Fri Jan 10, 2014 5:58 pm

    By mě zajímalo, odkdy se Lakam o svý vojáky nestará. A netvrď mi, že mluvíš o někom jiném, je to jediný generál ve hře. Zajímalo by mě, jak je možné, že tak dobře vidíš do guildy, v níž nejsi Razz
    Corny
    Corny


    Poèet pøíspìvkù : 176
    Join date : 08. 08. 13

    Posunutí příběhu Empty Re: Posunutí příběhu

    Příspěvek pro Corny Fri Jan 10, 2014 6:00 pm

    Hlavně Kdo ti brání se na pozici toho generála prokousat? To, že ho má někdo od začátku neznamená, že to tak bude pořád. Ostatně Timoty třeba už Admirál není. Kdokoliv se může snažit o to to místo zabrat.

    Problém je spíš v tom, že vy si často vymyslíte nějaký totálně nereálný nesmysl (Co já vím, že jste poslali dopis Lutherovu prastrýci a najednou do Hillsbradu jede hitsquat paladinů) a pak se cítíte hrozně ublížení, že vám to neprojde.
    Mezin666
    Mezin666


    Poèet pøíspìvkù : 61
    Join date : 27. 11. 13

    Posunutí příběhu Empty Re: Posunutí příběhu

    Příspěvek pro Mezin666 Fri Jan 10, 2014 6:13 pm

    Kdy naposled udělal Murray něco k zabavení kromě účasti na infantilní schovávané na náměstí Ashenfeldu, když chceš tedy být konkrétní Brogu? Něco jako třeba pravidelná vojenská cvičení, výcvik šermu pro civilisty, větší vojenské cvičení jako třeba kooperaci z milicí Lornsteadu a podobně? (Kdy to udělal jakýkoliv velitel městských armád, který tu postavu dostal, krom Brooka, kterého za to měli hráči rádi a postavili se za něj.) Já si stojím za tím, že kdo dostane vysokou pozici měl, by se za ní také náležitě starat a dávat hráčům rp. A kde hráči berou, že nemají šanci s tím něco dělat? Řekl bych, že to je za ty roky zažité, že jakmile má někdo protekční vysokou pozici zaštítěnou gmkem, není šance proti němu něco podniknout, protože to skončí jen smrtí těch co se budou o něco snažit.

    A prosím psát v obecné rovině. Nejde tu o mě, ale o komunitu, aby se lidi co na to mají začali snažit a ne se báli biče.
    Lakam
    Lakam


    Poèet pøíspìvkù : 82
    Join date : 22. 09. 13
    Location : Mordor

    Posunutí příběhu Empty Re: Posunutí příběhu

    Příspěvek pro Lakam Fri Jan 10, 2014 6:25 pm

    V nedeľu mávame pravidelne nástup, v utorok mávame vždy tréning. Veľmi málo ľudí sa na to dostaví, ale nezdá sa mi, že by som to robil zle. Ďalej vediem vyšetrovanie v tom Clara lux in obscuro, vypracoval som koncept turnaja, na ktorý sa všetci hráči viac či menej vysrali (ono, kritiku príjmam /kludne to môže byť zlý nápad/ ale jednoducho sa nikto nevyjadril a to ukazuje váš posraný záujem), začal som riešiť mor v chudinskej a naháňame ďalších zločincov. Tiež si neustále vymýšľam nariadenia, výnimky a prehliadky, z ktorého majú RP ako stráže, tak aj vy. To, že nebazírujem na tom, aby to robili ak ich to nebaví je druhá vec. Takže tak. Moje ničnerobenie som tu celkom rozpísal.
    Mezin666
    Mezin666


    Poèet pøíspìvkù : 61
    Join date : 27. 11. 13

    Posunutí příběhu Empty Re: Posunutí příběhu

    Příspěvek pro Mezin666 Fri Jan 10, 2014 6:29 pm

    Možná je problém v tom, že se skoro všechny tyhle aktivity řeší v rámci guildy a ne na forku. Kdyby vědělo víc lidí, že má ta a ta armáda cvičení tak pude aspoň očumovat, nebo se tam ukážou hráči co by chtěli vstoupit a podobně. (Tvojí aktivitu nebo neaktivitu víc rozebírat nechci, to jen Brog mě chytil za slovo a já byl teda konkrétní.)
    Brog
    Brog


    Poèet pøíspìvkù : 921
    Join date : 07. 09. 13
    Location : Tam, kde se slunce zalévá krví

    Posunutí příběhu Empty Re: Posunutí příběhu

    Příspěvek pro Brog Fri Jan 10, 2014 6:33 pm

    Udělal toho hodně, Mallene. Problém je, že ty nejsi součástí frakce a akorát na něj nadáváš, aniž bys věděl. To on určuje, že bude nějaký výcvik, včera např. zařídil RP 4 lidem, pravidelně řeší žádosti, které chtějí lidi Ashburymu, když nejsem online. A Ashenfeld má jako jediný pravidelné a časté výcviky právě díky Lakamovi. Takže si ho laskavě neber do pusy, když očividně nevíš :)Nechápu, jak můžeš komentovat RP někoho v rámci frakce a poskytování RP té frakci, když v té frakci nejsi.

    Jasně... A proto byl nedávno Murrayovi odpálen barák do povětří. Protože já jako GM nedovolím, aby se mu stalo cokoliv špatného. Seems legit. Smile

    EDIT: Armádní cvičení jsou oznamována na fóru. Nedávno jsem jedno viděl. Napsal ho hráč, který RPí Riiu. A bývají tam napsána vždycky. Předtím ho psali např. Lakam, Timothy a Vengard.
    Feantur
    Feantur


    Poèet pøíspìvkù : 174
    Join date : 24. 09. 13
    Age : 31

    Posunutí příběhu Empty Re: Posunutí příběhu

    Příspěvek pro Feantur Fri Jan 10, 2014 6:38 pm

    No, ja neviem. Možno som v inom svete...
    Poviem príklad za seba. Ja zo svojou postavou sa tiež snažím dostať na vyššiu pozíciu a samozrejme nečakám, že sa mi to podarí behom jedného dňa, a aj pre to niečo robím.
    Viem, že tá cesta bude dlhá a tŕnistá, ale pre to RPím, nie? Aby som sa zabavila tým, čo všetko to rp obnáša.

    Vy tu riešite Brooka. Verte mi, že do tohoto RP mam čo hovoriť a ano, je fakt, že už ma mrle žerú s čakaním na to, čo bude, ale chápem to, že nie vždy je čas, chut a iné. Ja sama som v hre celkom striedmo.
    Ďalšia vec je tá, ako písal Currus, každá akcia má reakciu. Avšak to čo sa stalo ingame, je vec ktorá sa rieši inrp, a o tom že sa rieši nie je pochýb.
    Na jednu stranu tu hovoríte, že hráči nemajú možnosť ovplyvňovať dej, že dostali posty ktorých sa musia držať.
    Na stranu druhú tu sami oháňate príkladom, ktorý presne toto vyvracia. A to je Brook, proste spravil to čo spravil a musí niesť následky.
    A ešte čo ma škrie, a nie že by som si písala zásluhy, ale... sťažujete sa že nikto nič nerobí. Povedzte mi, rp s Brookom, mohlo byť rp, čo by zabavilo veľkú, fakt veľkú väčšinu hráčov. Len pár ludí, čo niečo začali naozaj riešiť sa našlo. Dokonca myslím že len dvaja a to ja a asi Jon? Proste nikto nepohol ani prstom, vysrali by ste sa na to, nechali to tak, to rp sa mohlo odbiť za jeden den, potom by sa remcalo, že ako mu to mohli spravit a pre čo mu nedali šancu.
    Ja som sa šance o dobré RP chytila, väčšina ludí, ktorým som vdaka tomu dala podnet na RP sa na to vysralo a riešili si svoje, pre mňa to bol znak, že nemajú záujem o to, zapojiť sa do deja a pre to som nemala viac -menej záujem to s nimi dalej riešiť. Pri tom si neuvedomujete, že keď za vami príde človek, čo od vás chce niečo, tak vy si to možete NAOZAJ odrpit, aj bez toho aby som ja videla že to rpíte, robíte to pre seba. Ked vás to enbaví budiž, ale... potom sú takéto topici bezpredmetné. Smile
    Ak sú tu výnimky, tak česť im a ospravedlňujem sa za svoje slová. Smile
    A za chaotický post sa tiež ospravedlnujem,a le občas mi to prosto nejde.
    Bellatrix
    Bellatrix
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 857
    Join date : 08. 08. 13
    Age : 31
    Location : Ny'alotha

    Posunutí příběhu Empty Re: Posunutí příběhu

    Příspěvek pro Bellatrix Fri Jan 10, 2014 6:41 pm

    Mezin666 napsal:A kde hráči berou, že nemají šanci s tím něco dělat? Řekl bych, že to je za ty roky zažité, že jakmile má někdo protekční vysokou pozici zaštítěnou gmkem, není šance proti němu něco podniknout, protože to skončí jen smrtí těch co se budou o něco snažit.

    Upřímně, mě vůbec nezajímá, co máte zažité z Neotericu nebo z jiných serverů. Je mi to naprosto jedno. Tohle je nový server a než začnete pindat na něco, co máte "zažité", napřed si ověřte, jak to tady jakožto na novém serveru vlastně funguje.

    Unikátní charaktery nejsou protekční. Mají svoji vlastní vůli a jak už bylo řečeno, třeba Timothy během několika minut spadl z pozice admirála na toho nejobyčejnějšího námořníka, aniž by kdokoli mrkl okem. Žádné "zaštiťování GMkem" tu taky nefunguje, kdyby ano, těžko by Brooke skončil ve vězení nebo generálovi Murrayovi vyletěl barák do vzduchu a málem mu zemřela dcera.
    To jsou samozřejmě jen příklady, ale my tam ty unikátní charaktery fakt nemáme proto, abychom skrz něm mohli s vámi hráči manipulovat, ale naopak aby vám byli bližší, než když v čele frakce stojí GMko, protože jsou to prostě jedni z vás a také se na ně tudíž vztahuje totéž, co na vás. A to sice to, že když se budou o něco fakt dobře snažit, budou chytře a logicky RPit a vyvíjet nějakou viitelnou snahu, tak se jim to něco umožní, a naopak když něco podělají, tak si to taky můžou šeredně odskákat, protože nemají žádnej patent na rozum, na pravdu ani na absolutní moc.
    Ale totéž platí i pro vás, co žádné unikátní charaktery nemáte.


    Mezin666 napsal:Možná je problém v tom, že se skoro všechny tyhle aktivity řeší v rámci guildy a ne na forku.

    Ehm, a tohle je co? https://erebos-rp.forumczech.com/t191-vycvik
    Vardek
    Vardek


    Poèet pøíspìvkù : 71
    Join date : 26. 10. 13

    Posunutí příběhu Empty Re: Posunutí příběhu

    Příspěvek pro Vardek Fri Jan 10, 2014 6:48 pm

    Mezin666 napsal:Z toho jednoduše plyne, že obyčejný hráč s vlastní postavou, který chce dosáhnout nějaké vyšší pozice a něco ovlivňovat má smůlu. A pokud nějaký unikátní charakter, začne rpit něco jiného než je vytyčeno, tak je v rp odstřihnut

    Mno, vidíš. Já jsem hráč, bez ST práv.

    Má postava si otevřeně hrála na samozvaného politika. Domlouvala se s princem, řešila mor v Ashenfeldu, nákazu v Šerohvozdu, nemrtvé. Řešila situaci nelfů, snažila se jim získat uznání. Dokonce i chovatelku panterů chtěla získat. Nemluvě o dalších věcech, které tu OOC povídat nebudu. Razz

    Jo, byla to hero postava, o které možná spousta z vás nevěděla. Ale stále byla má, vlastní charakter, v táboře ji nikdo neznal. Jediné co měla byla stará zbroj a zbraň. A titul z téměř vyhlazeného řádu.

    A jediné, co jsem musel udělat, bylo otravovat Bell. Je hloupost tvrdit, že hráči nemohou  rozhýbat děj, řešit frakční věci. Já k tomu ani Ambru jakožto kněžku nepotřeboval. Stačí nebýt línej a pesimistickej ohledně těchto věcí.
    Brog
    Brog


    Poèet pøíspìvkù : 921
    Join date : 07. 09. 13
    Location : Tam, kde se slunce zalévá krví

    Posunutí příběhu Empty Re: Posunutí příběhu

    Příspěvek pro Brog Fri Jan 10, 2014 6:53 pm

    *applauds Vardek* Nechceš si požádat o anti-hrdinu, čoveče? Přesně takovým lidem podle mě postavy tohoto typu patří Very Happy Lidem, co se nebojí nebýt líní a hlavně pesimističtí Razz
    Vardek
    Vardek


    Poèet pøíspìvkù : 71
    Join date : 26. 10. 13

    Posunutí příběhu Empty Re: Posunutí příběhu

    Příspěvek pro Vardek Fri Jan 10, 2014 7:05 pm

    Mnó... Přemýšlel jsem už o tom, ale když já se nerad hádám. A navíc, moc se vždy nadchnu. Ještě by ze mě a mých proseb Bell praskla hlava.  Twisted Evil 
    Brog
    Brog


    Poèet pøíspìvkù : 921
    Join date : 07. 09. 13
    Location : Tam, kde se slunce zalévá krví

    Posunutí příběhu Empty Re: Posunutí příběhu

    Příspěvek pro Brog Fri Jan 10, 2014 7:16 pm

    Si říkám, proč se tak strašně bojíte u těch anti-hrdinů hádek... Nejhorší, co se vám může stát, že ta postava exne. Když se s vámi někdo bude moc dohadovat, můžete to prostě vzdát s tím, že bandita byl dopaden, duch se osvobodil ze zemských pout a konečně odešel do Záhrobí,... And so one. Navíc, co se duchů třeba týče, není se moc o čem hádat. Smile
    Feantur
    Feantur


    Poèet pøíspìvkù : 174
    Join date : 24. 09. 13
    Age : 31

    Posunutí příběhu Empty Re: Posunutí příběhu

    Příspěvek pro Feantur Fri Jan 10, 2014 7:24 pm

    Tak ja som presvedčená o tom, že sa boja ooc hádok pri tom, čo sa deje u každého záporáka a to je to, že zrazu sa objaví 10 ludí na meiste prepadnutia a tak ďalej, ooc-čkovania, toho, že sa nájdu ludia, ktorý nebudú akceptovaŤ ich rp, a podobné veci, ktoré zažívame pri takýchto veciach. Smile
    Ostáva len dúfať, že ludia odcenia dobre zarpeného záporáka. Smile
    Brog
    Brog


    Poèet pøíspìvkù : 921
    Join date : 07. 09. 13
    Location : Tam, kde se slunce zalévá krví

    Posunutí příběhu Empty Re: Posunutí příběhu

    Příspěvek pro Brog Fri Jan 10, 2014 7:32 pm

    Když tyhle postavy umřou, nic strašného se nestane. Úplně stejně to funguje v reálném světě... Když zemře jeden šmejd, nahradí ho druhý, leckdy ještě větší a nebezpečnější Smile
    Tudíž pro nás není problém potom dát takto zlikvidovaným rename a nechat je převzít otěže na uvolněných pozicích Razz
    Feantur
    Feantur


    Poèet pøíspìvkù : 174
    Join date : 24. 09. 13
    Age : 31

    Posunutí příběhu Empty Re: Posunutí příběhu

    Příspěvek pro Feantur Fri Jan 10, 2014 7:35 pm

    Tak on človek, čo si žiada o takúto postavu, musí byť zmierený s tým, že po nom pôjdu, že určite to nemôže byt jeho main, ale len for fun a že RPK je proste súčasť toho RP. Smile
    Brog
    Brog


    Poèet pøíspìvkù : 921
    Join date : 07. 09. 13
    Location : Tam, kde se slunce zalévá krví

    Posunutí příběhu Empty Re: Posunutí příběhu

    Příspěvek pro Brog Fri Jan 10, 2014 7:40 pm

    A právě proto vám to dáváme jako unikáty. Jsou to v podstatě eventové postavy, které dostáváte na for fun pro sebe i pro ostatní Smile

    Sponsored content


    Posunutí příběhu Empty Re: Posunutí příběhu

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Sun May 19, 2024 1:54 pm