Erebos RP Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum česko-slovenského RP serveru Erebos


+10
Feantur
Lakam
Brog
Curus
Corny
Bellatrix
Mezin666
Skarra
Dalvengyr
Turkyc
14 posters

    Posunutí příběhu

    Veng
    Veng


    Poèet pøíspìvkù : 86
    Join date : 23. 11. 13

    Posunutí příběhu - Stránka 2 Empty Re: Posunutí příběhu

    Příspěvek pro Veng Fri Jan 10, 2014 8:01 pm

    Mezin666 napsal:Kdy naposled udělal Murray něco k zabavení kromě účasti na infantilní schovávané na náměstí Ashenfeldu, když chceš tedy být konkrétní Brogu?

    Nevím o čem to mluvíš. Naopak Ashenfeld má nejvíce akcí a zdá se mi na tom s aktivitou nejlépe.

    A taky nevím, proč soudíš jen Ashenfeld...
    Mezin666
    Mezin666


    Poèet pøíspìvkù : 61
    Join date : 27. 11. 13

    Posunutí příběhu - Stránka 2 Empty Re: Posunutí příběhu

    Příspěvek pro Mezin666 Fri Jan 10, 2014 9:52 pm

    Pardon zdá se, že se mi neodeslal post než jsem odešel z domu tak znovu. Za prvé Lakame promiň jestli si to vzal osobně, ale tak to myšlené nebylo. Za druhé děkuju Bell za informativní posty. Zdá se, že se na to koukám ze špatného úhlu a můj názor jen vyvolal zbytečnou hádku. A nechtěl jsem poukázat na Ashenfeld, ale obecně na situaci na serveru. Chtěl jsem jen napsat názor z pohledu hráče a zjistit jiné názory, abych si to utřídil, ne vyvolat zbytečnou hádku nebo flame. Takže pardon pokud se někdo cítí ukřivděný nebo podobně.
    Ardaren
    Ardaren


    Poèet pøíspìvkù : 223
    Join date : 19. 09. 13
    Age : 32
    Location : Thorglenský důl

    Posunutí příběhu - Stránka 2 Empty Re: Posunutí příběhu

    Příspěvek pro Ardaren Fri Jan 10, 2014 11:44 pm

    Mezin666 napsal:A kde hráči berou, že nemají šanci s tím něco dělat? Řekl bych, že to je za ty roky zažité, že jakmile má někdo protekční vysokou pozici zaštítěnou gmkem, není šance proti němu něco podniknout, protože to skončí jen smrtí těch co se budou o něco snažit.

    Na tohleto budu reagovat i já. Ač hodně opožděně.
    Myslím že jsem měl na Neotericu jeden z nejvyšších postů co mohli být. Generála Teraniské milice. Byl na mě podniknut atentát asi... 2x (nemluvím o mnoha pokusech co nikdy ani nezačali). Jednou nevyšel ano. Ale to bylo z toho důvodu že na mě zaútočil vrah sám, za bílého dne kdy jsem měl za zády vojáka a na hradbách lučišníky.
    Druhý jak Curus může potvrdit vyšel a vrahům se nikdy nic nestalo. Smile
    Turkyc
    Turkyc


    Poèet pøíspìvkù : 5
    Join date : 09. 01. 14

    Posunutí příběhu - Stránka 2 Empty Re: Posunutí příběhu

    Příspěvek pro Turkyc Sun Jan 12, 2014 10:59 pm

    Ta diskuze není k mému návrhu. Nevím, zda je to tím, že je ten nápad je špatný, nebo tím, že jsem "cizinec"? Byli by gm teda ochotní realizovat politické dohody ve světě, které vládci frakcí publikují na fóru? Chápu, že v diskuzi spíš reagovali na útoky, než aby šli k podstatě věci, ale takto už pak nemam chuť do nějaké další iniciativy:/

    Btw. proč se tu hádat pod topikem, který něco navrhuje?

    Brog
    Brog


    Poèet pøíspìvkù : 921
    Join date : 07. 09. 13
    Location : Tam, kde se slunce zalévá krví

    Posunutí příběhu - Stránka 2 Empty Re: Posunutí příběhu

    Příspěvek pro Brog Sun Jan 12, 2014 11:03 pm

    Nevidím důvod, proč by své soukromé dohody, které uzavírají inRP, měli vůdcové frakcí publikovat OOC veřejně, aby se toho dalo zneužít. Tyto dohody nejsou nic, o čem by se veřejně vědělo. A pokud je to něco, o čem se veřejně ví, pak to většinou někde na fóru je.
    Turkyc
    Turkyc


    Poèet pøíspìvkù : 5
    Join date : 09. 01. 14

    Posunutí příběhu - Stránka 2 Empty Re: Posunutí příběhu

    Příspěvek pro Turkyc Sun Jan 12, 2014 11:08 pm

    Brog napsal:Nevidím důvod, proč by své soukromé dohody, které uzavírají inRP, měli vůdcové frakcí publikovat OOC veřejně, aby se toho dalo zneužít. Tyto dohody nejsou nic, o čem by se veřejně vědělo. A pokud je to něco, o čem se veřejně ví, pak to většinou někde na fóru je.

    Díky za odpověď. Publikovaly by se přirozeně dohody o nichž by si vládci přáli, aby byly veřejně známy. Byly by na jednom místě, které by znamenalo, že jde o dohody působící účinky. Gm by pak dohodu účinek napsali. To, že by gm zaváděli dohody do světa a tím posouvali frakce směrem ke svým cílům je ta podstatnější část návrhu.
    Brog
    Brog


    Poèet pøíspìvkù : 921
    Join date : 07. 09. 13
    Location : Tam, kde se slunce zalévá krví

    Posunutí příběhu - Stránka 2 Empty Re: Posunutí příběhu

    Příspěvek pro Brog Sun Jan 12, 2014 11:24 pm

    Frakce dobře vědí, o čem jejich vůdcové rozhodují. Na informace od frakcí či jejich vůdců pro veřejnost jsou tu nástěnky jednotlivých měst.
    PánTemnoty
    PánTemnoty


    Poèet pøíspìvkù : 150
    Join date : 10. 10. 13
    Age : 109
    Location : Saint Helens, UK

    Posunutí příběhu - Stránka 2 Empty Re: Posunutí příběhu

    Příspěvek pro PánTemnoty Thu Jan 16, 2014 1:17 am

    O mě beze mě ? To jsem se zase dozvěděl věcí. *udělá ts ts ts *

    Sponsored content


    Posunutí příběhu - Stránka 2 Empty Re: Posunutí příběhu

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Sun May 19, 2024 2:57 pm