Erebos RP Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum česko-slovenského RP serveru Erebos


4 posters

    Scary - unban

    TheScary
    TheScary


    Poèet pøíspìvkù : 115
    Join date : 09. 12. 13

    Scary - unban Empty Scary - unban

    Příspěvek pro TheScary Mon Jan 20, 2014 9:03 pm

    Jméno účtu: targar
    Zabanoval: Bell/Brog
    Doba: dnes ve 21:30
    Důvod: prej nadměrné lootování artefaktů/bugování

    Popravdě nevím co sem mám napsat. Very Happy Byl jsem obviněn z toho, že lootuju artefakty v asi tak 20x větším množství než normální hráč. Jo, to je nejspíš pravda, avšak svádět to na bugování? No nevím. Prostě jsem jen vyčíhl místa, kde se spawnují a čas od času tam zašel...Člověk nemusí být zrovna génius, aby tak nějak zhruba odhadl respawn. Pak stačí ten artefakt vylootovat třeba 3x a vida, respawn time se nám tak nějak upřesní. Bylo mi řečeno, že se pozice artefaktů měnila 2x, každopádně já byl svědkem jenom jedné změny...Prý byly změněny i respawny, to jsem však nějak moc nezkoumal. Pokud v tomhle někdo vidí bugování, tam mě to dosti udivuje. Rád bych proto požádal o unban.

    Hakkar
    Hakkar


    Poèet pøíspìvkù : 101
    Join date : 30. 10. 13

    Scary - unban Empty Re: Scary - unban

    Příspěvek pro Hakkar Mon Jan 20, 2014 9:18 pm

    Když jsem dostal artefakty jakožto GM na starost a zjistil jsem, že lidé během týdne přijdou přibližně na respawn a najdou i to, co jsem kurevsky dobře ukryl na místa, kam v životě nikdo nechodí... a čuměl jsem, kolik kdo má artefaktů, rozhodl jsem se, že ty artefakty budu spawnit vždycky jenom na omezenou dobu. Protože hráči, kteří si dají tu práci a hledají to, skutečně dokážou během krátké chvíle na artefaktech vydělat obrovské množství peněz.

    Ač nemám žádnou možnost ověřit si, jestli Scary skutečně pravidla porušuje, celkem o tom pochybuju. Spíš bych věřil tomu, že je to takový neuvěřitelný farmer, že to má prostě ošéfované. Dávat za to ban... srsly? Very Happy
    Brog
    Brog


    Poèet pøíspìvkù : 921
    Join date : 07. 09. 13
    Location : Tam, kde se slunce zalévá krví

    Scary - unban Empty Re: Scary - unban

    Příspěvek pro Brog Mon Jan 20, 2014 9:31 pm

    Banovala tě Bell a nevím, jak jsi došel k tomu, že jsem to mohl být já... Ale byla to Bell. Razz

    Nicméně lootlog jsme prohlíželi oba poté, co jsme dostali echo o jakémsi zařízení. Ty asi budeš vědět, o jaké zařízení jde. A to z toho důvodu, že najít ten artefakt, to vážně není zrovna jednoduchá věc, Scary. Na Neotericu bylo dokonce 9 míst a přitom jsme hledali jedno jediné třeba i několik dní. Tady se ta místa mění, je tu různý respawn těch míst... A přitom kromě tebe a ještě dalších dvou lidí skoro nikdo jiný nic nevylootoval. Vzhledem k tomu echu a tvé bugerské pověsti (neoháněj se presumpcí neviny, když je chycen delikvent, také se přihlíží v rámci trestního řízení k tomu, jestli už byl někdy trestán) a k faktu, že tolik jako ty a ti dva to prostě nikdo nevylootoval a podle empirických znalostí je nemožné, aby někdo tak rychle ty artefakty odhalil samovolně...

    EDIT: A Kongo, vyjadřovat k těmto topicům se mají pouze GMs nebo lidi, kteří mají co říct z faktické stránky k činům daného jedince. Ne ze strany názorů.
    TheScary
    TheScary


    Poèet pøíspìvkù : 115
    Join date : 09. 12. 13

    Scary - unban Empty Re: Scary - unban

    Příspěvek pro TheScary Mon Jan 20, 2014 9:36 pm

    Proto tam je to lomítko, nebyl jsem si jistý. To ostatní nebudu komentovat, neber si to zle. -.-

    EDIT:A ne, nevím o jakém zařízení píšeš.
    Bellatrix
    Bellatrix
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 857
    Join date : 08. 08. 13
    Age : 31
    Location : Ny'alotha

    Scary - unban Empty Re: Scary - unban

    Příspěvek pro Bellatrix Mon Jan 20, 2014 10:04 pm

    Odbanováno. A bylo přidáno nové pravidlo, které by tě nejspíš mohlo zajímat. Viz hlavní stránka webu.

    Sponsored content


    Scary - unban Empty Re: Scary - unban

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Sun May 19, 2024 2:51 pm