Erebos RP Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum česko-slovenského RP serveru Erebos


4 posters

    Gravis - unban

    Gravis
    Gravis


    Poèet pøíspìvkù : 16
    Join date : 03. 09. 13
    Age : 27

    Gravis - unban Empty Gravis - unban

    Příspěvek pro Gravis Tue Apr 29, 2014 4:06 pm

    Méno postavy: Gravis
    Acc. name: Gregson
    Čas zabanovania: 24.12.2013, niekedy okolo štvrtej až pol šiestej večer.
    Ban udelil: Brog
    Dôvod banu: Nádávanie na členov Erebos Teamu a bývalých kolegov a vraj donucovanie
    k RP.

    Nerád o svojom konaní hovorím takto otvorene, kedže som sám ešte celkom neprišiel na to, prečo som tak konal. Samozrejme, mám neaké dohady a niektorý z vás tiež, ale mňa to proste priamo nenapadne. Možno nervozita, možno celkový predvianočný zhon skombinovaný s viacerými vecami, ktoré sa vo veľmi krátky čas zomleli príliš rýchlo, možno iba pubertálne búrenie hormónov.

    Rád by som sa teda prostredníctvom tohto topicu tiež ospravedlnil, komukoľvek, koho sa mi podarilo za čas mojej pôsobnosti ako GM či hráča uraziť alebo môj prejav bral neako poburujúco, či hanlivo. Konkrétne sa však ospravedlňujem všetkým bývalím kolegom a teda členom Erebos Teamu za moje reakcie voči nim: Nathasovi, Curusovi, Brogovi. Nespomínam si, že by som, s prepáčením, nadával aj na iných členov, ktorým sa ešte neospravedlnil súkromne.
    Brog
    Brog


    Poèet pøíspìvkù : 921
    Join date : 07. 09. 13
    Location : Tam, kde se slunce zalévá krví

    Gravis - unban Empty Re: Gravis - unban

    Příspěvek pro Brog Tue Apr 29, 2014 5:05 pm

    Stojím si zatím, co jsem řekl, tvůj přístup, tvé chování, tvá morálka, tvé vyjadřování a vlastně stále i současný postoj jsou zcela v rozporu s tím, co si já i další členové týmu představujeme pod rozumným jednáním téměř dospělého člověka. Způsob, jakým k tomu došlo, je prakticky neomluvitelný, zvlášť pro způsob, jakým jsi po odhalení svých... prohřešků reagoval, přičemž jsi ostatně poplival i běžné lidské ideály, nejen hru. Takže zůstávám u toho, co jsem řekl. Nejsi podle mě člověk, který by si vůbec kdy zasloužil unban.
    Bellatrix
    Bellatrix
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 857
    Join date : 08. 08. 13
    Age : 31
    Location : Ny'alotha

    Gravis - unban Empty Re: Gravis - unban

    Příspěvek pro Bellatrix Tue Apr 29, 2014 5:18 pm

    Jsem téhož názoru.
    Tvůj přístup na mě působil tehdy i nyní po přečtení žádosti tak, že svoje prohřešky považuješ za něco, na čem vlastně není nic kdovíjak špatného. Pokud si jich teda vůbec jsi vědom, což z tvé žádosti vyznívá, jako že nejsi, což popravdě snad ani nepovažuji za možné, vzhledem k tomu, o co šlo.
    Každopádně při porovnání žádosti s tvým předchozím chováním vidím, že se tvůj charakter moc nevylepšil... Někoho jako ty by mi popravdě nebylo moc příjemné na serveru mít. Je mi líto, že to musím říct, ale je to tak.
    Xenerus
    Xenerus


    Poèet pøíspìvkù : 108
    Join date : 30. 11. 13
    Age : 29
    Location : Uranus

    Gravis - unban Empty Re: Gravis - unban

    Příspěvek pro Xenerus Fri May 02, 2014 9:42 pm

    Nech žijú Brog a Bellatrix, právoplatní a poddaným v ústrety vychádzajúci vládcovia Erebosu! Hurá!

    Sponsored content


    Gravis - unban Empty Re: Gravis - unban

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Sun May 19, 2024 1:27 pm