Erebos RP Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum česko-slovenského RP serveru Erebos


4 posters

    Piráti 2 aneb. proč na nás všichni se*ou ?

    Strikecz38
    Strikecz38


    Poèet pøíspìvkù : 43
    Join date : 15. 01. 14
    Age : 25
    Location : moravskoslezský kraj

    Piráti 2 aneb. proč na nás všichni se*ou ? Empty Piráti 2 aneb. proč na nás všichni se*ou ?

    Příspěvek pro Strikecz38 Sun May 04, 2014 12:17 pm

    Napiš to slušně, konstruktivně, bez domněnek o tom, o čem víš polopravdy a drby, bez sprostých slov a pak se s tebou budeme bavit.
    S pozdravem

    Brog

    PS. Zbytek zpráv byl smazán, protože o haterské topicy bez konstruktivního významu tu nestojíme. Vadí vám něčí RP? Stěžujte si u příslušných orgánů, vyřešte si to mezi sebou, pokud to svedete, ale neházejte po sobě zbytečné plivance na fóru všem na očích.
    Strikecz38
    Strikecz38


    Poèet pøíspìvkù : 43
    Join date : 15. 01. 14
    Age : 25
    Location : moravskoslezský kraj

    Piráti 2 aneb. proč na nás všichni se*ou ? Empty Re: Piráti 2 aneb. proč na nás všichni se*ou ?

    Příspěvek pro Strikecz38 Sun May 04, 2014 2:52 pm

    Tákže, Brogu... řeknu jedinou věc, to co jsem napsal bylo sepsáno slušně, nevím jestli lidi pohoršuje jedno slovíčko (Sere) nebo jestli jsi to smazal kvůli části, která byla o tobě Razz

    Tenhle topic měl význam, aby se tým vzpamatoval a začal dávat dosažitelné možnosti hráčům, kteří chtějí RPit něco jiného, než jim servírují GMka. (v tomto případě jde jen o zkorumpovanou politiku a Koncil alias kult, což vše vedou GMka)

    "Na závěr bych chtěl říct, že tenhle topic nemá za cíl urážet.. snažíme se jakožto frakce nalézt řešení, této situace, přestává nás bavit utrácet G za tuhle frakci, aby nám ještě nakonec loď záhadně shořela, protože s takovou to můžeme rovnou zabalit a vykašlat se na celou frakci.. děkuji za pozornost, přeji pěkný den..."
    Tohle jsi si asi nedočetl, nu koukám, že to nemá cenu a asi budeme nuceni celou tuhle slibnou frakci s příjemnou skupinou hráčů ukončit.. škoda jen těch 15g které jsem v tom já bezdůvodně utopil a to ani nemluvě o Buggyho penězích, když se o to snažil přede mnou.

    Přejí hezký den Smile
    TheScary
    TheScary


    Poèet pøíspìvkù : 115
    Join date : 09. 12. 13

    Piráti 2 aneb. proč na nás všichni se*ou ? Empty Re: Piráti 2 aneb. proč na nás všichni se*ou ?

    Příspěvek pro TheScary Sun May 04, 2014 2:58 pm

    Strikecz38 napsal:...to ani nemluvě o Buggyho penězích, když se o to snažil přede mnou...

    Jn, škoda nabugovaných peněz Sad Very Happy
    jenkins12
    jenkins12


    Poèet pøíspìvkù : 17
    Join date : 25. 01. 14
    Age : 28
    Location : Ostrava

    Piráti 2 aneb. proč na nás všichni se*ou ? Empty Re: Piráti 2 aneb. proč na nás všichni se*ou ?

    Příspěvek pro jenkins12 Sun May 04, 2014 3:01 pm

    Nabuggovaných?Jasně...Já maximálně do toho dal gold a půl ,které jsem podstivě farmil takže prosím nehejti mě dokud o mě nic nevíš... děkuji.
    Strikecz38
    Strikecz38


    Poèet pøíspìvkù : 43
    Join date : 15. 01. 14
    Age : 25
    Location : moravskoslezský kraj

    Piráti 2 aneb. proč na nás všichni se*ou ? Empty Re: Piráti 2 aneb. proč na nás všichni se*ou ?

    Příspěvek pro Strikecz38 Sun May 04, 2014 3:01 pm

    TheScary napsal:
    Strikecz38 napsal:...to ani nemluvě o Buggyho penězích, když se o to snažil přede mnou...

    Jn, škoda nabugovaných peněz SadVery Happy

    Teď mi je upřímně jedno kde ty peníze vzal, já jsem do toho taky vrazil nemalé mění a ty peníze jsem získal poctivě.
    Corny
    Corny


    Poèet pøíspìvkù : 176
    Join date : 08. 08. 13

    Piráti 2 aneb. proč na nás všichni se*ou ? Empty Re: Piráti 2 aneb. proč na nás všichni se*ou ?

    Příspěvek pro Corny Sun May 04, 2014 3:02 pm

    Lock, Bell se k tomu vyjádří časem

    Sponsored content


    Piráti 2 aneb. proč na nás všichni se*ou ? Empty Re: Piráti 2 aneb. proč na nás všichni se*ou ?

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Sun May 19, 2024 4:39 pm