Erebos RP Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum česko-slovenského RP serveru Erebos


+11
Vardek
DuraSky
Fulmar
Veng
Dalvengyr
Lavernus
Bellatrix
Kopajda
strajk
Divinus
Brog
15 posters

    Nové prostředí

    Bellatrix
    Bellatrix
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 857
    Join date : 08. 08. 13
    Age : 31
    Location : Ny'alotha

    Nové prostředí - Stránka 2 Empty Re: Nové prostředí

    Příspěvek pro Bellatrix Sat Feb 07, 2015 12:56 pm

    Antti napsal:A o mnoho více si tě vážím i právě díky tomu, co jsi napsala. Zastávám stejný názor.

    Děkuji. Jsem ráda, že moje slova nepadla na úplně neúrodnou půdu.
    Blackhawk
    Blackhawk


    Poèet pøíspìvkù : 118
    Join date : 18. 09. 13
    Age : 31
    Location : Pod tvou postelí

    Nové prostředí - Stránka 2 Empty Re: Nové prostředí

    Příspěvek pro Blackhawk Sun Feb 08, 2015 9:29 am

    Nový lore je sice fajn a jak se říká změna je dobrá jenže jak už tu bylo psáno - lidi jsou líný se učit nový lore to zaprvý a zadruhý wowko je prostě wowko. Příběh warcraftu je prostě bomba a kdo zkrátka hraje warcrafty a zajímá se o to víc tak na nový lore jen tak nepřejde a když tak to bude na chvíli jakoby hrál nějakej single player - viz třeba Dragon Age. Popravdě já sem stejnýho zrna a nový lore by mě bavilo tak cca tejden + LOTR je sice fajn ale RPčko z toho mě nijak neláká popravdě (to nic proti vám ofc). Pro co když už bych byl já je lehce upravený wow lore nebo server zasazenej někam do průběhu blizzardovskýho lore (třeba začátek caty... northrend atd). Zjednodušeně řečeno wowkaře nepředěláte na něco jinýho a může to bejt sebelepší. Fakt málokdy sem zažil wowkaře co by se na to dobrovolně vykašlal a fakt začal hrát něco jinýho.


    A kde se to zlomilo ? Na mythii kde se střetly lidi s odlišnýma názorama z jiných serveru každej zvyklej na něco jinýho. Neo měl Neo lidi a Nosta měla taky svoje + na Neu dát někomu RPkill nebo biť jen zkřivit vlásek se bálo i samotné GM kdežto na Nostě aspoň z doslechu lítaly ruce a nohy na dením pořádku no a kvůli Mirkwoodu se ze mě stal hejter Laughing Tam se to začalo hádat a nesnášet. Lidi se rozdělily na několik "táborů" a pak se to veleslavně rozpadlo kompletně.
    Bellatrix
    Bellatrix
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 857
    Join date : 08. 08. 13
    Age : 31
    Location : Ny'alotha

    Nové prostředí - Stránka 2 Empty Re: Nové prostředí

    Příspěvek pro Bellatrix Sun Feb 08, 2015 1:54 pm

    Blackhawk napsal:Nový lore je sice fajn a jak se říká změna je dobrá jenže jak už tu bylo psáno - lidi jsou líný se učit nový lore to zaprvý

    Ano, to už se tu řešilo, sama jsem říkala, že jsme se o tom přesvědčili i mimo RP scénu, že lidem se nechce učit lore.
    A právě proto tohle nebude lore, který by se člověk musel učit.
    To byste si už rovnou mohli stěžovat, že jste se museli učit odlišnosti od Blizz lore tady na Erebosu Wink Troufám si říct, že i na to bylo potřeba vynaložit víc námahy.


    Blackhawk napsal:Zjednodušeně řečeno wowkaře nepředěláte na něco jinýho a může to bejt sebelepší. Fakt málokdy sem zažil wowkaře co by se na to dobrovolně vykašlal a fakt začal hrát něco jinýho.

    No, podle příspěvků v tomhle topicu, stejně jako těch, co mi lidé sdělovali soukromě, mi připadá, že jsou naopak povětšinou novému lore celkem dost nakloněni.
    Samozřejmě jsou i tací, co si nedají na WoW lore sáhnout, ale (a samotnou mě to překvapuje) jsem jich tu zatím moc nezaznamenala.
    Blackhawk
    Blackhawk


    Poèet pøíspìvkù : 118
    Join date : 18. 09. 13
    Age : 31
    Location : Pod tvou postelí

    Nové prostředí - Stránka 2 Empty Re: Nové prostředí

    Příspěvek pro Blackhawk Sun Feb 08, 2015 4:24 pm

    Jak říkám no je to jak kdo ale většinou co sem zažil tak ti kterým se to líbilo vydrželi nejmíň
    Dalvengyr
    Dalvengyr


    Poèet pøíspìvkù : 70
    Join date : 01. 11. 13
    Age : 30

    Nové prostředí - Stránka 2 Empty Re: Nové prostředí

    Příspěvek pro Dalvengyr Mon Feb 09, 2015 11:53 am

    Veng napsal:
    Nejsem si jist, jestli zrovna v tomhle ohledu můžeš mluvit aniž by sis protiřečil. Myslím, že kdyby jsi si třískal hlavou o stůl kvůli tomu o kolik postav jsi přišel kvůli bugování/cheatování tak z hlavy nic nemáš.

    Bugoval jsi na Erebosu a ještě dost nápadně. To by se dalo ještě pochopit, jelikož se ty peníze sháněly hůře.

    Přešel jsi na Astaru a dostal jsi důvěru od GM, dostal jsi super postavu s equipem. Nicméně zase tě nenapadlo nic lepšího, než cheatovat a dostal jsi ban. To docela namíchlo i mě a to jsem ani nebyl ten, kdo ti tu postavu schvaloval.

    Toť všechno za mě, jen bych ještě poprosil, pokud tu chceš hrát, aby jsi si svoje nálady strčil za klobouk a věty formuroval tak, aby mě(nás) neštvaly. Není to první příspěvek, který je psán tímto způsobem. Nápady máš konstruktivní, ale je to fakt otrava to číst.

    EDIT: Osobně mám na Erebosu staré a vcelku silné postavy, nebudu o ně přicházet úplně rád. Na druhou stranu se jako PJ budu snažit, aby nové postavy nebyly žádný lůzři a na mých eventech budu odměňovat vždy dobře, aby ten vývoj byl rychlejší.

    Týmto mi trochu krivdíš. Za prvé, nikdy v živote som nepoužíval cheaty, hacky ani nič podobné. Ani raz som neklikol na ikonku WoW s úmyslom "idem niekoho oj*bať".

    Na Erebose to bolo jednoduché. Bol som pri skupine hráčov ktorá nahlásila bugnutý item GMku, item bol zmazaný a na druhý deň ho iné GM vrátilo späť. Ekonomika Erebosu bola v tej dobe strašná. Moja výplata v RP nestačila ani na to, aby som platil mýto keď som išiel do nejakého mesta. Ale zo začiatku sa aspoň dalo zarábať menej šťastnou cestou- občasným farmením. Ale bola tu šaškujúca horda, ktorá najprv pobila gnollov, potom banditov na vrchu. A zrazu bolo aj po farmení. Po čase som proste vypenil a vravím si-keď to nejde po dobrom....
    Ale, niesom na to hrdý a dosť ma mrzí že som to spravil.

    Na Astare...ano, dostal som jedinečnú postavu, dostal som pekný základný eq...o ktorý som ale prišiel pri tom hromadnom zmazaní vecí všetkým hráčom na servery. A ak si naozaj myslíš, že na vybehnutie do vedľajšej lokácie boli na Astare potrebné cheaty, tak si sa ako hráč asi nikdy neprešiel dôkladne po mape. Celá lokácia Astary bola obrovská hromada bugov. Škoda, že si akosi prehliadol to, že som zo začiatku serveru asi 20 bugov nahlasoval. Potom nastala ešte horšia situácia ako na Erebose. Totálny nerf lootov, RP killy za zabitie králika pri Vranove, žiadna možnosť presadiť sa v RP bez lezenia do zadku....
    Viem, že to čo som spravil nebolo správne. Ale trvám na tom, že to bolo pochopiteľné.
    Mimochodom, jediná postava o ktorú som kvôli tomu prišiel je tá na Astare.

    K forme mojich príspevkov. Ano, uvedomujem si, že niektoré z nich sú napísané ostrejšou formou, ale zacituj mi jediný, kde sa do niekoho navážam, alebo niekoho urážam.
    Môj príspevok tu, bol napísaný takou formou hlavne preto, že som mal Erebos rád. Časy Erebosu a Arathoru boli najlepšie čo som zažil od čias Mythie. Boli tu 2 servery, ktoré ponúkali úplne iný pohľad a naša RP scéna mala hráčom čo ponúknuť. A Erebos týmto prechodom na custom lore príde o väčšinu z toho, kvôli čomu som tu rád hrával a príležitostne stále hrávam. A príde aj o dosť starších hráčov, pretože tu veľa ľudí hralo kvôli svojim postavám, ktoré už mali nejakú históriu a vyformovaný charakter.
    Takto to ja proste vnímam, je to môj osobný pohľad, podložený debatami s viacerými hráčmi, ktorý tu hrávali. Takže prepáč, ale svoj názor zvyknem prejavovať dosť priamočiarou cestou.

    Ak máš záujem v tejto debate pokračovať, tak pokojne formou PM.

    (Ospravedlňujem sa Bell a Brog, že 80% tohto postu, nemá s účelom tejto témy nič spoločné, ale dúfam, že pochopíte potrebu človeka obhájiť sa, akonáhle sa doňho niekto navezie z časti polopravdami a informáciami vytiahnutými z kontextu).



    Sponsored content


    Nové prostředí - Stránka 2 Empty Re: Nové prostředí

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Sun May 19, 2024 1:55 am