Erebos RP Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum česko-slovenského RP serveru Erebos


+11
Vardek
Zikmo
Gwyn
Bellatrix
zinlok
Kelby
Kylias
Corny
Fulmar
TheScary
Kiesh
15 posters

    Kiesh -> Unban

    Kiesh
    Kiesh


    Poèet pøíspìvkù : 15
    Join date : 12. 05. 14
    Age : 28
    Location : Ustí

    Kiesh -> Unban - Stránka 2 Empty Re: Kiesh -> Unban

    Příspěvek pro Kiesh Tue May 13, 2014 1:32 pm


    Nikdo nemluvil o odlognutí ,pouze o tom že se tam nahodí ta obrzovka z načítání ale to není jen při lognutí nebo odlognutí ale i při portu.
    Drog
    Drog


    Poèet pøíspìvkù : 101
    Join date : 19. 09. 13

    Kiesh -> Unban - Stránka 2 Empty Re: Kiesh -> Unban

    Příspěvek pro Drog Tue May 13, 2014 1:38 pm

    Sou tu dve možnosti.

    1. Skapal si pdo Thorglenem a hodilo ti to ducha do Dala (co vúbec nechápu) co je absolutne nepravdepodobné protože na všech free-ček co sem hrál (a to jich bylo hodne) to házelo vetšinou do té jisté lokace (Barrens,Wetlands,mimo Northrend) tyhle tri lokace sou nejčastejší. Pak tu sou smrti v raidech,dunzích ale to je samostatná kapitola.

    2. Seš proste hacker, portl ses, nebo sis zaletel na vzducholod/Lod.

    Osobne z toho čo tu píšeš a čo som o tebe počul z druhého nemenovaného servera si myslím, že klameš jak lusk. :DA to ti poviem klamstvo je horšie, ako bugovanie alebo hackovanie. Smile


    Edit: Kedže viaceré posty by sa považovali za flame a spam hodí to do jedného

    /wave Corny /wave Brog

    No uvidíme Very Happy maestro.


    Naposledy upravil Drog dne Tue May 13, 2014 1:48 pm, celkově upraveno 1 krát
    Kiesh
    Kiesh


    Poèet pøíspìvkù : 15
    Join date : 12. 05. 14
    Age : 28
    Location : Ustí

    Kiesh -> Unban - Stránka 2 Empty Re: Kiesh -> Unban

    Příspěvek pro Kiesh Tue May 13, 2014 1:44 pm

    Áh, jistě jsem hacker a lhář proto se tu snažím obhájit jsem strašný hacker tím že jsem propadl texturou a oběvil se jinde než jsem měl. //nepleť sem věci o kterých nic nevíš a do kterých ti hlavně nic není. Pokud mě chceš něják "osočovat" můžeš klidně PM.

    // už jsem psát nebudu počkám si na rozhodnutí GM které stejně už tuším.
    zinlok
    zinlok


    Poèet pøíspìvkù : 45
    Join date : 29. 10. 13
    Location : Mardenholde Keep

    Kiesh -> Unban - Stránka 2 Empty Re: Kiesh -> Unban

    Příspěvek pro zinlok Tue May 13, 2014 1:53 pm

    Nechte to na GM ty to otestují a uvidí se jak to je. Question Exclamation 
    Hypnoshroom
    Hypnoshroom


    Poèet pøíspìvkù : 16
    Join date : 28. 11. 13

    Kiesh -> Unban - Stránka 2 Empty Re: Kiesh -> Unban

    Příspěvek pro Hypnoshroom Tue May 13, 2014 2:25 pm

    Je mi to líto, ale nemohu tak něco neříct. Dle mého názoru se Kiesh neřadí k dobrým hráčům, mám s ním zlé zkušenosti "odjinud". Bylo by však ne fér říci, že ten bug, který zde uvádí opravdu exostije, pamatuji si, jak jsem začínal s wowkem a měl jsem undeada warlocka, z blbosti jsem se plavil podél míst, kde na Cataclysmu se nachází Gilneas a u dna cosi svítilo (nebyla tam ta "hloubka", taková ta žlutá lišta, co když vyprší tak zhebnete), nahodím tedy water breathing, nebo jak se to jmenuje a plavím se dolů, na samém dně, kterého jsem se dotkl se hra sekla, a objevilo se mi načítání, které mě odeslalo do Tarren Millu k Inkeeprovi, Heatrhstone však cool down neměl. Je to stará chyba, ale kdo ví, zda platí v tomto směru, každopádně se hluboce omlouvám za porušení mlčenlivosti z mé hráčské strany.
    Sinéad
    Sinéad


    Poèet pøíspìvkù : 82
    Join date : 01. 12. 13
    Age : 30

    Kiesh -> Unban - Stránka 2 Empty Re: Kiesh -> Unban

    Příspěvek pro Sinéad Tue May 13, 2014 2:32 pm

    Já... Musím říci, z vlatsní zkušenosti, že se mi stalo asi dvakrát, za celou dobu co je venku wotlk.. (sakra, to už je let) že sem se z textury objevila v dala. Pravdou ale je, že to bylo na jiném serveru oba tyhle "pády", takže mi přijde těžce nepravděpodobné, že by se to stalo tady a ještě s tím měl zkušenosti z minula. Navíc, co vím, samotné wowko pokud to není upraveno neumožňuje aby tě textura někde vyloženě vyplivla. Tolik jestli můžu zmínit za sebe... Smile A vím že by se sem neměli hráči příliš vyjadřovat, ale přišlo mi to k tomu relevantní.
    Kiesh
    Kiesh


    Poèet pøíspìvkù : 15
    Join date : 12. 05. 14
    Age : 28
    Location : Ustí

    Kiesh -> Unban - Stránka 2 Empty Re: Kiesh -> Unban

    Příspěvek pro Kiesh Tue May 13, 2014 2:57 pm

    Špatné zkušenosti od jinud myslím že vím odkud můžu se tě jen zeptat kdo jsi? *zamyšleně*  (myšleno na hypnoshroom) kdyžtak PM..
    TheScary
    TheScary


    Poèet pøíspìvkù : 115
    Join date : 09. 12. 13

    Kiesh -> Unban - Stránka 2 Empty Re: Kiesh -> Unban

    Příspěvek pro TheScary Tue May 13, 2014 3:12 pm

    Asi takhle...když spadnete pod texturu, tak padáte, padáte až vás ten pád zabije. Poté se objevíte na nejbližším hřbitově v té dané lokaci, kde jste zrovna zemřeli. Tudíž, jestli člověk umřel v Howling fjord (pokud vím, tak tam se nachází i to vězení), tak ho to portne na hřbitov v Howling fjordu, ne někam do Crystalsong forest/dalaran/whatever... Byla by tady možnost, že by ses prostě dostal pádem pod texturou do crystalsong forestu, kde bys zemřel, a ono tě to ressnulo v Dalaranu. Každopádně, když splníš portovací quest, tak stojíš nějakou chvíli na místě po portnutí, takže padáš přímo dolů a nepadáš určitým směrem.
    Lavernus
    Lavernus


    Poèet pøíspìvkù : 253
    Join date : 17. 10. 13
    Age : 30
    Location : Black Forest

    Kiesh -> Unban - Stránka 2 Empty Re: Kiesh -> Unban

    Příspěvek pro Lavernus Tue May 13, 2014 3:24 pm

    http://www.wowwiki.com/Quest:The_Magical_Kingdom_of_Dalaran

    Ten portovací quest po tobě chce lvl 74 a pokud se pamatuju ten quest startuje v Dalaranu a ne dole v tý fialový kopuli.

    Anyway http://www.wowhead.com/npc=6491/spirit-healer - není v Crystalsong forestu. Tzn nejblíž je v Dalaranu.

    Ovšem pokud je vězení v Howling Fjordu, proč by se sakra dostával do Dalaranu? Já napočítal 12 graveyardů jen v samotném Howling Fjordu, určitě nemusim počítat další až k cestě do Crystalsongu.
    Kiesh
    Kiesh


    Poèet pøíspìvkù : 15
    Join date : 12. 05. 14
    Age : 28
    Location : Ustí

    Kiesh -> Unban - Stránka 2 Empty Re: Kiesh -> Unban

    Příspěvek pro Kiesh Tue May 13, 2014 3:25 pm

    Jak jsem říkal já už vážně netuším , hatujte mě tu klidně dál čekám na verdikt Bell nebo GM netuším jak jsem se dostal do dalaranu.
    Bellatrix
    Bellatrix
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 857
    Join date : 08. 08. 13
    Age : 31
    Location : Ny'alotha

    Kiesh -> Unban - Stránka 2 Empty Re: Kiesh -> Unban

    Příspěvek pro Bellatrix Tue May 13, 2014 6:06 pm

    Tak jo, dost spamu, myslím, že jsem slyšela dost... Zatím LOCK, než se dohodneme na řešení.

    Sponsored content


    Kiesh -> Unban - Stránka 2 Empty Re: Kiesh -> Unban

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Sun May 19, 2024 4:39 pm