Erebos RP Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum česko-slovenského RP serveru Erebos


3 posters

    Deusn a jeho eventy

    deusn
    deusn


    Poèet pøíspìvkù : 62
    Join date : 03. 04. 14
    Age : 31
    Location : Ashenfeld

    Deusn a jeho eventy Empty Deusn a jeho eventy

    Příspěvek pro deusn Thu May 29, 2014 1:17 pm

    Dosavadní frakce, jenž budou do eventů zahrnuty

    1. Nemrtví
    2. Černí trpaslíci Dun Garok
    3. Ogrové


    Každá frakce bude mít pro nadcházející eventy vlastní roleplayové, politické nebo individuální potřeby, které budou zasahovat do dění měst, hráčů i hráčských frakcí.

    S klesajícím počtem hráčů bude tak možné hrát detailnější a déle trvající souboje, které budou více přehledné a bude na ně rychlejší a kvalitnější odpověď podložená mou otevřeností a tolerancí vůdči otázkám a poznámkám zkušenějších šermířů a bojovníků.

    Eventy si budou uchovávat Gwynův systém zranění. Pokaždé když bude vystřelena salva, masový náběh, velké kouzlo atd. hodí si hráči kostkou.

    Proti střelným zbraním to bude. (pláty poskytují +10 k rollu)

    0-30 těžký zásah - hlava, rozkrok, břicho, krk, stehno, koleno, loket
    30-50 střední zásah - celé tělo s vyjímkou hlavy, krku, rozkroku
    50-65 škrábanec - celé tělo s vyjímkou hlavy, krku a rozkroku

    Proti magickým a kontaktním zbraním to bude podobné. Ovšem pokud vběhnete do ohnivé stěny, nečekejte, že dostanete šanci rollu. Uhoříte na místě a já Vám dám RP kill.

    Opět apeluji na hráčský rozum a rozvážnost. Sám jsem přitom na Gwynových eventech doplatil za svou neopatrnost a lajdáčnost.

    Vzhledem k tomu, že jsem za ty roky značně zmoudřel a nabral ještě větší řadu zkušeností, není již tak snadné u mě získat RP kill jako dříve. Stále je to existující možnost, ovšem již né tak fatální. Samozřejmě, jsem po zkušenostech s Dark Souls poněkud...zbrutálněl, ovšem dokážu ještě lépe posoudit případné zranění a vyvrcholení souboje.

    Děkuji všem za pozornost. Jakmile ohlásím první event, znamená to ,že jsem oficiálně zapřežený za projekt Erebos RP a rovněž to znamená, že opět, oficiálně hraju.

    Rád bych rovněž využil tuto příležitost abych pozval hráče (i z jiných serverů nebo i znepřátelených serverů), aby přišli a připojily se ke mě na mých eventech, (neplatí pro zabanované) jelikož si tak obě strany užijí velký kopec srandy.

    Deusn, out.
    DuraSky
    DuraSky


    Poèet pøíspìvkù : 34
    Join date : 12. 03. 14
    Age : 26

    Deusn a jeho eventy Empty Re: Deusn a jeho eventy

    Příspěvek pro DuraSky Thu May 29, 2014 2:36 pm

    Super. Na eventy už se těším. Na Dun Garok hlavně. Jen.. Nechceš trochu snížit hranici těžkého poranění? A to alespoň o 10? Myslím si totiž, že rolly s číslovkou menší než 30, padají poměrně často a někdy by hold majitel postavy mohl přijít o svého maina jen proto, že mu padl třeba 3x roll rovný nebo menší 30...Je samozřejmě jiná situace, pokud naběhne do oné koule. Ale pokud to je prostě smůla...Nemyslím si, že je to fér.
    Dari
    Dari


    Poèet pøíspìvkù : 54
    Join date : 31. 10. 13
    Age : 28
    Location : Brno

    Deusn a jeho eventy Empty Re: Deusn a jeho eventy

    Příspěvek pro Dari Thu May 29, 2014 2:41 pm

    Taky se těším na event, teda těšil bych se Very Happy
    deusn
    deusn


    Poèet pøíspìvkù : 62
    Join date : 03. 04. 14
    Age : 31
    Location : Ashenfeld

    Deusn a jeho eventy Empty Re: Deusn a jeho eventy

    Příspěvek pro deusn Thu May 29, 2014 9:14 pm

    DuraSky napsal:Super. Na eventy už se těším. Na Dun Garok hlavně. Jen.. Nechceš trochu snížit hranici těžkého poranění? A to alespoň o 10? Myslím si totiž, že rolly s číslovkou menší než 30, padají poměrně často a někdy by hold majitel postavy mohl přijít o svého maina jen proto, že mu padl třeba 3x roll rovný nebo menší 30...Je samozřejmě jiná situace, pokud naběhne do oné koule. Ale pokud to je prostě smůla...Nemyslím si, že je to fér.

    Jako Deusn ti nato řeknu, "Dark Souls taky není fér."

    Jako GM Deusn ti nato řeknu, "Život není fér. Je třeba abyste v boji přemýšleli a uměli se v něm pohybovat. Např. za krytí budete dostávat bonusy. Za zbroj jsem už psal taky. Mozeček Dury, ten tě zachrání před smrtí. Ne Roll."

    Sponsored content


    Deusn a jeho eventy Empty Re: Deusn a jeho eventy

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Sun May 19, 2024 3:12 pm