Erebos RP Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum česko-slovenského RP serveru Erebos


3 posters

    Marius a jeho zoufalé hledání.

    Sinéad
    Sinéad


    Poèet pøíspìvkù : 82
    Join date : 01. 12. 13
    Age : 30

    Marius a jeho zoufalé hledání. Empty Marius a jeho zoufalé hledání.

    Příspěvek pro Sinéad Fri May 30, 2014 10:35 pm

    Jelikož už pár eventů proběhlo, tohle je spíše informativní k celé sérii. Hodlá pokračovat v neděli večer, okolo sedmé hodiny (pokud by to byl příliš problém, tak v pondělí o něco dříve).
    O co se jedná a co kdo mohl zaslechnout...
    Hospody. Jako vždy.
    "Ten fialovokej elf prej platí pěkný pálky za nějaký výpravy. Ale můžou bejt sakra nebezpečný... co, proč že je pořádá? Co já vím, to mě až tak nezajímá. Ale ty prachy... Prej umí nešetřit, na to vo co jde. Pokud jako bych chtěl riskovat život, tak bych šel taky, ale vraceli se věčinou pěkně zdrchaní a končili u felčara... Jo a ten paladin, slyšels to? Prej se vrátil prokletej... A možná ještě furt je, čerti věděj, to už sem se rači moc neptal, sou ohledně toho tajemní jak Utherova hrobka... Hej! To není rouhání, prostě jenom... Jo. No, neska se tu zas ukázal, že jo. Říkal, že to konečně má, a kdo by chtěl... Má se dostavit v sedm hodin v nedělu na náměstí, jo. Ale že prej tahle už může bejt fakt o kejhák. Jo... taky bych to bral... Mít prachy a posílat vostatní za mě nasazovat krk."
    Více si sami vysondujte v RP  sunny 
    Fulmar
    Fulmar


    Poèet pøíspìvkù : 33
    Join date : 24. 02. 14
    Age : 26
    Location : Thorglen

    Marius a jeho zoufalé hledání. Empty Re: Marius a jeho zoufalé hledání.

    Příspěvek pro Fulmar Sat May 31, 2014 10:21 am

    OOC: Můžu říct, že tahle eventová linka je velmi dobře a pěkně zpracovaná. Je poutavá a zajímavá a baví mě. Proto doporučuji všem, aby si alespoň jeden event zkusili.
    DuraSky
    DuraSky


    Poèet pøíspìvkù : 34
    Join date : 12. 03. 14
    Age : 26

    Marius a jeho zoufalé hledání. Empty Re: Marius a jeho zoufalé hledání.

    Příspěvek pro DuraSky Sat May 31, 2014 11:31 am

    Také můžu potvrdit, že je to asi nejlepší chain event, který jsem kdy hrál.
    Sinéad
    Sinéad


    Poèet pøíspìvkù : 82
    Join date : 01. 12. 13
    Age : 30

    Marius a jeho zoufalé hledání. Empty Re: Marius a jeho zoufalé hledání.

    Příspěvek pro Sinéad Mon Jun 02, 2014 6:07 pm

    Kdo se vyptával, či snad zajímal, jak výprava tohohle záhadného elfa pokračuje, prý se chce někam dostat už zase v úterý v podvečer, okolo šesté hodiny, možná o něco dříve.
    Sinéad
    Sinéad


    Poèet pøíspìvkù : 82
    Join date : 01. 12. 13
    Age : 30

    Marius a jeho zoufalé hledání. Empty Re: Marius a jeho zoufalé hledání.

    Příspěvek pro Sinéad Thu Jun 05, 2014 1:43 pm

    Pokračování zítra, v pátek 6.6, plánováno na pátu hodinu, s tolerancí do půl šesté. Tentokrát to prý bude horší než předtím. A že už minule to bylo zlé... Ale prý se blíží tomu to celé uzavřít.
    Sinéad
    Sinéad


    Poèet pøíspìvkù : 82
    Join date : 01. 12. 13
    Age : 30

    Marius a jeho zoufalé hledání. Empty Re: Marius a jeho zoufalé hledání.

    Příspěvek pro Sinéad Sat Jun 07, 2014 3:34 am

    Eventová linka byla včerejším šestihodinovým eventem (speciální poděkování těm několika co vydrželi od začátku do konce, tomu zbytku díky že se podíleli aspoň na části) ukončena, a Marius z Hillsbradu zmizel.

    Sponsored content


    Marius a jeho zoufalé hledání. Empty Re: Marius a jeho zoufalé hledání.

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Sun May 19, 2024 4:40 pm