Erebos RP Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum česko-slovenského RP serveru Erebos


2 posters

    Edmond Faithseeker - paladin Stříbřitého Úsvitu

    Fulmar
    Fulmar


    Poèet pøíspìvkù : 33
    Join date : 24. 02. 14
    Age : 26
    Location : Thorglen

    Edmond Faithseeker - paladin Stříbřitého Úsvitu Empty Edmond Faithseeker - paladin Stříbřitého Úsvitu

    Příspěvek pro Fulmar Mon Jun 30, 2014 12:17 pm

    Zdravím,
    dnes jsem si připravil žádost z trochu jiného soudku a to o možnost si zahrát za paladina Stříbřitého Úsvitu alá Argent Dawn...
    Edmonda Faithseekera

    Moje dosavadní zkušenosti s RP paladina jsou žádné, nicméně jsem viděl mnoho lídí jej RPit a vypadá to na vcelku zajímavé RP, tak proč si jej nezkusit.

    Stávající postavy:
    Wade Deadlake - poručík z Thorglenu - 29dní odehraného času.
    Spousta jiných postav, za které moc nehraju.

    Erebos body:
    Něco málo přes 100.

    Proč danou postavu chci a co si od ní slibujete?
    Rád hraji absolutní klaďase nebo absolutní záporáky. Krom toho, pročítal jsem si několik wiki článků právě o paladinech, řádech, atp. a dost mě to zaujalo, tudíž bych si to chtěl zkusit.

    Krátký příběh popisující tuto postavu:
    Příběh, který napsal sám život:

    Legenda:
    Stříbřitý Úsvit - Argent Dawn
    Nakažení - Corrupted
    Kaple Naděje Světla - Light's Hope Chapel
    (Není to proto, že bych nevěřil, že si to nedokážete přeložit, nýbrž proto, že já nevím, zdali jsem to přeložil správně do češtiny a anglické názvy jsem tam nechtěl dávat.)

    Pozn. k členství v Argent Dawnu - hledal jsem a nevím, zdali Argent Dawn vůbec ještě existuje, jelikož se vlastně spojil s řádem Stříbrné ruky a vytvořil Stříbrnou krusádu. Takže - v případě, že existuje, je Edmond paladinem Stříbřitého Úsvitu. V případě, že neexistuje, je Edmond paladinem s varkočem Stříbřitého úsvitu, který se nepřipojil ke Krusádě.

    Možná pro vás příběh bude nedostačující či málo "paladinský", nebo do lore vůbec zapadat nebude. Ale dal jsem do něj všechno.

    V případě, že by se má žádost schválila, mám tady ještě jednu. V příběhu zaznělo, že má Edmond kladivo. A právě o to bych chtěl požádat, ale jen kdyby se paladin schválil.

    Kladivo:

    S pozdravem,
    Fulmar
    Bellatrix
    Bellatrix
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 857
    Join date : 08. 08. 13
    Age : 31
    Location : Ny'alotha

    Edmond Faithseeker - paladin Stříbřitého Úsvitu Empty Re: Edmond Faithseeker - paladin Stříbřitého Úsvitu

    Příspěvek pro Bellatrix Sat Jul 05, 2014 12:18 pm

    SCHVÁLENO (na zkoušku - líbilo se mi to hodně, ale paladinové jsou vždycky tak nějak automaticky na zkoušku, protože jsou dost obtížní na zahrání).

    Co se týče Argent Dawn vs. Argent Crusade - záleží to víceméně asi hlavně na tom, který tabard bys chtěl radši. Argent Dawn se sice nakonec přetvořil v Argent Crusade, ale to neznamená, že všichni okamžitě spálili svoje Argent Dawn tabardy, že Smile A jelikož koncept i cíl obou těch organizací byl dost podobný, tak bych to řešila opravdu jenom vzhledem k tomu tabardu. Jinak mi to přijde víceméně jedno, jestli o sobě budeš říkat, že patříš k jedné nebo k druhé.

    Za kladivo si vezmu... 24 EB. Sleva za pěkný příběh. Popisek ti mám vymyslet sama, nebo chceš nějaký konkrétní?
    Fulmar
    Fulmar


    Poèet pøíspìvkù : 33
    Join date : 24. 02. 14
    Age : 26
    Location : Thorglen

    Edmond Faithseeker - paladin Stříbřitého Úsvitu Empty Re: Edmond Faithseeker - paladin Stříbřitého Úsvitu

    Příspěvek pro Fulmar Sun Jul 06, 2014 8:02 pm

    Super, dekuji. K tabardu - ono, uprednostnil bych Dawnovsky, ale vsiml jsem si, ze je ted tabard Slunecni zare. Takze, pokud by se prejmenoval a dostal bych ho, byl bych moc rad. Ale Crusade je taky moznost. Ke kladivu - popisek necham na vas. (Pardon za trucnost a chyby, pisu z mobilu v udesnych podminkach.)
    Bellatrix
    Bellatrix
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 857
    Join date : 08. 08. 13
    Age : 31
    Location : Ny'alotha

    Edmond Faithseeker - paladin Stříbřitého Úsvitu Empty Re: Edmond Faithseeker - paladin Stříbřitého Úsvitu

    Příspěvek pro Bellatrix Mon Jul 07, 2014 6:22 pm

    Tak, kladivo vytvořeno a EB odebrány, tak si o něj pak po restartu můžeš požádat ve hře, samozřejmě výměnou za to Duhové kladivo.
    Co se týče tabardu, tak přejmenovávat se určitě nemůže, protože někteří hráči z Neotericu ho mají ještě jako tabard Sluneční záře, jako památku. Takže leda by se ti hodil s tímhle jménem, ale prostě bys to RPil tak, že ho máš jako klasický Argent Dawn tabard. Koneckonců... název itemu je jenom OOC věc.
    Případně kdybys počkal na aktualizaci patche, mohl by se ti udělat duplikát toho itemu, a pak bys mohl mít svůj název i popisek. Ale samozřejmě by tě to něco stálo. Ale to bude asi i tak - nějakou symbolickou cenu, ještě nevím, jestli v EBčkách nebo v nějakém herním materiálu...
    Fulmar
    Fulmar


    Poèet pøíspìvkù : 33
    Join date : 24. 02. 14
    Age : 26
    Location : Thorglen

    Edmond Faithseeker - paladin Stříbřitého Úsvitu Empty Re: Edmond Faithseeker - paladin Stříbřitého Úsvitu

    Příspěvek pro Fulmar Mon Jul 07, 2014 7:06 pm

    Dobre. Nebudu prudit s duplikovanim, tak bych poprosil o ten Crusadnicky. Holt se Edmond jednou vratil a vyfasoval ho. A jeste bych poprosil o cenu varkoce samotneho. Dekuji.
    Bellatrix
    Bellatrix
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 857
    Join date : 08. 08. 13
    Age : 31
    Location : Ny'alotha

    Edmond Faithseeker - paladin Stříbřitého Úsvitu Empty Re: Edmond Faithseeker - paladin Stříbřitého Úsvitu

    Příspěvek pro Bellatrix Tue Jul 08, 2014 11:31 am

    30 EB. (EB máš teď po odebrání 136.)
    Jinak tabard už je dokonce přejmenovaný, tak si o něj ve hře můžeš říct hned.
    Fulmar
    Fulmar


    Poèet pøíspìvkù : 33
    Join date : 24. 02. 14
    Age : 26
    Location : Thorglen

    Edmond Faithseeker - paladin Stříbřitého Úsvitu Empty Re: Edmond Faithseeker - paladin Stříbřitého Úsvitu

    Příspěvek pro Fulmar Tue Jul 08, 2014 3:21 pm

    Super, díky moc. Celkově děkuji za rychlé vyřízení žádosti a za povolení si za Edmonda zahrát. Snad vás nezklamu.

    Sponsored content


    Edmond Faithseeker - paladin Stříbřitého Úsvitu Empty Re: Edmond Faithseeker - paladin Stříbřitého Úsvitu

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Fri May 17, 2024 9:09 am