Erebos RP Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum česko-slovenského RP serveru Erebos


    Party Hard, aneb další rok za náma a slavíme potřetí

    Průzkum

    Kde by jste rádi slavily?

    [ 3 ]
    Party Hard, aneb další rok za náma a slavíme potřetí I_vote_lcap21%Party Hard, aneb další rok za náma a slavíme potřetí I_vote_rcap [21%] 
    [ 3 ]
    Party Hard, aneb další rok za náma a slavíme potřetí I_vote_lcap21%Party Hard, aneb další rok za náma a slavíme potřetí I_vote_rcap [21%] 
    [ 1 ]
    Party Hard, aneb další rok za náma a slavíme potřetí I_vote_lcap7%Party Hard, aneb další rok za náma a slavíme potřetí I_vote_rcap [7%] 
    [ 0 ]
    Party Hard, aneb další rok za náma a slavíme potřetí I_vote_lcap0%Party Hard, aneb další rok za náma a slavíme potřetí I_vote_rcap [0%] 
    [ 7 ]
    Party Hard, aneb další rok za náma a slavíme potřetí I_vote_lcap50%Party Hard, aneb další rok za náma a slavíme potřetí I_vote_rcap [50%] 

    Celkem hlasů: 14
    Ardaren
    Ardaren


    Poèet pøíspìvkù : 223
    Join date : 19. 09. 13
    Age : 32
    Location : Thorglenský důl

    Party Hard, aneb další rok za náma a slavíme potřetí Empty Party Hard, aneb další rok za náma a slavíme potřetí

    Příspěvek pro Ardaren Tue Jan 20, 2015 9:56 am

    Zdravíčko.

    Už se opět blíží moje narozeniny a jako každý rok bych je chtěl oslavit nějakým větším způsobem. Jedná se o konec dubna. Pokud by se masivně rozhodlo pro Brno tak Brno by bylo v květnu nejspíše. Přeminule to byl velký sraz Mythie (cca 15 - 20 lidí), minule to byl sraz Erebosu a zbylých lidí v Praze (cca 20 lidí) a Brně (cca 20 - 25 lidí).
    Tentokrát bych rád pozval jak oba dva servery tak zbylé lidi co již nehrají aktivně na RP scéně. Nabízí se ovšem otázka kde.
    Jsou dvě možnosti.
    První z nich je že se pronajme velká chata někde ve středu česka (opět bych to viděl někde na Pardubice) na víkend.
    Druhá je že se opět udělají dva velké srazy jeden v Praze a druhý v Brně. Vždy v sobotu. Čajka, hospoda a někdy k ránu domů.
    Rád bych věděl co spíše preferujete, osobně jsem mnohem více pro chatu.

    Ještě prosím! Hlasujte doopravdy jen na jednom fóru abych věděl. A klidně dejte vědět známým.

    Chata:
    Bylo by kde spát.
    Měli by jsme místo kde by jsme byli.
    Chlast bych asi zajištoval z velké většiny já osobně.
    Cesta je levná. Z Ostravy do Pardubic například to stojí 170 korun dospělej a student 93 korun. Wink
    Příspěvek na chatu by se pohyboval v 100 - 200 korunách (za to bych já zajišťoval to pití například).
    Nebylo by to jen o pití, ale vzhledem k tomu času tak i o relaxaci.

    Praha, Brno:
    Jednorázová akce.
    Byli by jsme v hospodě takže by se tam čepovalo na to na co zrovna člověk má chuť.
    Nocleh si musí mimoměští zajistit a nebo ject až do rána.
    Ardaren
    Ardaren


    Poèet pøíspìvkù : 223
    Join date : 19. 09. 13
    Age : 32
    Location : Thorglenský důl

    Party Hard, aneb další rok za náma a slavíme potřetí Empty Re: Party Hard, aneb další rok za náma a slavíme potřetí

    Příspěvek pro Ardaren Wed Mar 11, 2015 11:00 pm

    Takže dámy a pánové. Odhodte prosím ooc i inRP hate stranou prosím.
    Protože se konečně rozhodlo o této velké akci na kterou RP scéna jen tak nezapomene. Už držím takhle dva rekordy, chtěl bych opět svoje narozky překonat, sejde se, alespoň 30 lidí? Jistě věřím že ano!
    Kde by to bylo? Vesnice jménem Velim. Je tam jeden starý RP hráč co má barák se zahradou kde by se slavilo. Je to cca 60 km od prahy s přímím spojením vlakem.
    Chlast by byl z velké části zadarmo. Nebo... takto, já a ještě jeden člověk do toho dáme asi tak 8 tisíc korun. Víc už asi ne. Very Happy Na vás bude jídlo a případně zbytek pití, ovšem když každej přinese jednu dvě flašky či 3 - 5 piv tak si myslím že si vystačíme. (případně se to dá brát jako dárek mě Very Happy ) Proto věřím že by jste dorazili i ze slovenské republiky či maďarka a ukrajiny.
    A kdy by tahle pařba byla? 24 - 26 dubna! Tak co lidi? Šel by někdo do toho s náma?

      Právě je Tue May 07, 2024 3:03 pm